Skocz do zawartości

15 lat GMCLANu - świętujemy ?


gnysek

Gdzie świętować urodziny GMCLANu  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

    • Warszawa (bo w centrum)
    • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Jeśli mnie pamięć nie myli, to 1 listopada tego roku GMCLAN.org kończy 15 lat. To właśnie wtedy w 2002 roku pojawił się gmclan.iglu.cz (pewnie z racji dnia/weekendu wolnego).

Więc - skoro na 10 lat się nie udało, to chociaż na 15 może spróbujemy?

 

Moja propozycja jest taka, żeby specjalnie całego lokalu nie wynajmować, ale zrobić 2-3 tygodnie wcześniej rezerwację (jak parę lat temu w padbarze w Warszawie, gdzie ostatecznie było nas chyba z 15 osób).

 

Pozostaje kwestia gdzie. U mnie w okolicy i tak nikt by nie chciał, więc do wyboru dajemy dwie lokacje (i tak każdemu zawsze będzie za daleko jeśli to nie u niego pod domem, a i tak by pewnie wtedy nie przyszedł). Ja mam do obu miejsc ~350km więc dość daleko, ale nie będę narzekał, nawet sobie bilet na pociąg kupię, a co tam! I może nawet nocleg :P

 

W planie: pijemy alkohol do upadłego i rozmawiamy o nerdowskich problemach cyfrowego świata, w tym o historii gmclanu, względnie licytujemy się kto jest większym kucem.

 

Czekam na wasze opinie.

 

(CC: @Ranmus @Uzjel @Threef @I am Lord @I am vader @Maximal @Borek @TeeGee @ΨXE @ANtY @Nikas @Tymon @Wojzax @Jaklub @Exigo i reszta którą pominąłem bo już mi się nie chciało szukać kto jest kto, ale mi pomożecie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Nikas napisał:

Pomijam fakt, że teraz mieszkam w wawce, ale Poznań to w ogóle totalnie bez sensu. WWA centrum i dla każdego będzie git i najłatwiej z dojazdem.

O! Nikas zaprasza na domówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Dnia 18.08.2017 o 08:22, Wojo napisał:

A kiedy jest pga? 

 

Dnia 17.08.2017 o 16:39, gnysek napisał:

Poznań to chyba przy okazji PGA i ZTG ? 6-8 października. Dlatego Poznania nie wymieniłem. Ale owszem, można "przyspieszyć" :)

 

Kurde, kilka postów wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@Ranma, ale co tu do organizowania - powiedz gdzie dobra knajpa, zarezerwujemy stoliki i tyle. Każdy sobie piwo sam kupi, bez przesady. Najwyżej paluszki czy orzeszki postaw.

 

Jako, że w Poznaniu się i tak spotkamy z częścią na PGA to już mówiłem, ze z tego powodu wykluczyłem go :P Chyba, że bardzo chcemy akurat wtedy za jednym razem wszystko w Poznaniu - to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dnia 8/24/2017 o 20:13, gnysek napisał:

@Ranma, ale co tu do organizowania - powiedz gdzie dobra knajpa, zarezerwujemy stoliki i tyle. Każdy sobie piwo sam kupi, bez przesady. Najwyżej paluszki czy orzeszki postaw.

Ale władowanie w ankietę Szczecina, bo tam mieszkam ja, bez jakiejkolwiek konsultacji ze mną i uprzedzenia o tym, było conajmniej nietaktowne, bo reszta sobie może pomyśleć, że to ja zaproponowałem. A ja ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu i ciężko mi w ogóle myśleć o takich tematach, a tu nagle poczułem się do czegoś zobligowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...