Skocz do zawartości

Zablokowane Team War Zone - Demo


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprezentuje wam demo gry która miała wyjść kilka miechów temu lecz przez błąd który dopiero dzisiaj udało mi się naprawić jestem zmuszony dzisiaj ją ukazać.

 

Tematyką gry jest granie tylko przez sieć na różnych serwerach. Klimat 2 wojny światowej nie dopracowany na razie ale to się zmieni. Gra prawie w ogóle nie ma ścieżki dźwiękowej oprócz tła. Ogólnie zrobiona jest na języku angielskim jakoś tak.

 

w każdym polu w którym można pisać jest udostępnione kolorowanie literek tagami jak w quake 3 i innych grach tego silnika.

 

Przykład:

Hello World

 

Piszemy:

^1Hello ^4World

 

Zapraszam do grania w wersje DEMO i komentowania czy coś z tego będzie.

 

screenshoty :P

Menu

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

Screen 6

Edytor Map

 

p.s. możliwa także duża konfiguracja ale to w opcjach.

p.s.2. jest kilka funkcji które nie działają ponieważ to jest DEMO! ale i tak się fajnie gra.

p.s.3. uwaga! dużo błędów!

p.s.4. nie wiem czy kontynuować projekt. to zależy od waszych komentarzy...

 

http://www.gmclan.org/up44_3_teamwarzone.html

 

jeżeli ktoś ma zewnętrzne ip niech zrobi serwer chętnie pogram z nim xD

 

a żem posta walną strasznie głupio zagmatwanego oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze są 4 serwery i nie moge się dołączyć chyba jest jakiś błąd albo coś :/ pomocy nie mogę dołączyć się we własnej grze chyba mam coś zablokowane porty albo coś oO a jakoś matthew i vianom grali razem bo gadaliśmy na gg :/

 

a co do tego hamachi to ja mogę zrobić serwer na tym kanale chodź nie mam zewn. IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie grałem przez hamachi.

Ta gra będzie takim samym (albo i lepszym) hitem jak Soldat :D:D:D tylko jakbyś dodał profesje :D

medyk snajper itd, np snajper mógłby widzieć po parebliskich mu krzaczkow czy ktos tam siedzi itp :D wiecej gunów i koniecznie jakies ammopacki bo gralismy z kolegą az nam sie ammo skończyło i potem walka na granaty xD ciekawe czemu jak rzucilem w niego granatem dymnym to zginął xD moze mocno rzucałem xD

Gierka superek! 10/10 ;)

 

Hamachi

Wchodzcie juz zrobiłem sieć :D

nazwa: TEAM_WAR_ZONE

hasło: Pieter6

 

(Marzenie:Przy takim projekcje to ja bym chciał pracować ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ten kto zakłada musi mieć zew IP inaczej się nie połączysz. Ty a twoje gry to TZWhost :|?? bo ja 2 takie dzis widziałem jak z kumplem grałem. Moja to come in a TZW to pare takich było. Ale nie mogłem dołączyć. Spróbuj na moją sieć wejsc to zobaczymy :P

 

Bez kitu. Właśnie widzę twoją grę!! ale nie mogę dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagi miałeś? to cos masz nie tak z netem bo normalnie to bardziej wymagajace gierki anwet na modemie dobrze chodzą... lepiej pogadaj z adminem. Ja tak zrobiłem i teraz każda gra mi działą lux, lagów nie mielismy z kolegą, tam jak on sie poruszał to wyglądało tak jakby jego pozycja aktualizowała się co 2 klatkę ale i tak było super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika miodzio, naprawdę przypadła mi do gustu :) Podoba mi się również cały ten lobby room ( chyba tak to się nazywa ) gdzie wyszukuje się serwery. Niestety bez Hamachi nie mogłem pograć, musiałem zainstalować ( ja mam stałe IP, ale host który założył ten serwer raczej nie ma i stąd ten problem ) to już niestety wina GMa mplay - najlepiej użyć dll'a np, "39dll "z GMCommunity. Co do samej gry, jak już wspomniałem wygląda super, podobają mi się te krzaczki po których można się chować :) Trochę mało dynamiki w strzelaniu z broni, ale to beta dlatego się nie czepiam. No i niestety te błędy w kodzie multi, wydaje mi się że tam jest problem z przydzielaniem ID graczom, ja miałem ten sam problem i nie jest to łatwe do zrobienia. Mam nadzieję że uda ci się to naprawić, bo naprawdę szkoda by było takiej fajnej giery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...