Skocz do zawartości

Knights & Merchants


Dester

Czy grasz w KaM-a?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No więc, grasz?

    • Nie, ale wiem co to.
      0
    • Grałem.
      7
    • Gram.
      3
    • Co to KaM?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam na płycie. Niestety porysowanej, to na steamie se kupiłem :D

Mnie zaintrygował nowy projekt tworzony przez tworców remake.

Ta gra jest świetna! :D

Też widziałem, to ma być jakaś gra w większości oparta na K&M, ale w 3D i z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Mam płytę Knights & Merchants: The Peasents Rebelion, moda Remake, specjalną wersję co działa na Win 8.1, miałem specjalne edytory map, ale one nie działają na 8.1.

TA GRA JEST GENIALNA!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Mam to na steamie nawet nie wiedziałem. Musiałem dostać w jakiejś paczce darmowej jak wpisywałem kody. Ok już czaję to gra z 98 ja wtedy PC nie miałem. Tylko Commodore64 i PSX. Jak grałem w jakąs strategię to było to c&c i warzone2100 albo Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1998 to ja nie miałem niczego bo chyba nie umiałem jeszcze chodzić. Czasy tych gier były chyba trochę później.

Tak w ogóle najlepszy RTS to Original War, moje osobiste top 10 gier w ogóle. Piękne czasy jak całe wakacyjne dnie pykało się w klanie na multiplayerze, gdzie scena międzynarodowa składała się z może 100 osób total <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlersowe, settlersowe, bla, bla, bla. Ja tego nawet poprawnie napisać nie umiem. :angry: Zagraj w misję taktyczną, a po pierwsze ściągnij remake'a. Nie widzisz OGROMNEJ RÓŻNICY pomiędzy KaM-em a TS, pod względem.. WŁAŚCIWIE KAŻDYM?! Gra jest dynamiczna i wciągająca, CO DOPIERO JAK NA LATA 90!

..

..

..

..

Dopisuję się do partyjki w KaMa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na steamie obie gry, oryginalną i ten HD remake w tym reamke nie działa mi środkowy przycisk myszki więc grałem w oryginalne. Nie podoba mi się ta gra, nie ma zaznaczania jednostek, trzeba szukać tych durnych flag jednostkami nie da się też mikrować :///////. Zanim to wszystko się wybuduje i bitwa się rozpocznie mija mi parę minut na przyspieszeniu. To nie jest mój typ rtsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na steamie obie gry, oryginalną i ten HD remake w tym reamke nie działa mi środkowy przycisk myszki więc grałem w oryginalne. Nie podoba mi się ta gra, nie ma zaznaczania jednostek, trzeba szukać tych durnych flag jednostkami nie da się też mikrować :///////. Zanim to wszystko się wybuduje i bitwa się rozpocznie mija mi parę minut na przyspieszeniu. To nie jest mój typ rtsa.

Nie mam czasu. Może ktoś ci wytłumaczy. Ja po prostu powiem, że nie zrozumiałeś podstaw i systemu podziału na oddziały. I już mówiłem chyba o Remake'u i misjach taktycznych, które zawiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności
K&M jest stary?

Rebelion i MOO też niby stare?

Z BlueByte ostatnia dobra gra to Incubation.

 

 

Ten co założył ten wątek jest stary! Dla mnie BG1 to było wczoraj! :hammer:

:thumbsup:

 

ale dzieki za przypomnienie incubation, szukalem tej nazwy od 10 lat nie moglem sobie przypomniec ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy xcomach jesteśmy to ktoś kojarzy gierkę też taktyczną na tury z tym że ruchy żołnierzy się planowało i dopiero po oddaniu tury akcja się toczyła w real time i mogliśmy tylko obserwować, mija chyba 10 sekund i znów się uruchamiał tryb planowania ruchów.

 

Nie mam pojęcia jak to się nazywało, ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jest właśnie taki typ gry. Ale to było w tych xcomowych klimatach, walczyło się z kosmitami chyba też. Izometria jak się nie mylę była, można było rozwalać ściany.

 

Izometria to była już w last ninja na c64.

 

Ale to synapse zdaje się wygląda jak element wykonawczy do testowania ai tylko pokolorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Izometria to była już w last ninja na c64.

 

Ale to synapse zdaje się wygląda jak element wykonawczy do testowania ai tylko pokolorowane.

sporo kasy zarobiło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...