Skocz do zawartości

Co sądzicie o disco polo


Sutikku

Rekomendowane odpowiedzi

Przez jednych znienawidzone, inni sobie nie wyobrażają dnia bez muzyki tego gatunku. Jakie wy macie odczucia o disco polo? W sumie jestem ciekaw, u mnie w okolicy się ciągle toczą batalie czy idzie tego słuchać, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to przeraża że w ciągu kilku lat o wiele bardziej podobały mi się "popularne" piosenki Disco Polo niż "popularny" pop puszczany w radiu.

 

Mówię tylko o polskiej scenie muzycznej. Jeżeli jakieś Disco Polo trafia do radia to jest o wiele lepsze od wszystkiego co już w tym radiu jest. :(

 

 

 

Ach ostatnio słuchałem w TV tego kanału (chyba polsatowy) Disco Polo bo nic innego nie było w weekend. (Znaczy się leciało w tle a ja na słuchawkach oglądałem YT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to przeraża że w ciągu kilku lat o wiele bardziej podobały mi się "popularne" piosenki Disco Polo niż "popularny" pop puszczany w radiu.

 

Mówię tylko o polskiej scenie muzycznej. Jeżeli jakieś Disco Polo trafia do radia to jest o wiele lepsze od wszystkiego co już w tym radiu jest.

Pewnie dlatego, że disco-polo to mało ambitna, prosta muzyka do najebki i się z tym nie kryje, po prostu wywiązuje się z tej roli, można lubić albo nie. Lepsze to, niż te "głębokie" piosenki o miłości w radiu z wyjącymi wokalistkami udającymi, że są wielkimi artystkami, najgorsze :x

 

Ja tego gatunku nie mogę słuchać, nie przeżyłbym na baletach w remizie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze do potańczenia. Skoczne, całkiem przewidywalne. A tekst w piosenkach teraz już i tak znaczenia nie ma. Chyba wszystkie sensowne permutacje się już skończyły. Ostatnio słyszałem w radiu jakąś piosenkę i nie mogłem dojść do tego w jakim jest języku napisana. Dopiero pod koniec ogarnąłem że jest po polsku, ale złożona z losowych słów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię ;v Chociaż całe życie hejciłem. Kwestia genów, u mnie cała rodzinka discopolowa. Z tego co ja słucham to przeważnie pozytywne piosenki w których głębszy sens tekstu jest generalnie ten sam - dziewczyny/impreza. Ale jakoś tak w moim odczuciu jest przyjemne dla ucha, no i można do tego tańczyć, to chyba najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...