Skocz do zawartości

Portal dla twórców indie


Paqoo's Biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio pracuje nad projektem, który przyniesie ogromne zyski!

Mam dłuuugie doświadczenie w tym biznesie, oraz nie naganną opinię. Jestem już niemal legendą polskiej informatyki!

Szukam osób chętnych do zgłoszenia swoich KOMERCYJNYCH projektów gier indie. Taka osoba płaci mi 200 zł za wstawienie jego gry(w końcu macie do czynienia z czołowym znawcą m.in.: w marketingu). Nie muszę więc mówić jaki sukces dzięki mojej stronce osiągnie wasza gra. Cenę waszej gry ustalacie sami i pobieram od każdej sprzedanej sztuki prowizje jedynie 60%! To naprawdę nie dużo za taką usługę.

 

UWAGA! Jeżeli wstawisz na raz co najmniej 10 gier na raz, otrzymasz MEGA RABAT. Zamiast 2000 zł, zapłacisz tylko 1800zł!

 

Dodatkowo potrzebuje jednego grafika. Jestem nazywany pracodawcą doskonałym, ze względu na wysokie wynagrodzenia i przyjemny klimat współpracy.

 

Dziękuje bardzo za uwagę!

 

photo-3223.jpgphoto-3223.jpgphoto-3223.jpgphoto-3223.jpgphoto-3223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oburzenia. W końcu jestem specem od IT i wiem, że to dobry interes. sprzedasz 50 sztuk po 5zł i masz 250 zł, czyli 50 jeszcze zostaje, a z moim(zresztą znanym już w całym internecie) to da się zrobić bardzoo szybko ;) Nie chcesz to nie, ale pożałujesz. Ja jestem "graczem" na polskiej scenie IT, a ty nic nie znaczącym pionkiem. Wystawiając Wasze gry w ogóle oddaje wam przysługę, a poza tym cena bardzo niska. To będzie portal o pokroju steam-a, albo i bardziej popularny(ale indie) ;)

 

Vader: Mam się czym chwalić, bo od zbanowania osiągnąłem wiele sukcesów, czego za pewne żałujecie, poza tym reklamowania swojego produktu wymaga marketing. A ja wam ofiarowuje SIEBIE i SWOJE DOŚWIADCZENIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

yxego żarty jak nie były śmieszne to z dnia na dzień jeszcze gorsze

 

dodatkowo wściekły bo sam dla pakła nadupiał zlecenia dniami i nocami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro-tip: jak widze pakła próbującego zarejestrować się na GMClanie, banuje migiem. to tutaj to jakiś trol, i co lepsze - to nie ja. Wolałbym już trolować kontem big sharka, co już właściwie kiedyś robiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek twoje sensory zawiodły xD

Wystarczyło okno incognito :P

Ostatnio nie zrozumieliście mojej kontr-prowokacji to musiałem się jakoś odwdzięczyć, chciałem zobaczyć co napiszecie xD

Jakie zdezorientowanie xD

Konto już możecie zamknąć, żeby nie było, że mam multi konta, ale Gnysek, ja nie pomyślałem nawet, że po IP będziesz sprawdzał, więc włączyłem tylko w chrome okno incognito, bo na normalnym jestem zalogowany ciągle :P

 

Z pozdrowieniami MaxGaming aka Paqoo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max, my te sztuczki znamy. gnyska i nikogo z redakcji nie interesowało to, czyje to jest multikonto - interesowało nas tylko czy to serio jest Paqoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj drogi, nie zrozumiales sarkazmow traconych w strone "pakła" - nikt (no poza Huderem :D) nie myslal, ze to paqoo, bo ja na jego wejscie tutaj nigdy nie pozwolilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj drogi, nie zrozumiales sarkazmow traconych w strone "pakła" - nikt (no poza Huderem :D) nie myslal, ze to paqoo, bo ja na jego wejscie tutaj nigdy nie pozwolilem :)

