Skocz do zawartości

Wykończeniówka Graficzna + Pomoc w Projekcie


canariopl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam Grafika tudzież pomocy w polerce / projektowaniu,

Ogólnie partnera do projektu szukam, bo sam dziubię :)

 

Robię sobie taki projekcik, który potem chcę sprzedać na FGLu

http://orzedowski.pl/65-2/castle-venture-work-in-progress/

 

Mam większość assetsów kupionych od tej osoby: https://www.gamedevmarket.net/member/pzUH i składać grę jest z czego, ale:

 

Potrzebuję osoby, która przygotuje mi / poprzerabia UI, pomoże rozplanować wygląd, pomoże dodać efekty.

 

Z kwestii finansowych to za wiele nie mam, sam pracuję na etacie w corpo, ale mogę parę złotych sypnąć, w granicach cen podobnych do tych na gamedevmarket.net; Ewentualnie jeżeli ktoś chce się zaangażować bardziej to jeżeli gra się sprzeda na FGL to kasa idzie do podziału.

 

Pozdrawiam

 

Krzysiek vel Canario vel Fidiasz vel "ten kolo w koszulce Slayera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wchodzę do takich tematów i ostrzegam grafików przed postąpieniem błędu i wiązaniu się z projektami bez szans na ukończenie.

Tego pana polecam. :thumbsup:

 

P.S.: Z grafiką i rozłożeniem UI nie pomogę bo z tego jestem cienias, ale jeżeli przez efekty masz na myśli animowanie elementów UI to mogę pomóc z kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem N00bem i tego nie ukrywam. To jest moja trzecia gra w życiu :)

Szukam Grafika a nie programisty. To jest jak na razie 2 dni roboty to co widzicie. Faza prototypowa, do Alpha (feature complete) brakuje DUUŻO. Sądzę, że w 2 miesiące się wyrobimy przy sprawnym duecie. Samemu ciężko, więc szukam kogoś kto by mnie chociaż kopnął w siedzenie, miał większe pojęcie o grafice, zaproponował jakieś zmiany i ogólnie nawiązał dialog.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Krzysztofa nie znam osobiście (chociaż była okazja się spotkać), ale widzę na co go stać i że nie porywa się z motyką na słońce. Ja niestety jestem człowiekiem który zna się na designie w taki sposób że wiem kiedy coś jest źle zrobione i jak to poprawić, ale nie wiem z którego miejsca zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Krzysztofa nie znam osobiście (chociaż była okazja się spotkać), ale widzę na co go stać i że nie porywa się z motyką na słońce. Ja niestety jestem człowiekiem który zna się na designie w taki sposób że wiem kiedy coś jest źle zrobione i jak to poprawić, ale nie wiem z którego miejsca zaczynać.

 

Dzięki Threef. Staram się, nie jestem żadnym tam Fafarafa i nawet nie próbuję się wymądrzać. Gierki sobie spokojnie robię a jakby ktoś chciał dołączyć to byłoby miło.

 

Kriso99 - ty jesteś z Bydzi, teraz na 3 tygodnie będę w Vivid Games na stażu. Może na jakiś browar/soczek się umówimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Threef. Staram się, nie jestem żadnym tam Fafarafa i nawet nie próbuję się wymądrzać. Gierki sobie spokojnie robię a jakby ktoś chciał dołączyć to byłoby miło.

 

Kriso99 - ty jesteś z Bydzi, teraz na 3 tygodnie będę w Vivid Games na stażu. Może na jakiś browar/soczek się umówimy?

nie wiem czy moja obecność jak to ujął I am Vader "dziecinna" by Cie zaszczyciła, ale jeśli tak to nie ma żadnego problemu, dokładnie jestem z okolic Bydgoszczy, ale zawsze moge wpasc, piszesz i za 2h jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moja obecność jak to ujął I am Vader "dziecinna" by Cie zaszczyciła, ale jeśli tak to nie ma żadnego problemu, dokładnie jestem z okolic Bydgoszczy, ale zawsze moge wpasc, piszesz i za 2h jestem :P

 

Ej spoko. To, że w waszej ekipie mógłbym za dziadka robić nie oznacza, że mi wiek przeszkadza. W GameDev jestem przedszkolakiem i to, że mam 32 lata nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...