Skocz do zawartości

Pomysł


R.o.b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Znalazłem informację dotyczącą konkursu polegającego, na stworzeniu jakiegoś programu na PCty. Problem polega na tym, że chętnie wziąłbym się do pracy, ale nie mam dobrego pomysłu, co mógłbym zrobić. Dodatkowym problemem jest to, że nie jestem wybitnym programistą, więc zależy mi na małym stopniu skomplikowania programu, który mógłbym zrobić. Wśród pomysłów, które przyszły mi do głowy są m.in. różnego rodzaju programy edukacyjne (duża możliwość wybrania tematu, ale jakoś nie ciągnie mnie do tego), program do robienia schematów blokowych, program do robienia prostych gier a'la point-n-click, program do robienia quizów (coś takiego jest i to nawet on-line). Jeśli mielibyście jakieś pomysły, porady albo chcielibyście się podzielić sugestiami to napiszcie :D

(E)Chciałbym, aby program był przydatny tzn. żeby nie był kolejną kopią jakiegoś programu wydanego i przerobionego przez wielu ludzi, kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też przeszło mi to przez myśl. Taki program już istnieje, choć jak widać niektóry nie wiedzą o jego istnieniu. W sumie pomysł nie jest taki zły, dzięki. Zapomniałem dodać, że program, który chce napisać byłby skrobany w javie (nie wiem czy zaliczyć to jako mankament, czy coś dobrego :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...