Skocz do zawartości

Assassin's Roof


szmalu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Assassin's Roof

 

Gatunek: teoretycznie logiczna

 

Opis: Jesteś bardzo sprytnym i dziarskim Hasasynem który hasa sobie po dachach. Strażnicy starają ci się przeszkodzić (skąd oni się tam wzięli??) Pozostałe niuanse opisane tutorialem w grze. Sterowanie: strzałki + spacja.

 

Etapów jest mało i są proste (poza ostatnim), bo jak zwykle nie zdążyłem (moja bardzo wielka wina).

Bugi mogą być, ale nie obiecuję.

Download:http://www55.zippyshare.com/v/UVDvoJv3/file.html

Rozmiar pliku: 4.21 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: ja

Fabuła: rozbudowana. ja

Grafika: cgtextures i jakieś postaci ukradzione z mobilnego Assassin's Creed

Muzyka: CC 3.0

Screeny:

hfgn1k.jpg

mr2sla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za głupi, nie mogę przejść pierwszego etapu :(

e: udało mi się, zobaczę gdzie teraz się zatnę

 

dobór muzyki niestety niezbyt dobry, pasowałby do gry zręcznościowej, nie logicznej

 

e2: na etapie 5. chyba znalazłem buga, bo mogłem ruszać się równolegle z przeciwnikami

 

e3: na etapie 7. to samo, a gdybym się nie ruszył, strażnik dogoniłby mnie - więc udało mi się przejść dalej dzięki bugowi :<

 

e4: dobra, chyba mogę coś więcej powiedzieć o grze. zasady na początku wydawały mi się dosyć skomplikowane, mogłeś zrobić jakiś szybciutki samouczek, żeby się to jakoś poukładało w głowie. sama gra mnie wciągnęła, mimo, że nie lubię gier logicznych, bo zazwyczaj jestem w nie cienki i czuję się głupi. pochwalam sam pomysł, aby na taki temat zrobić turową grę logiczną. oprawa jest średniawa, te sprajty mogłeś chociaż jakoś obrobić, ale to detale. rozbudowałbym trochę kolorystykę, bo na większych poziomach nie widać od razu jak na dłoni, które budynki są połączone mostami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, doszedłem dość daleko. Wciągnęła mnie na chwilkę ;p Jedyny problem to to, że nie do końca rozumiem czemu czasami przez połowę planszy "w jednej turze" mnie dogania strażnik, a innym razem jestem tuż obok niego, ma kładkę i mnie ignoruje xD

@e: aha, dopiero teraz przeczytałem tutorial, wcześniej go pomiąłem xD Teraz rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to. :) Doszedłem do 7 poziomu i nie poradziłem sobie już na nim. Zdecydowanie przydałoby się więcej informacji w grze. Moje ruchy w większości polegały na sprawdzaniu różnych dróg aż do skutku, niż kombinowaniu i planowaniu dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam bugi w etapach 5-7. Niedokładnie przetestowałem :P

 

A i etapy bardziej losowe (sprawdzałem tylko czy da się je przejść) niż starannie zaplanowane zagadki.

Ale prawdopodobnie rozwinę to w coś większego, bo sam w sobie pomysł nie jest taki głupi, jak sądzę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...