Skocz do zawartości

Warlocks vs Shadows - na Steamie


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

warlocksy już na stimie, po 14 miesiącach pracy

 

Steam: http://store.steampowered.com/app/330270/

 

 

obczajcie trailer, bo epicka muza (sam dobierałem B) )

 

Team:

Dushan Chaciej - producer/designer

Max Strzelecki - programmer

Wojciech Wilk - grafik

Chris Sinnott - muzyka

 

a, obligatoryjnie dwa skriny jeszcze:

 

Cd3Ejin.png

 

4E3b84a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Myślę sobie - kupię, wesprę, niech no będę miał udział w jego przyszłym nowiutkim porsche. Spoglądam na cenę, hurrr, duurrr... Poczekam aż będzie w humblu. ;) Cena chyba na zachodni rynek, a nie dla Polaków cebulaków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

wysłałem ci keya na pw, biedusie :thumbsup:

 

ja w sumie też bym tyle nie dał, saldo konta na minusie raczej średnia opcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - versus. Co mogę ustawić jak odpalam ten tryb? Mapę/listę map, czas gry, ..?

Pytam, bo pod tym kątem najbardziej chciałbym kupić.

 

Jakieś gameplaye na YT pewnie się niedługo pojawią. To może na nie poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a216cd0d98.png

Właśnie zarobiłeś 33 euro minut podatki.

 

Umieram żeby iść spać ale chyba wpierw obczaję.

 

 

A co do ceny to pamietaj ze i tak Twoim targetem jest europa zachodnia i murifaglandia gdzie maja hajs i ujemne IQ.

 

Edit: Brak dźwięków przy poruszaniu się po menu strzałkami mnie trochę boli, z przyzwyczajenia prawdopodobnie.

W necie jest od zarąbania prostych dźwięków nadających się do tego, które są na cc0.

Edit2: Jestem zbyt śpiący aby pograć dłużej jak 5 minut ale może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No dobra - versus. Co mogę ustawić jak odpalam ten tryb? Mapę/listę map, czas gry, ..?

Pytam, bo pod tym kątem najbardziej chciałbym kupić.

listę map, czy na czas czy na kille, ilość czasu killów

jest też tryb Test Your Luck, inspirowany tym z Mortala, w sensie, że co runde się losują każdemu bonusy/debuffy

 

@vader: dźwięki i muzyka ogarnięte dojdą w next updacie

minus podatki, minus tysiąc % dla publishera D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podliczeniu tego co Ci wlasnie wyslalem, wychodzi ze doswiadczylem w kilka godzin gry jakies 7 znaczących bugów z czego 2 krytyczne i kolejne 2 psujące przyjemność z gry.

Poza tym jest wporzo i myśl, że to wszystko będzie poprawione zadowala mnie.

Wbrew problemów gra się bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ehhh... 3 dni na stimie i dalej torrenta nie ma. Ile można czekać?

dałbym ci kluczyk, ale jednak nie dam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra od czasu wypuszczenia pierwszych screenów wygląda ciekawie. :D Teraz muszę tylko czekać na mały dopływ gotówki na zakup gry, bo z wielką chęcią bym sobie pograł. :D

P. S. Czyżby miniaturka trailera była inspirowana pewną mało znaną grą moba? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, czasem tak Was czytam i robi mi się smutno. A może by tak zamiast marudzić, że gra kosztuje pieniądze, ktoś by po prostu pogratulował koledze premiery na największej platformie PC? :)

 

Serio - wielkie graty, chłopaki! Na steamchartsach widać, że gra sobie całkiem fajnie radzi i jeśli to jest początek Waszej gamedevowej kariery, to ja się nie mogę doczekać co będzie dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie nie narzekam na cenę, to standard.

Gra wygląda naprawdę dobrze, do tego ten reportaż w TVTrwam czy coś i release na steam już oznacza gigantyczny sukces.

Nie kupię, bo jestem z tej polszy. Studiuję dziennie więc nie mam czasu pracować, a stypa nie jest aż tak duża. Sry Teegee jeśli źle napisałem wcześniejszego posta.

 

nooo to gratsy Woskowi i ANtY, bo w sumie z twórców tylko ich tu znam lel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no szacuneczek bardzo, coś ostatnio mało gier na tym gmclanie, ale chociaż same udane

to zacznij jakiś projekt, same się nie zrobią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

news: Tytuł gry zmieniony na Warlocks vs Shadows

 

@4tk: to postuj w zapowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz rusz główką i pomyśl "czy zmieniali by po premierze nazwę gry do której przyzwyczaili się ludzie bo mają takie widzimisię, czy może jednak po prostu musieli?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, głupoty pierdziele. W Patch Note jest wyjasnienie skad ta nazwa.

Dla leniwych:

 

Warlocks sure did get some attention from gamers all over the world. That’s quite a success for us! Gamers enjoy the game massively rewarding it with almost only positive reviews on Steam. On the other hand there were quite some complains about… the game’s title. So with the first update we decided not only to add several improvements but also change the name from Warlocks into Warlocks vs Shadows.

 

The decision was made to meet gamers expectations. Players pointed out that the name is a bit too general and with many other things out there having something to do with some kind of ‘Warlocks’ (there’s a rock band of that name even!) it was sometimes a bit hard to immediately find information about the game. So to avoid further confusion and to show that gamers’ opinion is important to the team, we decided to turn Warlocks into Warlocks vs Shadows.

 

We believe that the new name reflects better what the game really is.. You play as one of warlocks, you slay hordes of shadow enemies and you can do it not only in single player but also in a co-op and versus mode. Also there won’t be any better time for this change as the game keeps getting gamers and media attention. So we wanted to use this opportunity and give the game a new name while it’s still in Early Access.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nooo... te patch notes to tak bym nie brał do serca za bardzo, nie było ani jednej opinii, że coś z nazwą nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...