Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam dość YXY, mam dość życia

I to nie Wasz problem

Jesli chodzi o nagrode, kasy nie mam duzo ale na YXY mam odlozone. Wiec tu nie chodzi o konkurs tylko o mnie.

Jezeli Adrian sie odezwie dajcie mu walkovera. Niech Chell i Threef to poprowadza. Threef glownie aby edytowac post.

 

Chyba sobie pojde na jeszcze kilka dni, trzymajcie sie.

 

P.S

 

Z tego co dostalem na PW:

Tura 3: cysior vs <kriso99> 2015-04-23, godz. 14

Szmalu napisal "dzis wieczor lub jutro rano" ktore tak jakby minelo wczoraj, ale i tak ANtY nie potwierdzil tej daty, wiec meh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że mimo miesięcy miernoty pojawi się światełko w tunelu dosłownie dzień po moich żałosnych, wylewnych "rzalach i bulach".

Wychodzi na to, że czystą kwestią przypadku jest nieco lepiej i będę mógł dalej prowadzić YXY.

Bardzo wszystkich przepraszam za problemy jakie to spowodowało, za terminy które się nie zaczęły lub nie zakończyły, za przerwę, chaos i brak organizacji. Utwierdza mnie to tylko w fakcie, że nie można zostawiać czegoś tak istotnego dla gmclanu w rękach pojedyńczej(do tego turbulentnej) osoby.

 

Czas rozpoczęcia tury przedłużam do 1 maja włącznie. Nie mogę dłużej, bo tury muszą się zakończyć 3ciego maja, w tym roku mam matury zaczynające się 4tego, z tego co pamiętam.

Z tego co widzę, Adriann nie oddał również swojej gry, więc cofam co mówiłem o walkoverze. Póki co jest remis na bazie nie oddanych prac i postaram się ugadać z Adrianem o dogrywkę 24-godzinną, zgodnie z zasadami.

 

Jeszcze raz przepraszam za wciskanie Wam moich problemów i opóźnianie YXY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mogę dorzucić po kluczyku Warlocks vs Shadows dla pierwszych dwóch miejsc, zawsze to 14 ojro worth of game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że mimo miesięcy miernoty pojawi się światełko w tunelu dosłownie dzień po moich żałosnych, wylewnych "rzalach i bulach".

Wychodzi na to, że czystą kwestią przypadku jest nieco lepiej i będę mógł dalej prowadzić YXY.

tumblr_mdrpjfGMVc1rkmjg2o1_500.gif

 

Mogę dorzucić po kluczyku Warlocks vs Shadows dla pierwszych dwóch miejsc, zawsze to 14 ojro worth of game

 

To tutaj są jeszcze ludzie bez klucza albo dwóch? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do Boad vs adam014, przyznaje ze zapomnialem zaktualizowac w liście dat(w tabeli jest), co do reszty, nie dostalem doslownie zadnego infa poza wiadomoscia od Explosivo w Explosivo vs adam014, której adam014 nie potwierdził. Dlaczego reszta się nie umawia - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Boad vs adam014, przyznaje ze zapomnialem zaktualizowac w liście dat(w tabeli jest), co do reszty, nie dostalem doslownie zadnego infa poza wiadomoscia od Explosivo w Explosivo vs adam014, której adam014 nie potwierdził. Dlaczego reszta się nie umawia - nie wiem.

Od miesiąca próbuje się dogadać z MaxGamingiem, a co zaproponuje jakąś datę to nie dostaje odpowiedzi. Może niech on coś zaproponuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że jeżeli ktoś próbuje się dogadać z drugą stroną, ale nie daje rady, niech do mnie pisze, że próbuje się kontaktować, bo na tej podstawie ustalam czy zdyskwalifikować obu czy tylko jedną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Krisem mieliśmy wspólnie wybraną date. W dniu, w którym miała się odbyć nasza tura, nie dostaliśmy tematu.

Wyjaśniałem tę sytuację, więc powinniście byli wybrać nową datę, tak jak zaleciłem. Nie zrobiliście tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy adam potwierdził nasz termin?

czy nasza tura się zaczęła/zacznie?

*facepalm*

 

Widzisz, jak sie nic nie robi przez 2 tygodnie bez przerwy to sie nie wie jaka data jest, myslalem ze dzisiaj jest 15 i nie spojrzalem w kalendarz.

Odpowiada Wam zaczac DZIS o 20:00 czy chcecie inny termin w krotkiej przyszlosci? (i tak jestescie do przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...