Skocz do zawartości

Mario Brawl Online


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie wbijać na serwer! Ja chcę grać :P Już sam tutorial mnie wciągnął...

 

Edit: Pogralem, gra jest po prostu.... GENIALNA!!! PO PROSTU GENIALNA!!!! PABLO, GRATULUJĘ CI!

 

WBIJAĆ NA SERWER, JAK MOŻNA W TO NIE GRAĆ!

 

Jakby ktoś nie wiedział: Ściągać i instalować hamachi ze strony hamachi.cc, wbijac na serwer(nazwa i haslo podane na trzeciej stronie) i grac! Hostnalem, mozecie wbijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem mozesz zrobic ak sie poablo zgodzi

pablo ta gra tez mi sie bardzo podoba ale niema celu :) moze zrobil by za kazde uderzenie,walenie itp przeciwnika zeby dodawalo ci punkt albo odemowalo mu zycia a jak straci to sie odradza na respie i zeby po np.15 minutac byla nastempna mapa i koles ktory mial nawiecej punktow to wygrywa ;p

@kryniak rob nikt ci tego nie zabrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekracza o 1px dozwoloną wielkość! Warrrnn! xP Wybacz. :3

 

Ja Ci już mówiłem co o niej sądzę. :3

 

A jak chcesz skrypt dzięki którym można wymieniać się mapami między serwer - gracz to mogę napisać. xD Na 39dll v2 oczywiście.

 

EDIT

Albo rozpisać strukturę działania. Już kiedyś coś takiego pisałem, tylko teraz udoskonalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki edytor by się przydał. A te bloczki to lipa. Rozwalają się z łatwizną. Porządny by był taki edytor, w którym widać planszę tak, jakby się grało... Ustawiało by się takie niezniszczalne bloczki ale oczywiście można by stawiać też te drugie, tyle że byłoby to wygodniejsze. Kiedy na serwerze próbuję stawiać bloczki, to myślę, że postawię je tam, gdzie jest koniec kursora, a one stawiają się o kilka pikselów dalej - jest to bardzo niewygodne. Do tego trzeba klikać CTRL + PPM... Naprawdę przydałby się jakiś rozbudowany edytor. Nie musisz go robić, jednak Cię prosimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...