Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana nazwy użytkownika


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Przewertowałem każdy możliwy zakamarek gmclanu i nigdzie nie mogę trafić na hiperłącze "zmień nazwę użytkownika", a wiem, że takie istnieje. Błagam no, ta kiełbasa chodzi za mną od czterech lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ja widzę powód, ANtY było dziecinne więc zmieniłem na Van ANtY, które jest już dorosłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chell, które jest głupie, ale na nic lepszego nie wpadłem po tym jak 4tk dostał bana na miesiąc i mi się nudziło, teraz bym zdecydowanie wybrał Fortek a nie jakieś kombinacje, no ale jak już Vader powiedział na forum jestem Chell i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie na parówka śląska xD
:thumbsup:

 

O! To teraz wszyscy opowiadają. To ja też opowiem, grałem sobie właśnie w Disciples II, gdy nadeszła pora na nadanie imienia bohaterowi. Jakoż, iż ja grałem nieumarłymi, a mój ulubionym bohaterem był rycerz śmierci to wylosowało mi się imię Potel. Coś mi to nie pasowało i wyglądało jakby coś tam brakowało. Zauważyłem, iż w wielu nazwach angielskich dodaje się literę "h" po pierwszej literce i jest niema. Lecz przez to iż nie zauważyłem że w niektórych językach "ph" czyta się jako "f" to wyszedł mi nick Photel. Popatrzyłem w internecie iż to jest unikatowy nick więc go sobie zostawiłem i niech tak zostanie do... kiedy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mimo wszystko Kiełbasa w mniejszych rozdzielczościach się nawet nie mieści, a wolałbym coś krótszego i unikatowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...