Skocz do zawartości
  • 0
Badu The Sheep

Kursy tworzenia gier na silniku Game Maker 8.

Pytanie

Witojcie,

chciałbym się zapytać, czy obecnie jest jakiekolwiek zapotrzebowanie na kursy tworzenia gier, lecz na Game Makera z serii 8?

Wiem, że większość osób pracuje na GM Studio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Myślę że jest na nie takie samo zapotrzebowanie jak na kursy obsługi Windowsa 95- kilka osób pewnie się znajdzie,może ,gdzieś ,kiedyś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Co prawda to prawda,ale ludzie chyba chętniej sięgają po filmik z youtuba,niż pół martwe forum.

Also dzięki twoim tutorialom dostałem 6 z infy na koniec 1 gimbazy,pokazałem babce gierkę,którą zrobiłem za pomocą tuta xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

6-7 lat temu, jak bym regularnie wydawał kursy, obecnie miałbym dużo subskrybentów. Teraz wiem, że się spóźniłem. Trudno, trzeba będzie zająć się czymś innym...

Dziękuje wszystkim za możliwość bycia w społeczności gmcan.org.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Game Maker 8 nie jest aktualizowany od 5 lat... nawet ciężko powiedzieć czy działa.

Ale GM:Studio 1.4 się aż tak bardzo nie różni zwłaszcza jak zmienisz skin na stary, to praktycznie niewiele jest różnicy :)

Nie mniej, teraz tylko GMS2, bo dla 1.4 też się wsparcie zaraz skończy, a ostatni "duży" patch wyjdzie zapewne w lipcu/sierpniu i potem za rok na zakończenie. Tymczasem do września wyjdzie już GMS 2.1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Swoją drogą widziałem nawet youtubera, a potem jego stronę internetową, który sprzedawał jakieś ekskluzywne kursy do GMa. Gość z za granicy. Miał sporo subskrybentów, i dodatkowo płatne kursy i coachingi na swojej stronie internetowej, myślę że gość mógł z tego spokojnie wyżyć, o ile nie miał żony i czwórki dzieci do wykarmienia. Niestety wyleciała mi nazwa tego youtubera jak go znajdę do to prześlę go tu.

Śmiało więc próbuj, jeśli tylko masz zdolności dydaktyczne i końskie zdrowie, to czemu nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

a ja dalej korzystam z gm8 na win 10 i nie zamierzam go zamienic na nic innego,wiec chetnie przeglądne te kursy :D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta