Skocz do zawartości

Death Maze


Zombie-Games

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Death Maze

 

Gatunek: Horror (może mini)

 

Opis: Dziwnym przypadkiem trafiasz do opuszczonego budynku . Twoje zadanie jest proste . Znaleźć 10 porozrzucanych kostek które ułożą klucz i wydostaniesz się z Budynku . Niestety wraz z kolejną zebraną kostką pojawiają się duchy, które pragną cię wypędzić z budynku . Lecz nie wydostaniesz się dopóki nie znajdziesz kostek

 

Przewidywany czas wydania gry/wersji demo gry: 9 Sierpnia 2014r.

 

Autorzy:

Programowanie: ZO-GA

Fabuła: ZO-GA

Grafika: ZO-GA

Muzyka: ZO-GA oraz strona http://www.freesfx.co.uk/

 

 

Screeny:

 

Menu :

Death_Maze_menu.png

 

Oraz Rozgrywka :

Death_Maze.png

 

(Miałem zapowiedz wkleić kilka dni temu ale brakło czasu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych duchów...jak wiele one robią? Tzn. jak zobaczę jakiegoś w tunelu to muszę przed nim uciekać, ale czy on będzie mnie jakoś długo gonił? Będzie więcej niż jeden duch? Oraz czy nie będzie takich skrajności, że mnie zaatakują z dwóch stron :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych duchów...jak wiele one robią? Tzn. jak zobaczę jakiegoś w tunelu to muszę przed nim uciekać, ale czy on będzie mnie jakoś długo gonił? Będzie więcej niż jeden duch? Oraz czy nie będzie takich skrajności, że mnie zaatakują z dwóch stron :o

 

Po prostu gdy takiego zobaczysz uciekaj ile sił w kompie.

 

Zanim się obejrzysz duch zniknie i pojawi się w randomowe miejsce (może tuż przed tobą)

 

Jeśli podniesiesz kostkę to pojawi się kolejny duch (9 kostek = 9 duchów :) ) po zebraniu ostatniej wygrywasz grę .

 

Skrajności mogą być takie ze cie zakatują ze wszystkich stron (chyba że zdążą zniknąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..

 

Obie opcje pasują do mojej gry

 

PS : Ten świat strasznie cię ciekawi ;)

Ponieważ gry horror (nawet te malutkie) są dla mnie dużo większym wyzwaniem niż dla przeciętnych ludzi ;P (dodatkowo patrz - wiek)

Wrzuć jakąś wersje pre-alpha, chętnie pogram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mam sporo czasu wolnego, pracuję nad swoim projektem, ale mimo wszystko mogę Ci pomóc trochę jakbyś chciał. Pomogę urozmaicić oprawę graficzną, dźwiękową i napomagam przy kodzeniu jakbyś chciał. Daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...