Skocz do zawartości

GameMaker 8.1 czy jest darmowy?


MetalowyNerd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo jestem ciekaw, czy GM 8.1 jest już darmowym oprogramowaniem, czy aby posiadać jego pełną wersję, należy ją kupić (co jest niemożliwe, bo na yoyogames jest napisane, że ta wersja została wycofana ze sprzedaży i aktualny jest tylko GM:S), czy można legalnie ściągnąć "zcrackowaną" pełną wersję GM 8.1? Nie wiem, co zrobić w takiej sytuacji, a potrzebuję GM 8.1, ponieważ GM 8.1 w przeciwieństwie do GM:S'a daje możliwość tworzenia wygaszaczy na PC.

 

Ale to głupie xd, Mam już kilka licencji na GM:S'ie, ale żeby zrobić wygaszacz ekranu, muszę się cofnąć do GM 8.1. Mogliby do GM:S'a dodać kolejną licencje na eksport wygaszaczy...

 

Aha, jeszcze jedno, ale to taka tylko informacja dla zainteresowanych. Polecam wrzucić w Humble Bundle 15 USD ;). Serio. Za 15 dolców dostaniecie eksport na HTML5, Androida, iOS'a i Windows UWP. Cztery licencje do GM:S'a za mniej niż 60 PLN to wręcz niepojęte xd. Do tego dostajecie GM'S'a w wersji Professional, ale ta akcja trwa jeszcze tylko 10 dni. Ja oczywiście eksport na Andka kupiłem normalnie za 200 USD... kilka miesięcy temu, to nienormalne xD, ale dzięki temu mam też eksport na iOS'a. Teraz tylko muszę sobie sprawić Mac'a i jadę z tym kryształem.

 

Wracając do tematu, proszę o odpowiedź, bo to dziwny temat, a chciałbym na przykład sprzedawać wygaszacze = mieć legalną i pełną wersję GM'a 8.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba śledzić, przyda mi się jeszcze eksport na Mac'a i WP8 :). Ale wracając do tematu. Nie wiecie, czy można jeszcze gdzieś kupić Gamemaker'a 8? Bo chciałbym na przykład sprzedać kilka gier w nim zrobionych, a z pirata to tak nie bardzo. Głupia sytuacja trochę xD, bo Studio jakby kupiłem dwa razy w wersji Professional xd (raz normalnie, a drugi przy tej akcji), a z GM8 jest ciężko jak widzę. Nie wiem, co teraz mam robić z tym, bo na piracie nie zamierzam zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale czemu nie można wygaszacza zrobić ? EXE nadal da się utworzyć, co innego przeszkadza?

 

https://www.reddit.com/r/gamemaker/comments...aver_with_game/

 

Tworzysz zipa jak robisz "create executable" i wypakowujesz zawartośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...