Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

TURA 2 - START!

 

Tura pierwsza nie zakończyła się w pełni, jednak z całą pewnością można już rozpocząć Turę 2.

Osoby które znają już swoich przeciwników proszeni są aby się z nimi skontaktować w sposób taki sam jak przy organizacji Tury 1.

 

Najpóźniejsza dozwolona data Tury 2:

Piątek 10 Kwietnia, 24:00

 

Powodzenia!

 

==========================

Co z kriso i czołgu?

 

Staram się rozwiązać sytuację w najlepszy możliwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[Tura 1]

Paqoo vs Bagno

Szmalu vs Anty

Temat: Tajemnica

Data rozpoczęcia: 2015-03-20 17:00

Data zakończenia: 2015-03-22 17:00

 

Gry wrzućcie na zippyshare.com przed końcem czasu.

Po opublikowaniu gry zróbcie temat dla swojej gry. Temat może być zrobiony po czasie zgodnie z wytycznymi w regulaminie.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, możecie przestać? PMka działa lepiej i szybciej.

 

Przy każdym pojedynku muszę edytować w kilku miejscach naraz. Zdarzają się fuckupy.

 

Edit:

Spojrzałem na 1szy post i wcale tak tam nie pisze. Cham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, możecie przestać? PMka działa lepiej i szybciej.

 

Przy każdym pojedynku muszę edytować w kilku miejscach naraz. Zdarzają się fuckupy.

Ale nikt Cię broń boże nie atakuje przecież za to. Myślę, że każdy to rozumie, ale chodzi o to, że nawet fajnie, że trochę nam uśmiechu dostarczasz ;p

No nie mów, że tak bardzo się przejąłeś tą organizacją, że się nawet nie uśmiechnąłeś po przeczytaniu że -[PhariseuS]- wypadł w ogolę z tabeli, bo do dolnej przeszedł XY-Wing xD

 

Poza tym organizacja fajna, i fajnie, że zrobiłeś taki konkursik, bo nawet nie chodzi o to, że coś się dzieje. Okazuje się, że mimo 48h powstało dzięki Twojemu konkursowi kilka na prawdę fajnych gierek, które nie tylko są tylko do pogrania minutkę i usunięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XY-Wing było całkiem śmieszne, bo odzew był absurdalny :D

Z cysiorem niekoniecznie.

 

Ciesz się że natrafiło na na kogoś z poczuciem humoru i kupą dystansu do siebie, bo ktoś inny odebrałby wpisanie zamiast jego nicka tytułu konkurencyjnej gry jako ciężką obrazę, nawet przez przypadek ;) Nie edytuj postów, pozostaw dla potomności (jeżeli się jej dochowasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tura 2]

Boad vs Adriann

Temat: Lata '80

Czas rozpoczęcia: 2015-03-25 21:00

Czas końca: 2015-03-27 22:00

 

Łamię zasady i daję wam godzinę więcej bo możecie nie zdążyć przeczytać. A LeD ciota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LeD ciota.

 

Pierdol się. Nawet nie mam humoru być delikatnym. Dawaj warna, bana czy cokolwiek chcesz. Ale wszystko kurwa sam robie a z każdej strony mnie atakują. I mam tu na myśli głównie(ale nie wyłącznie) sprawy IRL. Robie co moge aby pamietac o wszystkim w GMDuelu ale nikt mi nie chce pomoc. Czasem zapomne cos zedytowac, czasem cos zle zedytuje. Telefon mi sie zawiesza co 5 minut a o pustą baterię woła co półtora dnia.

 

Pierdolę to wszystko w pizdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba było pisać że może Cię nie być czy coś. Tamte literówki to było nic. Tu jest coś większego, ale obaj uczestnicy już znają temat. Wiem że zawsze może coś wypaść niespodziewanego (mój PC wali teraz bluescreenami) ale można było temu zapobiec.

 

A o całość się nie martw. Dopóki pilnujemy aby nie było przekrętów w głosach i pracach to jest dobrze.

 

Interpretacja jest dowolna, więc nie muszę robić gry o latach 80, tylko mogę np w stylu lat 80?
Oczywiście. Możesz też zrobić grę o latach 2080
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Boad/Adriann: powodzenia, chłopaki

 

@vader: nie martw się, ci co nie są brudasami to rozumieją, że i tak so far wszystko na czas było zaskakująco i ładna organizacja, tym bardziej, że sam to robisz, ja tam podziwiam i propsuję :)

 

@chell: dwóch najwybitniejszych twórców gier gmclanowych zmierzy się w pojedynku na przegraną i wygraną w następny czwartek, starcie to aż odbija się echem w przeszłości, ja już to czuję

#staytuned

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader robi robotę, miło jest jak wchodzę na gmclan a tu się naprawdę coś dzieje. Także jak ktoś się spina to niech se nasra do ryja, elo. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W sumie ja nie wiem czemu od początku nie ustaliliśmy, że skorzystamy z Ligi24 i wtedy można by terminy i tematy wprowadzać zawczasu, a upload gier i widocznośc tematu by nie była możliwa w innym terminie niż powinna. Mam nadzieję, że kolejny taki turniej uda się tak przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...