Skocz do zawartości

[HTML5] Jak odblokować myszkę


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wstawić na swoją stronę aplikację HTML5 zrobioną w GM:S.

Problem jest taki, że każda apka z GMS w HTML5 blokuje klawiaturę, a co gorsza prawy myszy na całej stronie, nie tylko w zasięgu canvasa. Czy da się to jakoś zrobić, żeby po 1. ppm działał poza aplikacją, po 2. jeżeli to możliwe żeby tylko gdy to okienko jest zaznaczone klawiaturę przejmowała, a jak nie to, żeby klawiatura działała normalnie. Wiecie jak ma to miejsce we flashówkach.

Na pewno to się da jakoś zrobić, bo wiem np. że gry z GM:Sa pojawiały się na stronach z gierkami online i nie było takich problemów :/

 

Screen podglądowy o co mi mniej więcej chodzi:

ss001.jpg

 

@e: jest jeszcze coś... Ładowanie apki zawsze wyświetla się w lewym górnym rogu, mimo iż aplikacja prawidłowo się wyświetla w miejscu wyznaczonym :/

Nie widzę klasy CSS osobnej, myślałem że canvas obejmuję też ładowanie :/ Co w takim razie zrobić i z tym faktem?

 

@e2: podejrzałem jak to wygląda na innych stronach i użyłem iframe tak jak u nich. Wiem, że ramek od jakiejś już dekady się unika, ale skoro inne strony tak robią to chyba robię dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze popatrzyłem :)

 

Jest jeszcze jedno ale... prawdopodobnie jakiś drobny błąd, ale nie mogę dojść co jest nie tak.

IFrame na aplikację zawsze ma u doły jakby padding na kilka pikseli, tylko że paddingu nie ma :/

 

Podgląd:

http://spectrumcode.net/Aplikacje/Symulato...ek_Logicznych/

Proszę nie komentować strony jako że jest póki co na etapie pre-pre-pre-pre-alpha :P

ss002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...