Skocz do zawartości

Ignis


Deusald (Adamentium)

Rekomendowane odpowiedzi

Gra się zapowiada genialnie-świetne wykonania i bardzo ciekawa tematyka.Podoba mi się bardzo zakrzywianie trajektorii pocisków.

 

Doceniam pracę włożoną w grafiki postaci - ale nie ukrywam że bardzo mi się nie podobają.Strasznie miękkie i bez wyrazu-wyglądają jak zrobione przez starszą siostrę w ramach przysługi-zupełnie nie pasują do gry.Trzeba by dorzucić sporo filtrów i zdecydowanie zrobić mroczniejszy klimat (nawet wampir wygląda jak z książeczki dla dzieci)

 

Jestem dupa nie grafik ale na szybko pokaże o co mniej więcej mi chodzi :

Hana.png

 

vs

 

9b2480784fcdc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka losowych filtrów na szybko,chciałem tylko pokazać kierunek jaki bym widział nie gotowe dzieło -bo to słabe jest przecież.Ale akurat ze światłem Cię muszę mocno rozczarować bo jedyne co z nim kombinowałem to dodałem źródło światła w świecącej dłoni-więc zdecydowanie nie jest randomowe ,reszta to jakieś pierdy z ostrością i barwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż, kwiatki... Wszystkie dziewczyny będą u Ciebie tak schematyczne? .-.

 

Eh, no jasne, że nie. Ta postać jest akurat taka. Trochę bez sensu by było jakby wszystkie takie były. 3 facetów było zapostowanych, wszyscy byli tak samo schematycznie? Nie? To dlaczego mielibyśmy kobiety tak zrobić.

 

Co do wypowiedzi Ignatusa: Postacie rysuje moja dziewczyna. Wcześniej rysowała/malowała tylko na papierze. To jest jej pierwsze rysowanie na tablecie, na komputerze. Zależy mi żeby rysowała postacie, bowiem im więcej będzie rysować na kompie tym lepsza w tym będzie. Zobaczymy z tymi filtrami. Pogadam z nią i się zastanowimy ^_^

 

Niedługo też powinien się pojawić pełny gameplay ;) Może też dorzucę jak wygląda bitwa gdy wszystko mamy wykokszone i cała walka jest mega szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie chcę wyjść na jakiegoś feministę, ale uważam, że zaprojektowałeś tę dziewczynę stereotypowo. Mam po prostu szczerą nadzieję, że reszta będzie bardziej oryginalna.

I nie unoś się, bo nie każdy kogo spotkasz będzie Cię głaskał po głowie, cokolwiek byś nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ona taka miała być. Różowa w kwiatkach. Jej zaklęcia specjalne to "Medytacja", "Wyzwolenie" i "Euforia". Z czego efekt wyzwolenia(usunięcie wszystkich negatywnych efektów z Hany) to są właśnie wirujące wokół niej kwiatki. Magowie są po prostu narysowani z ich mocami. Np szaman Pretre dlatego trzyma plusik w jednej ręce, bo jego główna umiejętność polega na leczeniu siebie, w drugiej trzyma falę, bo innym jego specjalnym zaklęciem jest zmywanie przeciwnika falą na drugą stronę ścieżki. Odpisałem Ci tak, bo odebrałem twój komentarz jako krytyka czegoś, czego jeszcze nie ma. Jakbym zapostował drugą kobiecą postać i byłaby ona również w tym stylu to spoko. Wiem, że nie każdy będzie mnie głaskał po głowie i wszystkie uwagi sobie zapisuję żeby potem się nad nimi zastanowić. Teraz jeszcze oczekuję kiedy się pojawi pierwszy komentarz, że gdzie jest postać, która jest gejem albo transwestytą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie skrytykowałem czegoś czego nie ma, tylko istniejącą już, słodką do bólu gejszę. Postacie żeńskie nie muszą być różowe, i przybrane kwiatkami. Ale okej, niech Ci będzie. Jedna Hana.

Czekam w takim razie na resztę kobiet, bo ja gram dziewczynami w co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kicha. Efekty dymów tych kulek wyglądają jakbyś dopiero odkrył OpenGL i tworzył jakąś gierkę na macromedia flash w roku 2009. Takie jest moje zdanie na ten temat

Eh, napisałem przecież w poście, że efekty zaklęć nie są zrobione. To są zastępcze efekty zrobione w 5 sekund. Teraz właśnie się zabieram za nie ;)

 

Efekty rzeczywiście bardzo biedne-ale nie zmienia to faktu że cały gameplay i rozgrywka mi się podobają

 

Cieszę się, że się podoba ^^

 

Czy w praktyce nie da się po prostu całą grę unikać ataków? Czy to jednak jest za trudne. A Gameplay szybki i fajny. W ogóle gierka fajna, grałbym.

 

Hmm, w sensie, że jedyne co robisz to unikasz pocisków? Nie sądzę żeby się dało tak cały czas. W puli zaklęć są klątwy, którymi nie trzeba trafiać tylko mają procentową szansę nałożenia ;) Można wtedy przytrzymać przeciwnika i wtedy go ostrzelać. Poza tym jak będzie się tylko unikało to nie ma jak wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mały update :P

Gierka żyje ale idzie bardzo wolno. Aktualnie jestem w trakcie modelowania nowej areny bo tamta była bardzo nieoptymalna ;P Z innych newsów mogę powiedzieć, że przerysowujemy na nowo postacie i będą bardziej mroczne jak chcieliście :)

Screenshot_2017_03_03_23_34_40.jpg

Screenshot_2017_03_03_23_35_33.jpg

Ten świecący efekcik nie będzie podczas gry tylko przed walką jako rozpoczęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Krakowa to jutro(7.03) między około 12:30 a 15:00 będę w Auditorium Maximum, przy stoisku Uniwersytetu Jagiellońskiego koła studentów informatyki. Będę tam wystawiony z dwoma kompami, na których będzie można zagrać w Ignis. Jakby ktoś miał czas i ochotę to zapraszam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Super, bardzo dobre wrażenie!

 

 

Ale tak w kwestii logiki- poprzednia wersja była czysta- ta ma kilkadziesiąt elementów więcej...

 

Dzięki :) Może ma bliżej centrum więcej ale nie przeszkadza podczas grania. Ponad to wycisnąłem masę FPSów zarówno na dobrym kompie, jak i na moim starym laptopie :)

 

Wygląda na serio ######ście, ale przydałby się większy zoom podczas gry

 

Ten screen był taki z daleka żeby pokazać całość areny. Normalnie będzie tak jak widać na poniższym pierwszym screenie. Ten drugi to też taki jako efekcik :D

Screen1.jpg

Screen3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...