Skocz do zawartości

Grafik


Durkane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Witam. Wiem,że jest bardzo mała szansa na to,ale poszukuję kogoś kto zrobiłbym mi grafikę do mojej gry za darmo :) Tak za darmo bo niestety w tym momencie nie posiadam środków żeby zapłacić :)

Grafika to Top down :)

w taki sposób na pewno się nie znajdzie

 

waste of time to pisać któryś już raz, bo wystarczyłoby, żebyś użył mózgu ale:

skończ najpierw samemu prototyp na kwadratach i innych placeholderach, jeśli będzie faktycznie to działało i było grywalne to wrzucasz na forum taki prototyp i grafik się na pewno znajdzie

 

jak tak se z dupy gadasz, bo chciałbyś grę zrobić, a samemu za ch*ja nic nie robisz to lepiej nie zakładaj takich tematów, bo tylko mnie denerwujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem,że pójdą hejty :D

 

Up :

Tak się składa,że akurat sam robię sporo :) Korzystałem z pomocy pewnej osoby z forum,gdy miałem problem z jakimś kodem, ale grafikę i inne duperele robię akurat sam i nie ma co,ale pięknie to nie wygląda ^^

 

Proszę o zamknięcie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jejku, jesteś kobietą czy co? Skoro robisz to pokaż, a nie się obrażasz, w ten sposób nic nigdy nie zdziałasz.

 

Nie obrażam się. Po prostu jakby był ktoś zainteresowany to by napisał na pw żebym powiedział coś więcej na temat gry i pokazał screena czy coś :P

Nie ma takiej osoby dlatego też wolę zakończyć temat żeby nie było więcej bezsensownych postów takich jak ten wyżej :)

I grafiką zajmę się sam i może jak już gra ujrzy światło dzienne to ktoś wtedy zdecyduje się na poprawę grafiki do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był ktoś zainteresowany to by napisał na pw żebym powiedział coś więcej na temat gry i pokazał screena czy coś :P

Nie ma takiej osoby

Takiej osoby nie ma bo nikogo nie interesuje oferta 'szukam grafika do gry'. Gdybyś napisał o jaką grę Ci chodzi to rozwiałbyś choć trochę wątpliwości. Jest masa innych projektów przy których graficy aż chcą pracować, ale z tego powodu że wiedzą w co się pakują. Dopiero potem pojawiają się wątpliwości czy ten projekt zostanie skończony i praca nie pójdzie na marne. Nikomu nie będzie się chciało wysyłać do Ciebie PW z pytaniem co za grę robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

już po tym, że upfront nie pokazał gry tylko cośtam płacze każdy sensowny grafik się domyśli, że to strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...