Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Uzjel

GMClan wrócił!   12.08.2017

GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
    • gnysek

Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  
Borek

Almora Darkosen (mobile)

Rekomendowane odpowiedzi

Borek    0
Almora_Darkosen_New_Logo_Site-300x210.png

UPDATE 18.07.2015:

*** UWAGA: projekt jest w fazie produkcji. Nie jest to finalna wersja gry! ***

Planujemy wystartować w kickstarterze, żeby dodatkowo dać możliwość
gry na urządzeniach z systemami iOS oraz Windows Phone. Potrzebne nam
będą środki na zakup urządzeń to testów, reklam, profesjonalych
tłumaczeń oraz licencji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/almoradarkosen
Nowości, zdjęcia oraz filmy z aktualnego postępu projektu.

Almora Darkosen to gra RPG osadzona w świecie fantasy. Obecna wersja gry
ma tylko namiastkę wdrożonej fabuły, ale doskonale wprowadza w jej
klimatyczny świat, gracz ma możliwość poznania różnych lokacji:
pola, bagna, lasy, mroczne lasy, miasta, krypty i inne lokacje.

Co zawiera aktualna wersja gry?

* Oryginalny retro klimat
* Prosty interface
* Dynamiczne walki
* Umiejętności ( czary, specjalne ciosy )
* Inwentarz ( styl diablo )
* System poziomów i doświadczenia
* Zadania
* Dialogi
* Handel
* Różnorodne przedmioty
* Rozmaite lokacje, w tym miasto
* Wiele przeciwników z różnymi mocami
* Skrzynie ze skarbami
I wiele innych...

Opis skopiowałem z Google Play, praktycznie każdy z Was zna Almorę i jej historię, dlatego nie będę się rozpisywał.

AD_Fot11.jpg

AD_Fot22.jpg

AD_Fot33.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szmalu    0

Kupione, muszę to zobaczyć :D

E:

Nie włącza się :/

LG P350, niby dostępna aplikacja

Szkoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0
Kupione, muszę to zobaczyć :D

E:

Nie włącza się :/

LG P350, niby dostępna aplikacja

Szkoda

Hmm.. dziwne, jeszcze nikt nie zgłaszał że się nie odpala. Szkoda, a jaką masz wersję androida?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0

Właśnie, a dema nie dacie może? Bo nie wiem, czy mi pójdzie i szkoda kasę w błoto jebnąć :/ Wiem, że to tylko 3 zł, ale bawić się w zakup(nigdy niczego jeszcze nie kupowałem na google market bez celu to trochę strata czasu(i 3zł :P)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0
Właśnie, a dema nie dacie może? Bo nie wiem, czy mi pójdzie i szkoda kasę w błoto jebnąć :/ Wiem, że to tylko 3 zł, ale bawić się w zakup(nigdy niczego jeszcze nie kupowałem na google market bez celu to trochę strata czasu(i 3zł :P)...

Po pierwsze z google można zrobić zwrot zakupu do kilku godzin, a po drugie szmalu jest jedyną osobą której nie działa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0

Ale nie chodzi mi za bardzo o kasę, ale o czas. Na koncie nie mam kasy w tym momencie i wpłacać na konto itp. o 3zł to trochę dużo zachodu, żeby nie działało. Po za tym widzę, że jest rozbudowana, a mam słabego i starego fona ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Uzjel    11

Ja oczywiście kupiłem i oceniłem jako pierwszy :D

(Pamiętam twoją pozytywną ocenę Space Grindera!)

Pytania:

Czy mobki się respawnują?

Dlaczego więcej dostaje się za buga niż za inne moby?

Kiedy akrualizacja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0
Ja oczywiście kupiłem i oceniłem jako pierwszy :D

(Pamiętam twoją pozytywną ocenę Space Grindera!)

Pytania:

Czy mobki się respawnują?

Dlaczego więcej dostaje się za buga niż za inne moby?

Kiedy akrualizacja?

- Mobki się respawnują co restart aplikacji pomimo zapisu stanu gry, świat jest zamknięty także chodzi o to aby można było za każdym razem coś tam zabijać :) Oczywiście jak już będzie finalna wersja to nie będą się odradzały.

