Skocz do zawartości

adam014 vs MaxGaming - GŁOSOWANIE!


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Tura 2: adam014 vs MaxGaming

Temat: Pojedynek

 

adam014: KnockOut LITE

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32122

 

MaxGaming: Walka ze słabościami

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32123

 

Głosowanie trwa do 2015-04-10 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra MaxGaminga fajna (lubię takie sekwencje w grach i ciekawe podejście do tematu), ale jednak mocno zabiedzona. Wkurza mnie też, że po przegranej wychodzi z gry i trzeba od nowa włączać i przewijać intro, żeby zagrać ponownie. Losowanie sekwencji też by się przydało.

Gra adama prezentuje się bardzo fajnie, sam gameplay też jest dobry, a nawalanie satysfakcjonujące. Choć ciekawi mnie, czy mechanika gry faktycznie była przygotowana na potrzeby turnieju ;p

 

głosuję na KnockOut LITE, niestety, zgaduję, że po raz kolejny decydującą rolę w turze odegrał brak czasu u jednej ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

KnockOUT LITE jednak, ładnie spropsowane menusy i wszystko, pomimo, że sam gameplay średni - animacje mega powolne i jakoś przyjemności z samej walki nie miałem

 

fajny temat był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gra MaxGaminga jest szczerze mówiąc niedorobiona i ma naciągany związek z tematem. Poza tym wykonanie po łebkach i kiepska grywalność. Gra adama chyba ma buga (jeden z przeciwników jest nieśmiertelny), ale mimo to robi znacznie lepsze wrażenie. Mój głos: adam014, no niestety MaxGaming, wiem - miałeś niewiele czasu, ale jak pech to pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie sekwencji też by się przydało.

Kombinacja jest losowa. Poza tym z resztą się zgodzę. Pomyślałem, że tym razem potawię na gameplay, a nie menu, które w poprzedniej gierce zajeło mi 80% czasu robienia gry. Widziałem, że z reguły wygrywa gameplay, a nie polishing. Mimo to, nie mogłem przewidzieć, że czasu nie będzie nawet na background, efekty itp. :/ Mimo to, myślę, że to była dobra decyzja, bo inaczej prawdopodobnie miałbym same menu xD No nic, zawaliłem na całej linii, robienie gier w święta to była głupia, bardzo głupia decyzja dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
polishing jest bardzo ważny, zobacz sobie jaka jest różnica głosów między niewykończonymi bydlętami a dopiętymi na ostatni guzik minigrami

>gmclicker

>polishing

 

pls :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaję mój głos na Threefa. Knockout Lite to jedna z niewielu gier bokserskich, które przypadły mi do gustu. Grafika, która swoją brzydotą pokazuje swoje piękno jest tym co doceniam w wielu produkcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o adam014 ale to i tak bez znaczenia chyba w tym momencie skoro tytuł podałem prawidłowy :D

Po prostu przekazałeś swój głos Threefowi a ten oddał głos na Adama. :D

 

Mi chyba nie wypada głosować w tej turze bo z przegranym będę się mierzył w swoim pojedynku, zapewne będzie to ostatni mój pojedynek w turnieju (patrząc na to jakie gry robi Adam czy też jaką grę w pierwszym swoim pojedynku zrobił MaxGaming), czyli ostatnia szansa na przywrócenie jakichkolwiek chęci do robienia czegoś twórczego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxGaming vs adam014 - PODSUMOWANIE

 

W turze MaxGaming vs adam014 siłą większości głosów wygrywa gra KnockOut LITE autorstwa adam014!

 

adam014 przechodzi do grupy 1/4A

MaxGaming przechodzi do grupy 1/8B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...