Coś właśnie słyszałem, że Cię nieźle wyruch**ł xD

A no kogokolwiek powrót pozwalacie, skoro mówisz na jego wejście tutaj nie pozwolisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś właśnie słyszałem, że Cię nieźle wyruch**ł xD

taki pewnyś? a fakty znasz? wiesz kto kogo wydymał na kase właściwie? nie, to po ki czort sie wypowiadasz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt byl taki, ze chcial bym mu zrobil pare rzeczy, ja zaoferowalem wysoka kase, ale on podchodzil do wszystkiego od tylka strony wiec powodowal problemy - cos nie dziala, to pisze mi, ale bez szczegolow i wyniku testu od klienta, a kiedy chce bezposredni kontakt do klienta, zeby to zalatwic bez jego osoby posredniczacej, to nie uzyskalem tego, przez co wszystko sie wydluzalo z jego nieumiejetnej komunikacji. zrezygnowalem wiec z dalszej wspolpracy, mowiac mu ze nie mnie boli to ze klient go sciga, tylko ze on przez ten brak komunikacji cierpi. tak wiec stracil sporo kasy na zleceniu, ktore zjebal na etapie dogadywania szczegolow, bo to co mialem zrobic wedle "specyfikacji" to zrobilem, a ze moje proby usprawnienia poprawek byly ignorowane, to klient go sciga pewnie po dzis dzien :)

tak wiec pierdolenia Ban Anty'ego bym nie sluchal, bo jak to mowie: "w dupie byles, o gunwie wiesz i na uj sie wypowiadasz" :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt byl taki, ze chcial bym mu zrobil pare rzeczy, ja zaoferowalem wysoka kase, ale on podchodzil do wszystkiego od tylka strony wiec powodowal problemy - cos nie dziala, to pisze mi, ale bez szczegolow i wyniku testu od klienta, a kiedy chce bezposredni kontakt do klienta, zeby to zalatwic bez jego osoby posredniczacej, to nie uzyskalem tego, przez co wszystko sie wydluzalo z jego nieumiejetnej komunikacji. zrezygnowalem wiec z dalszej wspolpracy, mowiac mu ze nie mnie boli to ze klient go sciga, tylko ze on przez ten brak komunikacji cierpi. tak wiec stracil sporo kasy na zleceniu, ktore zjebal na etapie dogadywania szczegolow, bo to co mialem zrobic wedle "specyfikacji" to zrobilem, a ze moje proby usprawnienia poprawek byly ignorowane, to klient go sciga pewnie po dzis dzien :)

tak wiec pierdolenia Ban Anty'ego bym nie sluchal, bo jak to mowie: "w dupie byles, o gunwie wiesz i na uj sie wypowiadasz" :*

No w sumie to ty go wyruch**eś xD Ale w sumie nie chciał podać kontaktu do klienta, bo Byś mógł mu podjebać ;)

Ale mówiłeś, że ja oszukuje klientów(choć nie mówiłem nawet poważnie, ale to szczegół) a ty widzę lepszy w te klocki jesteś xD

Vader po co ta spina? O co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawdzie nie wydymalem go w kontekscie jaki oczekujesz, po prostu zatrzymalem kase za to co zrobilem wedle wytycznych, a ze ignorowal i blokowal robienie poprawek do zgloszonych bugow to byl jego problem za ktory nie ja powinienem placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez go YXE odbanuj, nie cenzuruje sie tresci z ktorych mozna sie posmiac, takie legendy powinny móc zawsze wejsc na forum dostarczyc czlowiekowi odrobiny rozrywki swoja pociesznoscia, a nie, wszystkie takie interesujace persony wstepu brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Twój Stary Admin, a wy serio myśleliście, że to Paqoo?

tak :rolleyes:

 

świetnie zasymulowałeś, jakbyś jako agent CIA specjalizacji aktorskiej badał jego tożsamość i zachowanie latami, a później wprowadził to w życie

 

 

//wydymacz: a na jakiego ch miał ci podawać kontakt do klienta, skoro jego w tym interes, że pośredniczy między klientem i kimś kto odwala czarną robotę, inaczej to na co on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...