Skocz do zawartości

NanoNote


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

To jest parametrami tak biedne i archaiczne, ze lepszy będzie telefon z androidem oraz fizyczną klawiaturą qwerty. Takich urządzeń z windowsem nie ma i nie będzie raczej. Najbliższy koncepcji miniaturowego komputera jest chyba (za przystępną cenę) tablet Asus Transformer Book t100. Za cenę 1500zł dostajesz tablecik z pełnoprawnym windowsem 8 pro, podpinaną klawiaturę oraz offica. Przenośny komputerek x86. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś jest perfekcyjne i stwierdziłem to dopiero po przeczytaniu definicji na amazonie.

 

Fakt, ale musisz dorwać wersję z dyskiem 500GB (bo są bez dysku, tylko z kartą flash) i kosztuje 1.5k złotych. Sam o nim myślałem

 

Pytanie czy chcesz "notatnik" czy po prostu tablet / laptop

 

Fervi

 

PS. Jaką cenę chcesz zapłacić za swój produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale musisz dorwać wersję z dyskiem 500GB (bo są bez dysku, tylko z kartą flash) i kosztuje 1.5k złotych. Sam o nim myślałem

 

Pytanie czy chcesz "notatnik" czy po prostu tablet / laptop

 

Fervi

 

PS. Jaką cenę chcesz zapłacić za swój produkt?

Jest wyraźnie napisane "64 GB Solid-State Drive Storage" i to mi wystarczy :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźnie napisane "64 GB Solid-State Drive Storage" i to mi wystarczy :thumbsup:

 

Odlicz 1/4 na samego Windowsa

 

Pewnie, że wystarczy - ale możesz mieć 64GB (w zależności od modelu, w jednych jest 32 w drugich 64), ale w dołączonej klawiaturze masz 500GB dysk (w zalezności od modelu, w niektórych nic nie ma)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlicz 1/4 na samego Windowsa

 

Pewnie, że wystarczy - ale możesz mieć 64GB (w zależności od modelu, w jednych jest 32 w drugich 64), ale w dołączonej klawiaturze masz 500GB dysk (w zalezności od modelu, w niektórych nic nie ma)

 

Fervi

Powiedziałem, źe nie marudzę. Jest usb 3.0 to jest więcej miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...