Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Uzjel

GMClan wrócił!   12.08.2017

GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
    • gnysek

Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  
I am Lord

Tura #157 Głosowanie

Tura #157 Głosowanie  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na co głosujesz

• Dester - TrafficGoneWild
      4
    • Konrad-GM - Trafficman
      1
    • Chuckek - Grandmageddon
      4

Rekomendowane odpowiedzi

owyn    0

Głos na Grandmageddon, gra mnie wciągnęła na dłuższą chwilę w przeciwieństwie do pozostałych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I am Lord    2

Trochę się spóźniłem z tematem a wiesz że niektórzy wbijają raz dziennie na gmclan, ja głos oddam jutro bo teraz gier nie sprawdzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
owyn    0

Jak to jest, że forum przegląda około "100" gości, a w lidze bierze udział może max. 10 (wraz z głosującymi)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I am Lord    2

Małe spóźnienie miałem sorrki :D

Już oceniam gierki:

TrafficMan - Według mnie najciekawsza gierka ale niestety jest zupełnie niegrywalna. Podoba mi się koncept doprowadzenia danego koloru samochodu do odpowiedniego tunelu, niestety za dużo i za szybko się wszystko dzieje.

TrafficGoneWild - Bardzo prosta gierka i bym oddał na nią głos gdyby była zrobiona na silniku fizycznym GMa, teraz jest wszystko zbyt sztywne i przewidywalne

Grandmageddon - Tutaj widać spore napracowanie, mamy etapy do przechodzenia rodem z mobilek a sama gierka jest dopracowana jak na te 48h, oddałem głos na Grandmageddon

No i teraz mamy remis, którego nie brałem pod uwagę co więc robimy? :D

Dester i Chuckek mają 3 punkty a Konrad-GM 1

Dobra wiem, zagłosujcie tutaj w postach, którego z tych dwóch wybieracie. Wyniki sprawdzę w północ z piątku na sobotę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dester    0
I prawidłowo ! Miłej zabawy Dester wraz z zasłużoną grą na Steamie ! :)

Dzięki ^_^

EDIT: To mój 300 post :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.