Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Uzjel

GMClan wrócił!   12.08.2017

GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
    • gnysek

Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  
propaganja

"Obrońc Głogowa" film pełnometrażowy

Rekomendowane odpowiedzi

propaganja    1

Pracuję właśnie nad pełnometrażowym filmem fabularnym o wojnie Polsko-niemieckiej w 1109 roku, głównym wątkiem będzie obrona Głogowa, ale scenariusz filmu obejmuje okres od podboju Pomorza przez wojska Bolesława Krzywoustego, do bitwy na Psim Polu. Opowiadać będzie historię młodych głogowian, zakochanych w sobie Paszka i Dobrówki oraz ich skonfliktowanych rodzin. Oprócz piastowskich Romeo i Julii oczekiwać można zarówno wątków lekkich, komediowych, jak i solidnego dramatu - oraz całą masę mocnej bezkompromisowej batalistyki.

Przewidywana długość filmu to ok. 100 minut

Przewidywana data premiery: początek 2017 roku

pierwszy zwiastun:

W zwiastunie nie ma dialogów, bo jeszcze nie nagrywaliśmy. Muzyka chwilowo moja więc uwaga na uszy.

Niedługo wyjdzie pełny 3 minutowy zwiastun gdzie zobaczyć będzie można trochę fabuły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ignis    1

Kurde, Propa :D

Przed chwilą natrafiłem na zwiastun, bo jeden mój znajomy wstawił go na tablicę, na fb.

Od razu skojarzyłem, że rysunki wyglądają znajomo, a potem ujrzałem Twoje nazwisko.

Naprawdę szanuję, sam jestem z Głogowa, i uważam, że 1109 to kawał dobrej historii.

A sam film naprawdę super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
propaganja    1

Ignis to wpadnij na premierę, będzie w kinie w Głogowie :) I am Lord, ostatnio czasu mam sporo

nowy zwiastun, z dubbingiem!:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adriann    0

Co ja tu mogę powiedzieć..każdy film jest ewidentnie coraz lepszy, progres widać w każdej dziedzinie. Nic tylko czekamy z niecierpliwością na premierę bo to wygląda wspaniale:)

ps: czyli nie będzie Spartana 2:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ANtY    9

ty te filmy nadal montujesz w game makerze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
propaganja    1

Dzięki. Spartana nie będzie, mooże kiedyś jakiś Husarz, ale trip mnie tak wymęczył że nie wiem czy i kiedy wrócę do robienia gier.

W Game Makerze montowałem tylko "Ludobójstwo" - przez ten specyficzny ruch kamery było tak po prostu łatwiej. W przypadku głogowa jedynie mały procent ujęć, te "z oddali" a i to nie wszystkie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
propaganja    1

Najnowszy zwiastun, jeszcze ciepły:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta