Skocz do zawartości

Oscary 2016


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

są nominacje, więc oficjalny oscarowy thread go

 

DiCaprio ma szansę wreszcie dostać tego zasłużonego Oscara, nie ogarnąłem jeszcze wszystkich tu nominowanych, ale naprawdę przez te 2,5 godziny popisał się (w sumie podobnie było w 2013, kiedy to 3 godziny grał Jordana Belforta tak, jak nie zagrałby go nikt inny, ale cóz, ciężko wygrać z kolesiem który gra że ma hiv [chociaż szanuję, też kozak aktor]), a jedynego transwestytę gra Eddie Redmayne, który dostał już Oscara w zeszłym roku, więc może akademia będzie miała tyle skrupułów i wyjątkowo nie przyzna statuetki za Najodważniejszą Rolę Człowieka Który Jest Ciężko Chory Albo Należy do Jakiejś Mniejszości

 

drugoplanowych aktorów jeszcze nie ogarniam kompletnie, ale Tom Hardy też świetnie zagrał w Zjawie, życzę mu dobrze

 

scenariusz oryginalny wygląda tak trochę na Pedofil w Kościele vs Biedny Amerykanin vs Biedni Murzyni, przy odrobinie szczęścia wygra Straight Outta Compton, które nie dość, że jest wysrane w kosmos, to jeszcze mówi o Ważnych Rzeczach

 

najlepsze efekty specjalne na pewno nie Zjawa :D

 

w najlepszym reżyserze totalnie brakuje mi Tarantino za Ósemkę (w ogóle mi tego filmu brakuje w nominacjach). jestem fanbojem? tak. należy mu się? tak.

 

a to, że Mad Max jest nominowany do najlepszego filmu roku [opinia]to jakaś kpina, no jak to jest że ludzie tak się zachwycają tym dwugodzinnym ścierwo pościgiem po pustyni który polega na tym że napierdalają się po czym uciekają i tak cały czas? tj no niech im tam będzie, są ludzie którzy lubią gówno, ale z jakiej paki dali temu filmowi prawie każdą możliwą nominację w technicznych kategoriach i za reżyserię i najlepszy film to nie pojmę

(ANtY i Wojzax, naprawdę przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ludzie tak się zachwycają tym dwugodzinnym ścierwo pościgiem po pustyni który polega na tym że napierdalają się po czym uciekają i tak cały czas

No może i tak, ale przynajmniej wizualny orgazm i nie mówię tutaj o scenach akcji ale również o statycznych ujęciach. Nie bierz tego filmu za coś szczególnie ambitnego w treści to zmieni ci się cały obraz. Moim zdaniem drugi najporządniejszy blockbuster tego roku i chociaż nie ma szans w głównej kategorii to fajnie że go nominowali.

 

Co do reszty filmów to niestety nie oglądałem ich zbyt wiele więc się nie wypowiem. Na razie poluję na Zjawę, Sicario i też Młodość chociaż to ostatnie jest nominowane tylko za piosenkę to wyreżyserował to twórca super filmów na czele z "Wielkim Pięknem" (polecam zobaczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

myślę, że Di Caprio będzie musiał walczyć za rok ponownie, bo nie widzę innej opcji niż Matt Damon.

 

Niestety w tym roku większość filmów mnie ominęła, chociaż z tego co oglądałem to nie ma takich contenderów mocnych jak rok temu i emocje dużo mniejsze.

Star Warsy, Nienawistna Ósemka i Zjawa niestety jeszcze nie obejrzałem, samemu do kina trochę głupio nadupczać XD

 

Anyways, szkoda, że Straight Outta Compton nie był nominowany jako najlepszy film.

 

Co do Mad Maxa to tak jak wojzax mówi, tam trzeba się skupić na wizualnych aspektach, klimacie i muzie ######stej, fajnych postaciach. Nie można tego porównywać z jakimiś dramatami, czy coś oczywiście.

 

 

 

A to, że Di Caprio nie dostał oskara za wilka z wallstreet to do dziś popłakuję w poduszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

confession time: dopiero obejrzalem Marsjanina, sorry Leo, ale jednak #teamDamon (swoja droga na fw widzialem, ze tez zwrociles uwage na Mackenzie Davis, dobre oko B) )

na Ósemce byłem sam bo byłem zbyt nagrzany na ten film a w ~tydzień od premiery nikt nie miał czasu, więc nie martw się xD pierwszy raz byłem sam w kinie i zero regretów, a film totalne 10/10, końcówka tak Tarantino że bardziej się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

hmm, mój znajomy wrócił dziś z Ósemki i właśnie mówi, że zawód spory, i że jego znajomym też się nie podobało

 

no ale tak czy siak muszę zobaczyć na własne oczy

 

 

a Mackenzie ######sta <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...