Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Gdzie świętować urodziny GMCLANu   9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

• Warszawa (bo w centrum)
      • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat

Rekomendowane odpowiedzi

I am vader    17

Czasami mi tak robi mimo braku reakcji na posta. Poza tym jak ktos zareagowal jest zupelnie inna wiadomosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ranmus    17
4 godziny temu, gnysek napisał:

Może kiedyś ktoś wymyśli HTML6 gdzie przeglądarka zwróci ile masz otwartych kart, albo pozwoli wykonać JS we wszystkich kartach z danej domeny na raz :)

Tego nie trzeba wymyślać, bo już jest, co prawda nienatywnie, ale np. RxDB coś takiego oferuje. Nakładka na indexedb, synchro pomiędzy zakładkami i wybranie lidera zakładek (który może np. jako jedyny puszczać zapytania ajaksowe, by inne zakładki nie dublowały tego i marnowały transferu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    24

OK, na chwilę obecną mam już naprawione wszystkie podstrony, zostały wspólne elementy (głównie system komentarzy) i mam nadzieję jutro do wieczora wystartujemy :)

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    24

Ok, wróciliśmy :) Niestety chyba trzeba skasować ciasteczka z domeny .forum.gmclan.org żeby logowanie na głównej też działało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I am vader    17

Czasami jak przechodze na ostatnia strone tematu, nic sie nie wyswietla. Musze ja kliknac ponownie aby cos sie pojawilo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wojo    15

Zmieńcie te oceny posta bo na widok tych fejsowych rzygać mi się chce :P A tak to fajną skórkę na forum zrobiliście, bardzo fajne połączenie nowego z klasycznym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    24

Co do stron tematów - no to byś musiał z narzędzi deweloperskich log sprawdzić. Forum jest ogólnie niemodyfikowane, poza designem, więc raczej powinno wszystko działać, a IPB jest za duże, żebym to dał radę szybko sprawdzić.

Btw. @Uzjel nie mogłem się oprzeć :uzjel::D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Uzjel    11
2 godziny temu, I am vader napisał:

Czasami jak przechodze na ostatnia strone tematu, nic sie nie wyswietla. Musze ja kliknac ponownie aby cos sie pojawilo.

Też mi się tak zdarza. @gnysek wiesz czym jest to spowodowane? Czasem widzę, że link się chyba źle wygenerował coś na zasadzie

Mam, link się tak generuje

http://forum.gmclan.org/index.php?s=0&/topic/34001-post/&&do=getNewComment

2 godziny temu, Wojo napisał:

Zmieńcie te oceny posta bo na widok tych fejsowych rzygać mi się chce :P A tak to fajną skórkę na forum zrobiliście, bardzo fajne połączenie nowego z klasycznym

Zmienimy! Ale jeszcze nie teraz

2 godziny temu, gnysek napisał:

Co do stron tematów - no to byś musiał z narzędzi deweloperskich log sprawdzić. Forum jest ogólnie niemodyfikowane, poza designem, więc raczej powinno wszystko działać, a IPB jest za duże, żebym to dał radę szybko sprawdzić.

Btw. @Uzjel nie mogłem się oprzeć :uzjel::D:D:D

:>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hgter    3

Trzy błędy odnośnie strony głównej i forum:

1) Gdy po otwarciu przeglądarki wchodzę po raz pierwszy na główną stronę, w sekcji ostatnich postów z forum nie działa poprawnie otwieranie linków w nowej karcie. Otwiera się główna strona forum. Dopiero, gdy zamiast otwierać w nowej karcie kliknę w link to się naprawia i działa aż do zamknięcia przeglądarki.

2) Po drugie jak się wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz na forum to mi zablokowało konto na 30 minut i dostałem maila, że logowałem się 3 razy źle.

3) Przy wejściu na stronę zawsze jestem wylogowany dopiero f5 naprawia to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hgter    3

Mam w domenie forum.gmclan.org i gmclan.org. Te z forum są z 10 sierpnia a ten z gmclan różnie - od starych do nowych.

Natomiast sprawdziłem w innej przeglądarce, w której usunąłem wszystkie ciasteczka i problemy 1 i 3 wyglądają tak samo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnysek    24

A sprawdź w trybie incognito? tam ciasteczka są sandboxowane do jednej sesji, to będziemy mieli pewność. Bo ja nie mogę tego powtórzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hgter    3

Kurczę tak samo. Otwieram przeglądarkę, wchodzę na www.gmclan.org (analogicznie gmclan.org), klikam na jeden z linków "Nowości z forum" środkowym przyciskiem albo przez nowa karta i w tej nowej karcie nie mam otwartego wątku tylko główną forum. Podobnie jeżeli kliknę lpm za pierwszym razem. Naprawia się jeżeli dam f5 po otwarciu strony albo więcej niż raz kliknę lpm. Działa do zamknięcia przeglądarki. I jestem zawsze niezalogowany przy wejściu na gmclan.org. Muszę dać f5, wtedy mnie loguje. Dziwactwo jakieś. Sprawdzę na dniach na innym komputerze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta