Skocz do zawartości

Czuję się OSZUKANY


maly158

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie !

Kiedy 2 lata temu rozpoczęła się sprzedaż GameMaker Studio, Yoyogames oferowało wersję Pro z następującymi

eksportami :

- Windows

- Mac OS

- Mobile - (możliwość testowania).

 

395_Feature_comparison.png

 

Więc dlaczego teraz posiadacze GM:S Pro mają dopłacać za eksport na Mac OS 99,99$ ??

Dla minie to wygląda na oszustwo lub na próbę wyłudzenia - jak kto woli.

 

CO WY NA TO ???

 

https://yoyogames.com/news/117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple rąbie was kilkuset krotnie na sprzęcie

Płaczą, że GM jest droższy

 

Koniec świata

 

Fervi

PS. Jak chcesz to enigma jest za darmo, może nie kupując kilkudziesięciu programów (i używając darmowych odpowiedników) zwróci ci się koszt Gejmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie !

Kiedy 2 lata temu rozpoczęła się sprzedaż GameMaker Studio, Yoyogames oferowało wersję Pro z następującymi

eksportami :

- Windows

- Mac OS

- Mobile - (możliwość testowania).

 

395_Feature_comparison.png

 

Więc dlaczego teraz posiadacze GM:S Pro mają dopłacać za eksport na Mac OS 99,99$ ??

Dla minie to wygląda na oszustwo lub na próbę wyłudzenia - jak kto woli.

 

CO WY NA TO ???

 

https://yoyogames.com/news/117

 

Zmiana ceny po 2 latach to oszustwo?

 

NO NIE! Ja pamiętam jak chleb kosztował 80gr a teraz średnio po 3 zł! Dla mnie to wygląda na oszustwo lub próbę wyłudzenia - jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana ceny po 2 latach to oszustwo?

 

NO NIE! Ja pamiętam jak chleb kosztował 80gr a teraz średnio po 3 zł! Dla mnie to wygląda na oszustwo lub próbę wyłudzenia - jak kto woli.

 

Nie mówimy tu o zmianie ceny tylko o tym co wchodziło w skład wersji Pro 2 lata temu, a co jest teraz.

A teraz w GM:S Pro nie ma eksportu na Mac OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wyskakuje mi reklama zakupienia eksportu do Mac'a jak wybieram z drop-downa... oferta chyba sie zmienila tylko dla tych ktorzy jeszcze nie kupili.

 

Wasza strata

 

A u mnie po ostatnim ostatniej aktualizacji:

- bez połączenia z netem - błąd ustawień eksportu do Mac OS

- przy połączeniu z netem - informacja o konieczności dokupienia eksportu na Mac'a.

 

Ja swojego GM:S Pro kupiłem w październiku 2012.

 

Zgłosiłem ten problem na Helpdesk w Yoyo , ale na chwilę obecną brak odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy tu o zmianie ceny tylko o tym co wchodziło w skład wersji Pro 2 lata temu, a co jest teraz.

A teraz w GM:S Pro nie ma eksportu na Mac OS.

 

To jest wlasnie zmiana ceny. Kiedys w tej cenie miescil sie zestaw X+Y+Z, teraz juz tylko X+Y, bo cena sie zmienila.

 

oferta chyba sie zmienila tylko dla tych ktorzy jeszcze nie kupili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie zmiana ceny. Kiedys w tej cenie miescil sie zestaw X+Y+Z, teraz juz tylko X+Y, bo cena sie zmienila.

 

Nie, to nie jest zmiana ceny - to jest zmniejszenie funkcjonalności.

 

P.S.

 

Jest odpowiedź z Yoyo. Mam mój eksport do Mac'a z powrotem - z niewyjaśnionych przyczyn zniknął on z mojej licencji, ale został już dodany

i po ponownym wprowadzeniu klucza licencji do GM'a ma być ok. Wieczorem sprawdzę i dam znać.

 

Muszę przyznać rację osobą, które twierdziły , że zmiana pakietu eksportów w GM:S Pro dotyczy tylko nowy zakupów licencji na ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest zmiana ceny - to jest zmniejszenie funkcjonalności.

 

P.S.

 

Jest odpowiedź z Yoyo. Mam mój eksport do Mac'a z powrotem - z niewyjaśnionych przyczyn zniknął on z mojej licencji, ale został już dodany

i po ponownym wprowadzeniu klucza licencji do GM'a ma być ok. Wieczorem sprawdzę i dam znać.

 

Mszę przyznać rację osobą, które twierdziły , że zmiana pakietu eksportów w GM:S Pro dotyczy tylko nowy zakupów licencji na ten produkt.

Jeżeli miałbyś GM:S Pro z ówczesnych czasów z eksportem na MacShit, a po aktualizacji zdegradowano by Ci licencję do tej bez MacOSa - tak, to wtedy można byłoby się wkurzyć. Jeżeli zaś nie kupiłeś z MacOSem - przepadło, musisz dokupować moduły oddzielnie. Koniec, kropka.

 

@Edit: spóźnione, meh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbyś GM:S Pro z ówczesnych czasów z eksportem na MacShit, a po aktualizacji zdegradowano by Ci licencję do tej bez MacOSa - tak, to wtedy można byłoby się wkurzyć. Jeżeli zaś nie kupiłeś z MacOSem - przepadło, musisz dokupować moduły oddzielnie. Koniec, kropka.

 

@Edit: spóźnione, meh...

 

Dokładnie tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W ogóle często jęczycie tutaj o cos, zamiast napisac do supportu.

Skoro płacicie za takie oprogramowanie, to wam to wsparcie przysługuje, warto być tego świadomym :)

 

http://help.yoyogames.com/ - link jest też dostepny z menu Help w GM:S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle często jęczycie tutaj o cos, zamiast napisac do supportu.

Skoro płacicie za takie oprogramowanie, to wam to wsparcie przysługuje, warto być tego świadomym :)

 

http://help.yoyogames.com/ - link jest też dostepny z menu Help w GM:S.

 

Przepraszam - to było ostatni raz, obiecuję, że się poprawie. :)

 

Wszystko działa - zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...