Skocz do zawartości

Klub Nostalgii GMC


-[PhariseuS]-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co tam słychać Platyna ? Dlaczego tak cię długo nie było ? Jeśli nie chcesz mówić to nie mów lecz jak chcesz to możesz napisać bo fajnie jak grałeś w crasha i byłeś moderatorem. Miałeś kiedyś długie włosy - czy wyrosłeś z tego ? Grasz w coś fajnego na kompie albo coś ? Czym się teraz zajmujesz itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Platyna. Tęskniłem.

Tak naprawdę to nie, nadal Ci nie wybaczyłem jak mnie cisnąłeś jak byłeś modem.

 

Bardzo tęskniłem.

 

W ogóle całkiem miło. YXY 2015 pobudzają szare komórki, Wojo zdaje się znowu pisać trochę więcej, pojawił się PhariseuS, a teraz Platyna... mamy renesans gmclanu chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Stulejka jest najprościej rzecz ujmując męskim schorzeniem wrodzonym tudzież nabytym polegającym na zwężeniu ujścia napletka, uniemożliwiającym, bądź utrudniającym ściąganie napletka, czy to podczas erekcji, czy w stanie spoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać Platyna ? Dlaczego tak cię długo nie było ? Jeśli nie chcesz mówić to nie mów lecz jak chcesz to możesz napisać bo fajnie jak grałeś w crasha i byłeś moderatorem. Miałeś kiedyś długie włosy - czy wyrosłeś z tego ? Grasz w coś fajnego na kompie albo coś ? Czym się teraz zajmujesz itp ?

Jeśli Cię to interesuje to robię magisterkę i pracuję jako programista C++ nad rozwojem rozproszonego systemu plików.

Lata w nic nie grałem, ale jak ostatnio poznałem Don't Starve to założyłem konto na Steamie i zacząłem grać więcej. Parę gierek już uzbierałem, ale czasu na nie raczej mało.

Włosy mam długie nadal.

 

odrodzenie gmclanu :')

Nie.

 

W ogóle całkiem miło. YXY 2015 pobudzają szare komórki, Wojo zdaje się znowu pisać trochę więcej, pojawił się PhariseuS, a teraz Platyna... mamy renesans gmclanu chyba

Nie.

 

Wpadłem tu, bo komuś się przypomniało o mnie w wyniku urodzin więc dostałem powiadomienie na maila. Przy okazji przejrzałem kilka tematów. Ale nie liczcie na mnie, nie mam na to czasu. Bawcie się dobrze dzieciaczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna wlazł na 2 godziny i już warna wsadził.

Chyba pierwszego w tym roku.

 

 

I chcialbym zwrocic uwage ze jestem tu od 2006 a nie 2008..

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showuser=804

 

^ To tak jakby kogos zastanawialo czemu moj nick to "I am Vader" a nie po prostu "Vader" czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=18444&hl=

 

starszych niż 2010 mi nie pokazuje postów bo za dużo ich mam ;_;

 

 

eh, zawsze dostarczałem quality content i dyskusję na gmclany B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

gmclan zmarł śmiercią naturalną gdy zamiast fajnych gierek z fabułą w show_message(), devy zaczęły robić apki na telefony i INDIE RETRO 2D PIXEL gówno na greenlighta

 

ma ktoś wszystkie części pac-man revenge, seida i innych produkcji dyzmakena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gmclan zmarł śmiercią naturalną gdy zamiast fajnych gierek z fabułą w show_message(), devy zaczęły robić apki na telefony i INDIE RETRO 2D PIXEL gówno na greenlighta

nie wiedziałem, że swoje produkcje na GL wrzucałeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spierdalaj :red_bandana:

 

a żeby nie było offtopu, jaka jest według was najlepsza gra na gmclanie? Przejrzałem właśnie wszystkie tematy na gotowych projektach i bez wątpienia wybieram Parszywą Dwunastkę za klimat jakiego żadna inna produkcja nie była w stanie podrobić, za pistolety snajperskie, za genialne dialogi i znośną rozgrywkę.

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Spartan propy

 

jedyne co tu grałem bo było faktycznie fajne i grywalne (poza Cinders tomka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...