- Z doświadczeniem to jest błąd i dzięki za uwagę, po prostu testowałem coś i dlatego dałem więcej expa za zabicie :) Już poprawione i leci nowy .apk do google :)

- Aktualizacje staram się robić na bieżąco ( poprawki błędów ), oczywiście większa przerwa będzie musiała być, bo gracz musi dostać pełną grę od razu, a nie po trochu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grela    0

Stestowałbym, ale niestety kartę kredytową obecnie na minusie mam(ing i ich opłaty ehh). Po screenach wygląda wyśmienicie :D

Jak będę miał okazje to "zakupię" i pogram :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0

Nie jestem na bieżąco, ale czy wyszła kiedyś Almora na Windowsa, ale single player? Jeżeli tak to czy obsługiwała pady? Bo ostatnio gram we wszystko na padzie odkąd kupiłem :D

Na stronce znalazłem:

Planowana premiera:

PC: czerwiec 2013

Mac: lipiec 2013

iPad: czerwiec 2013

Ale czy jest już coś do wglądu(beta, albo coś takiego)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ANtY    9

nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0

Dawno nic nie wrzucałem na forum z Almory, to macie kawałek miasta z nadchodzącej aktualizacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ANtY    9

jak sprzedaż? sensownie jakoś? bo zakładam, że tupek jednak większe zyski przynosił?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0

W zasadzie nie można porównywać tych gier, bo Almora w obecnej wersji tej dostępnej na Google Play, jest wersją alpha i zakup jest formą dotacji. Na dniach będzie duży update i stanie się darmowa z reklamami, dokładnie tak samo jak Tupek w chwili obecnej. Tupek bardzo dobrze się trzyma i ma ok. 300 ściągnięć dziennie, natomiast Almora w przedziale od 0 do 4, ale to nic dziwnego, ponieważ nie jest darmowa, a przede wszystkim swoją wersją na GP nie oferuje zbyt dużo :)

Mimo wszystko Almora zbiera bardzo ładne oceny i jest nią spore zainteresowanie :)

Po statystykach widzę, że 80% ruchu w Almorze jest generowane na pirackich APK :) Jest sporo ściągnięć, ale nie za pośrednictwem Google Play.

EDIT: trochę poprawiłem tego posta, ponieważ pisałem go na mieście z telefonu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0
w zasadzie nie można porównywać tych gier, bo Almora w tej wersji co jest na GP, jest wersją alpha i jest na zasadzie dotacji. Na dniach będzie duży update i stanie się darmowa z reklamami, tak jak Tupek.

Tupek bardzo dobrze się trzyma i ma ok. 300 ściągnięć dziennie. Natomiast Almora 0-4 ściągnięć dziennie, ale to inna kwestia, bo nie jest darmowa i w obecnej wersji nie oferuje zbyt dużo na GP :)

Edit: no i najważniejsze, po statystykach widzę, że 80% ruchu w Almorze to na piratach :) ściągnięć jest też sporo ale nie za pośrednictwem Google Play

Ja kupiłem :D

Czekam na update z niecierpliwością, bo tę testową mapkę to już znam na pamięć xD

PS.: Nie wiedziałem, że nawet jest Almora piracka już w internetach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
szmalu    0

Dobrze że CA 2014 przypomniały mi o Almorze :D

Kupię jeszcze raz na nowy telefon, bo muszę przetestować w końcu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0
A na Windowsa Mobile będzie?

Będzie, ale po premierze na androida. Muszę dokupić moduły eksportu i porobić testy, tak samo planuję na iOS i PC ( z tym ostatnim to będzie więcej roboty, bo trzeba przystosować interface )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0

A co z tą aktualizacją? Miała być na dniach, dni mijają, a jej nie ma :/

@szpaq: chodziło Ci chyba o Windows Phone, bo od Mobile GMS gier nie kompiluje(chyba, że działają te z Phone'a, ale tego nie wiem). Dlatego to dość istotne, czy chodziło Ci o WM, czy WP ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaxGaming    0
Myślę, że każdy skumał że chodziło mi o windows phone :-)
Tak, tylko chciałem dopytać, bo już widziałem dwa razy takie nieporozumienia, że ktoś pyta serio o WM, a ktoś odpowiada o WP ;) Broń boże nie próbowałem głupawo łapać za słówka, jeżeli tak to odebrałeś to bardzo Cię przepraszam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borek    0

Aktualizacja już miała być, ale postanowiłem, że dorobię miasto :) Jeszcze kilka dni i będzie update. Zostały pierdoły do zrobienia w sumie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.