Skocz do zawartości

wakacje


Wojo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
czemu nie masz ojca ?

really?...

 

@boad: za granice jedziesz, czy w polsce robote na wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przeżyje. Wbrew pozorom, nieletnim najłatwiej jest załapać wakacyjną pracę właśnie na budowie. Moich dwóch kuzynów tak zaczynało mając po 16 lat, bez umowy. Zresztą musieli, bo kiepska sytuacja w domu i jakby nie zarabiali sami, to by żadnej kasy nie mieli, a tak to jeszcze wspomagają dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130/ok. 200 tak przeliczylem na arkuszach odpowiedzi wydanych po egzaminach przez CKE

 

Tak wiem ze nie naucze się tam programować ale jeżeli lubię komputery to nie pójdę np na Humana do liceum

Planuje iść na studia a narazie wystarczy mi GML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę iść na studia informatyczne. I poszedłem do liceum na mat-fiz.

Technikum gorzej Cię do matury przygotuje, bo tam się uczysz samych praktycznych rzeczy, które możesz w domu robić bez problemu.

 

A z tego co się orientowałem, na studia informatyczne nie potrzebna jest matura z informatyki a z angielskiego+dowolna inna.

A liceum wcześniej skończę i pójdę szybciej na studia :P

 

 

Narazie wystarczy, ale na jak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technikum to rozszerzone liceum. Będziesz mieć te same przedmioty i tematy, z tą różnicą że będziesz miał dodatkowe 3-8 przedmiotów technicznych i wszystko będzie uciśnięte w 4 a nie 3 lata.

Licea zazwyczaj mają wyższy poziom bo naciskają na przygotowanie do matur, ale można przez nie przelecieć tak samo.

W technikum pozwala się często przymrużyć oko na zwykłe przedmioty jeżeli uczeń jest dobry z technicznych.

 

W liceum będziesz kończyć lekcje o 15:00, w technikum o 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze ukończyłeś i technikum i liceum :D

Dzisiaj akurat zanioslem papiery spotkałem kilku starszych kolegów, ale po za nimi nikt z mojej klasy nie idzie do tego technikum. Do tego technikum chodzą zazwyczaj ci którzy się dobrze uczą. U nas na wsi ponad 90% chłopaków idzie do zawodówki. Od nas z klasy tylko 3 idzie do technikum z tego 2 do tego o dużo słabszej opinii. Dziwne jest to ze kolega z klasy który ma średnią 5.1 idzie do technikum budowlanego o tej słabszej opinii ze zdawalnoscią matury 33% ( 2014 rok) a ja bez paska i z zachowaniem poprawnym chce iść do renomowanego technikum w całym powiecie. Wg mnie chłopzmarnuje sobie życie na budowie i jako budowniczy i jako inżynier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W liceum będziesz kończyć lekcje o 15:00, w technikum o 17:00.

w technikum kończysz lekcje o 7:45 actually B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...