Skocz do zawartości

Grafik do gry planszowo-komputerowej poszukiwany!


nowy_user

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Szukam grafika do rewolucyjnej gry która jest jednocześnie grą planszową i komputerową. Grafik jest bardzo mało do zrobienia, nie ma żadnych animacji , właściwie wszystkie grafiki zmieściłyby się na kartce a4. Projekt jest non profit, po skończeniu prac będzie promowany na stronach z planszówkami i grami komputerowymi.

 

Jest to gra strategiczna.

 

Projekt jest non profit , więc niestety nie posiadam budżetu, ale jestem bardzo zdeterminowany żeby gra wyglądała profesjonalnie, tak więc jeśli ktoś z dobrym skillem chciałby współpracować to mogę rozważyć wynagrodzenie , niestety raczej symboliczne.

 

Mechanika wersji planszowej jest już właściwie ukończona, a wersja PC jest zaprogramowana w ok 75 %. Chciałbym aby cały projekt wraz z warstwą artystyczną był gotowy do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wersja planszowa jest już gotowa ale wstrzymuję się przed opublikowaniem,

Wersja komputerowa jest już zaprogramowana w ok 90% ,

Problem z grafiką, jakiś czas temu udało mi się znaleźć grafika, który nieodpłatnie tworzył kreacje. Jego grafiki naprawdę przypadły mi do gustu bo są ascetyczne ale stylowe. Problem w tym że w pewnym momencie się zaciął i od tego czasu nie przygotował żadnej nowej grafiki. Jednak prawdopodobnie wynika to z pory roku : wakacje i afrykańskie upały więc się nie dziwie - mi też by się teraz nie chciało siedzieć przed komputerem w gimpie. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała we wrześniu , jak nic nie ruszy to poszukam innego grafika, lub też sam zrobię te cholerne grafiki.

 

Obiecuję jednak że gra do końca roku wyjdzie, i myślę że ma spory potencjał - gwarantuję że w tego typu grę jeszcze nigdy nie graliście ( i mam tu świadomość , że są gry planszowo - komputerowe, ale to co zamierzam zrobić znacznie się od nich różni)

 

Pozdrawiam,

Nowy user!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzymam kciuki. Daj znać jak gra w końcu wyjdzie. Sam chętnie w to zagram, bo temat mnie zaciekawił.

 

Jeśli z jakiegoś powodu nadal będziesz miał problemy ze skompletowaniem całości grafik to może zamieść info na forum. Gdyby i to nie pomogło to daj mi znać, a postaram się jakoś pomóc (jeśli czas mi na to pozwoli, więc głowy nie daję).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...