Skocz do zawartości

Co nowego u was?


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Dlatego najprawdopodobniej bedę na następnym jakimś dużym zjeździe :) Aby wypić, posłuchać i poopowiadać.

 

Kto pamięta Zziuta? Okazało się że serio gościu pedofil, i z tego co pamiętam złapali go haha

ja pamietam, jezu jak ja typa nienawidzilem xD

 

wbijaj na PGA ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ziutt był gościem kto zaczął historię na forum z księżniczkami i kucykami itd. A później przeniósł się do nas.

Do dziś pamiętam pierwszy raz gdy Ranmus się do mnie odezwał normalnie na gg to ostrzegając mnie (bo sie z Ziuttem trochę kumplowałem), że admini z tych wszystkich innych forum się do niego dobijają o to że gościu niebezpieczny i pedofil.

 

Bada bum, mieli rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=19752&hl=

 

w jaki sposób jego profil zniknął skoro jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki kurwa :rolleyes:

 

A przepraszam, tak to jest jak sie na telefonie przegląda wątki, to się źle popatrzy i sie wkrada taki chochlik.

 

@Jaklub to już tuz tuż. Kurde, tez chce wakacji. Dawno nie buyłam w Warszawie, dziś odwiedziłam i tak patrze sobie, w sumie niewiele inna niż ją paamiętam z liceum, małe maisteczka zmieniaja sie duzo bardziej, tak mi sie zdaje, głównie bardziej zakorkowana.

A sie pochwale jeszcze, z rzcezy, które się zmieniły - zrobiłam prawo jazdy :D po 10 latach unikania, wykręcania się, odkładania na póxniej, szukania zastępczych kierowców - w końcu musiałam zrobić kurs, w kwietniu zdałam, za pierwszym razem, jeżdżę i udowadniam światu, że miałam od zawsze rację - nie powinnam była robić tego prawka, nie nadaję się do tego. Oczywiście ciągle myle biegi i mi gasnie silnik, potłukłam prawe lusterko, przyrysowałam boczek, do tej pory na szczęście bez stłuczki. Ale po prostu człowiek czasami wie, ze sie do czegos nie nadaje, ale kurde, bez samochodu to ani rusz, do pracy bym nie dojechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

Trochę można nostalgnąć, siedziałem tu krótko w porównaniu z innymi ale trochę się popisało, mimo że nigdy nie zrobiłem czegoś co można by nazwać zadatkiem na grę to było ciekawie. Jeśli chodzi o teraz, to pracuję w agencji social mediowej, po godzinach piszę scenariusz filmowy a w październiku ruszam do szkoły filmowej. Zdałem maturę, z angielskiego dobrze, z polskiego spoko, z matmy ledwo. Dostałem propozycję praktyk u kierownika technicznego "Idy", ale nie zgrało się to z kilkoma rzeczami i musiałem spasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też żadnej gry nie zrobiłem, zacząłem kiedyś jedną, silnik już gotowy praktycznie był ale coś się rozjechało. Sam nie potrafię nic zrobić, bo uważam wszystkie moje próby za niegrywalny crap i wywalam. Oprócz tego skończyłem bardzo dobre liceum, ale za porażkę uważam to że mimo tego nie mam nawet finalisty OI i do Warszawy bym się nie dostał na studia, także za 2 dni jadę do Gdańska. Pracy nie mam, będę chyba próbował do maka na pierwszy semestr a potem na jakiś staż do Intela albo innej Invidii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie zrobimy konkurs na pierwszą grę. Czyli kto zrobi najbardziej badziewną, ale (prawie)grywalną grę xDDD

Albo na remake dyzmkowego pacmana revenge xDD

 

Pierwszy! Akurat kolega z forum zapotrzebowanie zgłosił na krecika z przejrzystymi operacjami na listach to wydłubałem przy kanapce:

 

http://www.filedropper.com/krecigdsgmx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Akurat kolega z forum zapotrzebowanie zgłosił na krecika z przejrzystymi operacjami na listach to wydłubałem przy kanapce:

 

http://www.filedropper.com/krecigdsgmx

Zbyt dobrze wykonane zdecydowanie xD Swoją drogą te taby nawet na początku kodu są intrygujące. Ciekawy styl pisania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dobrze wykonane zdecydowanie xD Swoją drogą te taby nawet na początku kodu są intrygujące. Ciekawy styl pisania :P

 

Bez tabów człowiek ginie, sam bym tego nie przeczytał i nie wiedział o co w tym chodzi.

