Skocz do zawartości

[CSS] Dostosowanie wszystkich elementów do diva


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić, aby reszta divów dostosowała się do największego na stronie?

Chodzi o problem gdy frame jest większy niż cała strona(przy dużym zoomie, lub np na telefonie z małą rozdzielczością) i innym elementon min-width: 100%; nie pomaga i są jakby za krótkie. Słabo tłumaczę, więc pokaże o co mi chodzi.

 

Tak wyglądać powinno i wygląda zazwyczaj:

ss003.jpg

 

a tak wygląda np gdy bardzo z zoomujemy(można użyć ctrl + "+", albo wejść z komórki):

ss004.jpg

 

Podgląd kodu i strony:

http://spectrumcode.net/Aplikacje/Symulato...amek_Logicznych

 

@e: jest także drugi problem - przy dużym zoomie stopka zasłania mi trochę tekst. Wiem teoretycznie w czym problem, ale myślę, googluje i za bardzo nie wiem jak inaczej rozwiązać sprawę stopki żeby było ok :/

 

@e2: wiem już co ze stopką. Ja wyliczyłem wszystko dla wysokości stopki, ale... nie wziałem pod uwagę co jeśli będzie na tyle wąska strona przy zoomaniu, że zajmie tekst stopki więcej linijek i tym samym będzie stopka wyższa niż przewidziałem. Pierwsze co pomyślałem to min-width, ale lepiej by było zrobić to inaczej. I tu pojawia się pytanie, da się jakoś w CSS, PHP itp. otrzymać zmienną odpowiedzialną za ilość linijek tekstu w stopce?

 

@e3: dobra chyba ostatecznie to już niech będzie to min-width... ale ten problem pierwszy wciąż daje weznaki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...