Skocz do zawartości

zbieram głosy na green light ktoś pomoże?


lew_leo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za twoje wsparcie!

 

Filmik gameplayowy nie wiele pokazuje o co będzie tam właściwie chodzić, ale podoba mi się graficzka, fakt że jak na obecne standardy to trochę biedna kicha, ale mi się podoba, czekam aż będzie można pograć :hitler:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik gameplayowy nie wiele pokazuje o co będzie tam właściwie chodzić, ale podoba mi się graficzka, fakt że jak na obecne standardy to trochę biedna kicha, ale mi się podoba, czekam aż będzie można pograć :hitler:

 

http://www.desura.com/games/never-heard-from-ever-again

 

tam jest demo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka, jutro sobie zagram i podeśle Ci co o niej myśle :thumbsup:

albo wiesz co macie garść darmowych kluczy na desure :)

 

http://www.desura.com/games/never-heard-from-ever-again

 

V94OK-5QQP9-QT4CY-7JNWS-HBRKW

 

SRJWR-3ZDMG-ZJ649-KKIEB-YYFH4

 

YWRSP-G3M73-TYLNA-AJX1I-W5N3P

 

L71B7-3TWX6-NG53V-TD58U-ZUNB0

 

JHPRY-YORRT-5C9CR-63EFK-VS2KR

 

VRX8C-WEKZP-E43OV-TVCX7-378SA

 

W9G03-T8BEO-UBP8J-BJXC8-BEF6V

 

H80EU-B3IJ8-9QWZJ-YXJOP-EZPPQ

 

KFAKB-735BT-K4EYW-QBRE4-I16FN

 

H9XLA-7NQRU-PTTIZ-DXG1H-7PM06

 

GE3E8-PNL01-21QYZ-A6F6J-51BUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentacja schrzaniona wybitnie, trailer złożony z dość przeciętnych ujęć z samej gry (zwłaszcza ta część gdzie manualnie obracasz kamerę wokół jakiegoś obiektu aż prosi się o skryptowane poruszanie się) z takim se montażem, opublikowany z jakiegoś konta z dziwną nazwą, opis filmu jak z jakiegoś devbuilda, krzywa angielszczyzna tu i ówdzie i odstraszający tekst na greenlighcie (słowami "short" i "creepypasta" gry raczej nie rozreklamujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentacja schrzaniona wybitnie, trailer złożony z dość przeciętnych ujęć z samej gry (zwłaszcza ta część gdzie manualnie obracasz kamerę wokół jakiegoś obiektu aż prosi się o skryptowane poruszanie się) z takim se montażem, opublikowany z jakiegoś konta z dziwną nazwą, opis filmu jak z jakiegoś devbuilda, krzywa angielszczyzna tu i ówdzie i odstraszający tekst na greenlighcie (słowami "short" i "creepypasta" gry raczej nie rozreklamujesz)

Nigdy nie byłem dobry w tym....

a ten już poprawiłem :) mam nadzieje ze teraz jest lepiej

 

pomarzyć zawsze można było : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra jest świetnym przykładem dlaczego greenlight to niewypał.

 

Auć, wiem że moja gra może i jest słaba zwłaszcza na dzisiejsze czasy ale jest to ukończony produkt poza tym się jeszcze nie dostała na steama i coś czuje ze się nie dostanie :U

 

 

 

na swoą oborne mam tylko to że na steamie widziałem już w sprzedaży dziwniejsze projekty jak dating symulator gołębi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że greenlight mocno zrzucił na jakości.

Kiedyś wchodziły tylko produkcje AAA i elita indyków.

Teraz wchodzi wszystko..

 

..chociaż nie wiem, Hatoful Boyfriend i tak by się chyba dostało..

 

Edit: Proszę, nie zrozum mnie źle, nie próbuję znieważyć ani Ciebie ani Twoją grę, ale nawet jeśli jest dobra nie powinna raczej być na steamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza, że tyle gier jak z RPG Makera wchodzi na steam. A żeby to nie był offtopic. Osobiście bym nie zagrał w tę grę choćby była i za darmo (akurat tu kwestia mojego gustu). Chyba, ze multiplayer działałby tak, że serio można się bać grając razem z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej oddałem głos tylko ze względu na znajomość. Grafika gry jest spoko i liczę że pomysł jakiś też masz już. Problem m jest prezentacja tego. Może powinieneś pokazywać tylko ładne kolorowe screeny, ale wszędzie reklamować jako creepypasta. Dziś zobaczyłem że robisz multi i teraz mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...