Skocz do zawartości

Almora Darkosen (mobile)


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Almora_Darkosen_New_Logo_Site-300x210.png

UPDATE 18.07.2015:

*** UWAGA: projekt jest w fazie produkcji. Nie jest to finalna wersja gry! ***

Planujemy wystartować w kickstarterze, żeby dodatkowo dać możliwość
gry na urządzeniach z systemami iOS oraz Windows Phone. Potrzebne nam
będą środki na zakup urządzeń to testów, reklam, profesjonalych
tłumaczeń oraz licencji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/almoradarkosen
Nowości, zdjęcia oraz filmy z aktualnego postępu projektu.

Almora Darkosen to gra RPG osadzona w świecie fantasy. Obecna wersja gry
ma tylko namiastkę wdrożonej fabuły, ale doskonale wprowadza w jej
klimatyczny świat, gracz ma możliwość poznania różnych lokacji:
pola, bagna, lasy, mroczne lasy, miasta, krypty i inne lokacje.

Co zawiera aktualna wersja gry?

* Oryginalny retro klimat
* Prosty interface
* Dynamiczne walki
* Umiejętności ( czary, specjalne ciosy )
* Inwentarz ( styl diablo )
* System poziomów i doświadczenia
* Zadania
* Dialogi
* Handel
* Różnorodne przedmioty
* Rozmaite lokacje, w tym miasto
* Wiele przeciwników z różnymi mocami
* Skrzynie ze skarbami
I wiele innych...

Opis skopiowałem z Google Play, praktycznie każdy z Was zna Almorę i jej historię, dlatego nie będę się rozpisywał.


AD_Fot11.jpg

AD_Fot22.jpg

AD_Fot33.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a dema nie dacie może? Bo nie wiem, czy mi pójdzie i szkoda kasę w błoto jebnąć :/ Wiem, że to tylko 3 zł, ale bawić się w zakup(nigdy niczego jeszcze nie kupowałem na google market bez celu to trochę strata czasu(i 3zł :P)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a dema nie dacie może? Bo nie wiem, czy mi pójdzie i szkoda kasę w błoto jebnąć :/ Wiem, że to tylko 3 zł, ale bawić się w zakup(nigdy niczego jeszcze nie kupowałem na google market bez celu to trochę strata czasu(i 3zł :P)...

 

Po pierwsze z google można zrobić zwrot zakupu do kilku godzin, a po drugie szmalu jest jedyną osobą której nie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście kupiłem i oceniłem jako pierwszy :D

(Pamiętam twoją pozytywną ocenę Space Grindera!)

 

Pytania:

Czy mobki się respawnują?

Dlaczego więcej dostaje się za buga niż za inne moby?

Kiedy akrualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście kupiłem i oceniłem jako pierwszy :D

(Pamiętam twoją pozytywną ocenę Space Grindera!)

 

Pytania:

Czy mobki się respawnują?

Dlaczego więcej dostaje się za buga niż za inne moby?

Kiedy akrualizacja?

 

- Mobki się respawnują co restart aplikacji pomimo zapisu stanu gry, świat jest zamknięty także chodzi o to aby można było za każdym razem coś tam zabijać :) Oczywiście jak już będzie finalna wersja to nie będą się odradzały.

- Z doświadczeniem to jest błąd i dzięki za uwagę, po prostu testowałem coś i dlatego dałem więcej expa za zabicie :) Już poprawione i leci nowy .apk do google :)

- Aktualizacje staram się robić na bieżąco ( poprawki błędów ), oczywiście większa przerwa będzie musiała być, bo gracz musi dostać pełną grę od razu, a nie po trochu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco, ale czy wyszła kiedyś Almora na Windowsa, ale single player? Jeżeli tak to czy obsługiwała pady? Bo ostatnio gram we wszystko na padzie odkąd kupiłem :D

 

Na stronce znalazłem:

Planowana premiera:

PC: czerwiec 2013

Mac: lipiec 2013

iPad: czerwiec 2013

 

Ale czy jest już coś do wglądu(beta, albo coś takiego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Filar Społeczności

jak sprzedaż? sensownie jakoś? bo zakładam, że tupek jednak większe zyski przynosił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie można porównywać tych gier, bo Almora w obecnej wersji tej dostępnej na Google Play, jest wersją alpha i zakup jest formą dotacji. Na dniach będzie duży update i stanie się darmowa z reklamami, dokładnie tak samo jak Tupek w chwili obecnej. Tupek bardzo dobrze się trzyma i ma ok. 300 ściągnięć dziennie, natomiast Almora w przedziale od 0 do 4, ale to nic dziwnego, ponieważ nie jest darmowa, a przede wszystkim swoją wersją na GP nie oferuje zbyt dużo :)

Mimo wszystko Almora zbiera bardzo ładne oceny i jest nią spore zainteresowanie :)

 

Po statystykach widzę, że 80% ruchu w Almorze jest generowane na pirackich APK :) Jest sporo ściągnięć, ale nie za pośrednictwem Google Play.

 

EDIT: trochę poprawiłem tego posta, ponieważ pisałem go na mieście z telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie nie można porównywać tych gier, bo Almora w tej wersji co jest na GP, jest wersją alpha i jest na zasadzie dotacji. Na dniach będzie duży update i stanie się darmowa z reklamami, tak jak Tupek.

 

Tupek bardzo dobrze się trzyma i ma ok. 300 ściągnięć dziennie. Natomiast Almora 0-4 ściągnięć dziennie, ale to inna kwestia, bo nie jest darmowa i w obecnej wersji nie oferuje zbyt dużo na GP :)

 

Edit: no i najważniejsze, po statystykach widzę, że 80% ruchu w Almorze to na piratach :) ściągnięć jest też sporo ale nie za pośrednictwem Google Play

Ja kupiłem :D

Czekam na update z niecierpliwością, bo tę testową mapkę to już znam na pamięć xD

 

PS.: Nie wiedziałem, że nawet jest Almora piracka już w internetach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co z tą aktualizacją? Miała być na dniach, dni mijają, a jej nie ma :/

@szpaq: chodziło Ci chyba o Windows Phone, bo od Mobile GMS gier nie kompiluje(chyba, że działają te z Phone'a, ale tego nie wiem). Dlatego to dość istotne, czy chodziło Ci o WM, czy WP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy skumał że chodziło mi o windows phone :-)
Tak, tylko chciałem dopytać, bo już widziałem dwa razy takie nieporozumienia, że ktoś pyta serio o WM, a ktoś odpowiada o WP ;) Broń boże nie próbowałem głupawo łapać za słówka, jeżeli tak to odebrałeś to bardzo Cię przepraszam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...