Skocz do zawartości

Projekt - Captain Teemo


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie robię gierkę platformową 2d, która będzie się opierać na grze League Of Legends a najbardziej o postaci Teemo. Jeżeli macie jakieś PACZKI, a nie pojedyncze grafiki np z gry mario to chętnie przyjmę. Jakieś backgroundy, muzyczka też się przyda. Błagam 64x64 minimum. Za wszelką pomoc w projekcie umieszczę w autorach jako pomoc zew. Mam 17 lat i uczęszczam do technikum informatycznego więc cudów nie obejrzycie. Projekt nie upadnie, ponieważ zrobiłem już 2 pełne gierki i chętnie w nie grano :) (45 min tak długo trwała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie robię gierkę platformową 2d, która będzie się opierać na grze League Of Legends a najbardziej o postaci Teemo. Jeżeli macie jakieś PACZKI, a nie pojedyncze grafiki np z gry mario to chętnie przyjmę. Jakieś backgroundy, muzyczka też się przyda. Błagam 64x64 minimum. Za wszelką pomoc w projekcie umieszczę w autorach jako pomoc zew. Mam 17 lat i uczęszczam do technikum informatycznego więc cudów nie obejrzycie. Projekt nie upadnie, ponieważ zrobiłem już 2 pełne gierki i chętnie w nie grano :) (45 min tak długo trwała).

lol

ale bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem paczka a nie pojedyncze rysunki... analfabeta czy co?

ah ta dzisiejsza młodzież, takie opóźnione dojrzewanie - 17 lat i nadal kretyn :D

kolega Chell wskazał ci miejsce do szukania, byś raczył kiedyś przygotować się do odessania od cycka mamy i skierowaniu się ku samodzielności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi sie chciało banować bezmyślne istoty. Nie mam już czasu na banowanie za paqoowatość.

Oh, wait - w sumie to mam. warning poszedł i blok na 7 dni - jak zechcesz wrócić, polecam przynieść ze sobą mózg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...