Porządek w kodzie musi być.

 

Jak się uczyłem pisać to nie zawsze był komp, a do tego był taki, że wpisywało się hexami, więc się programy pisało na kartach procedur, a potem na szybko do maszyny i wykonanie :)

Znaczy z tym wykonaniem to przypadek, bo najczęściej wywalało jakiś błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taby w dalszym kodzie tak. Ale Ty zaczynasz od tabów, zostawiając puste miejsce na całej długości kodu. Rozumiesz o co mi chodzi? Jak nie to SSa dam xD

 

A Ty widzisz dobrze przy brzegu monitora?

Ciężko się z tamtej pozycji zaznacza.

Do tego margines na komentarze :) jakbym wstawiał jakiś przerywnik

//=========================================================================

żeby zaznaczyć że to istotnie koniec czegoś tam :)

Ma się rzucać w oczy jak przewijam tysiące linijek kodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxGaming

Ej, Radom fajne miasto. Jak sie mieszka blisko centrum, to w ogole wszędzie jest cudownie blisko, nie ma pieprzonych korków wszędzie, dużo zieleni i pełno małych sklepików, nie same molochy. Mile wspominam Pivovarię.

Wiem, bo tu mieszkam :D Ale właśnie z dala od centrum. Ogółem nie ma tu takiej infrastruktury jak w dużych miastach, ale jest bardzo klimatycznie. Właśnie brak korków itp.. Ogółem jak się tu dłużej mieszka i się wsiąknie w ten klimat i opuszcza sięje to nie da się nie tęsknić...

Ale chodziło mi raczej o stereotypowy Radom :D

A ty Shil mieszkasz, bądź mieszkałaś w Radomiu?

 

@Seven - widzę normalnie i zaznaczam bez problemu z krawędzi monitora xDDDDDD Każdy ma jakiś styl, widocznie tak Ci wygodniej, ale nie widzę problemu w zaznaczaniu i widzeniu kodu wyrównanego do lewego marginesu. A i jak się taki komentarz zrobi "//=============================================" to i tak go widać przy przewijaniu, bo też tak robię ;)

Kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo tu mieszkam :D Ale właśnie z dala od centrum. Ogółem nie ma tu takiej infrastruktury jak w dużych miastach, ale jest bardzo klimatycznie. Właśnie brak korków itp.. Ogółem jak się tu dłużej mieszka i się wsiąknie w ten klimat i opuszcza sięje to nie da się nie tęsknić...

Ale chodziło mi raczej o stereotypowy Radom :D

A ty Shil mieszkasz, bądź mieszkałaś w Radomiu?

 

Pół roku, naprzeciwko komendy :) więc stamtąd piechotką do galerii czy żeromskiego, no blisko blisko. A co do stereoptypu, to chyba za krótko tam mieszkałam, by skumać o co chodzi, ja tego naprawdę nie rozumiemm to gadanie, że to stan umysłu, ze specyficzni ludzie, kurde, wszędzie są specyficzni, na swój sposób. NIECH mi ktoś to wytłumaczy. Naprawde spotykalam tam spoko ludzi (w urzędach, sklepacjh, przychodni, bazarku, normalnych, milych)

Fakt, że cięzko tam o pracę. Mnie to nie dotyczy akurat... Ale np w szpitalu pracują normalni ludzie,naprawde spoko, a nie takie stare, nadęte profesory jak w wawie, co to dla nich kazdy bez dr hab med sir przed nazwiskiem to dla nich smiec. Wiec w sumie lepiej nawet.

Fakt, Wawa żyje nocą i dniem, pełno imprez, tego nie ma w Radomiu (chociaż ostatnio święto chleba i airshow mnie ominęły T_T ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seven - widzę normalnie i zaznaczam bez problemu z krawędzi monitora xDDDDDD Każdy ma jakiś styl, widocznie tak Ci wygodniej, ale nie widzę problemu w zaznaczaniu i widzeniu kodu wyrównanego do lewego marginesu. A i jak się taki komentarz zrobi "//=============================================" to i tak go widać przy przewijaniu, bo też tak robię ;)

Kwestia przyzwyczajenia

 

//==================

//text

//==================

 

czasem trzeba ich grubiej,

dawniej się całe szlaczki rysowało, czołgi, ludziki, dzisiaj litery nie są formatowane w identycznym rozmiarze pól :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...