Skocz do zawartości

Boring Cubes


Dester

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: boringCUBES

 

Gatunek: Irytująca Platformówka/Zręcznościowa

 

Opis: Celem każdego poziomu gry jest dotarcie do wyjścia znajdującego się w prawej części mapy. Po drodze gracz napotka 3 typy utrudnień. Są nimi kolce, przeciwnicy w stylu gier mario, i setki błędów długie skoki. Każdemu z nich zadedykowany jest jeden poziom. Gra zawiera (łącznie z tutorialem) 4 poziomy.

 

Download: https://mega.nz/#!AnonzAKC!Sl4LsuDN...Z5xYNuUwqd-1Z5U

Rozmiar pliku: 3.1 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Dester

Fabuła:
-

Grafika:
Dester

Muzyka:
Kevin MacLeod

Screeny:

53vsrhgoragugauzg.jpg

50wx1co1xq3vecmzg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu powiedzieć,za dużo tu nie ma,grafika jest taka sobie,muzyka nawet pasuje tylko szkoda że nie twoja,mogłeś dać więcej tych utrudnień,fajnie by było gdyby był licznik czasu,wtedy gracz miałby jakieś poczucie pośpiechu,gdyby gracz miał określoną liczbę żyć to też było by ciekawiej,no i niestety muszę przyznać że nazwa się zgadza. daję 3/5.

Wychwyciłem parę bugów.

sciana_przeci.png

przeci.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o uploaderze Gmclanowym kolega nie słyszał?

Spróbuję ściągnąć a ocenę dam w EDIT.

 

Cóż, gra jest trochę monotonna, trochę bardzo, cała zabawa polega na unikaniu kolców, oraz przeciwników. Tak jak kolega wyżej napisał, jest tutaj kilka bugów, ale na to można przymknąć oko. Grafika, jest okej, aczkolwiek ta wszechobecna szarość średnio przypadła mi do gustu, powiedzmy, że osobiście lubię kolorowe rzeczy.

3/5 - Wykonanie całkiem nieźle, ale na oklepanym już bardzo schemacie. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o uploaderze Gmclanowym kolega nie słyszał?

Spróbuję ściągnąć a ocenę dam w EDIT.

 

Cóż, gra jest trochę monotonna, trochę bardzo, cała zabawa polega na unikaniu kolców, oraz przeciwników. Tak jak kolega wyżej napisał, jest tutaj kilka bugów, ale na to można przymknąć oko. Grafika, jest okej, aczkolwiek ta wszechobecna szarość średnio przypadła mi do gustu, powiedzmy, że osobiście lubię kolorowe rzeczy.

3/5 - Wykonanie całkiem nieźle, ale na oklepanym już bardzo schemacie. Pozdro :)

Uploader nie działa od kilku miesięcy nie działał kiedy ostatnio sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie ta gra pasowałaby na androida. Nie gram już w gierki na smartfonie, bo są zbyt rozbudowane (tak wiem, to brzmi dziwnie), a ta pewnie by mi przypadła do gustu. Sam tworzyłem malutkie gry i tylko w nie grałem na telefonie, bo były bardzo proste. Dodać menu, wybór map, tak żeby było widać progres i wyszła by fajna gra na andka, a przynajmniej miałbyś jednego pewnego gracza (mnie :jezor: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

+ Całkiem ok, na kilka minut do pogrania

+ Nazwa idealnie oddaje tematykę gry

 

- Brak naliczania punktów, nie wiem ile mam żyć itd., potem zaczaiłem, że nieskończenie wiele.

- Brak różnorodności - jedna ruchoma przeszkadzajka i jeden kolec to za mało.

- Wyłączyłem bodajże na 4 planszy, gdy zobaczyłem, że ciągle jest ot samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cokolwiek "boring" ta gra ;) Nie ma tu za wiele do opisywania, gdyby nie fajna muzyczka, nie wiem, czybym dotrwał do końca. Myślałem, że to będzie coś w stylu Super Meat Boy, a okazało się bardzo łatwe. Trochę trudno dojrzeć te platformy i kolce - ciemnoszare na ciemnoszarym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...