Skocz do zawartości

Mr. TV vs Ninjas


acerunox

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mr. TV vs Ninjas

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Pan Telewizor był świadkiem niebywałego wydarzenia... Z odległych krajów przybyli złowrodzy ninja. Planują zasiać chaos i przejąć kontrolę nad światem. Pan Telewizor dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom jest jedynym, który może uratować świat przed zniszczeniem. A ty... musisz mu w tym pomóc!

 

Download: KLIK!

Rozmiar pliku: 2830KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
acerunox

Fabuła:
acerunox

Grafika:
acerunox

Muzyka:
acerunox

Screeny:

d71bBbC.jpgp2q58Ov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta gra jest taka niedorobiona. Demo może ok, ale jako gotowe gry i programy to zdecydowanie nie. Słabe animacje, postacie wchodzą w siebie - brak aniamcji ataku.

Jednopoziomowa platformówka = jednopoziomowa ocena

Nie jest to gra do której się będzie wracać.

Całkowicie nie grywalna na touchpadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... OK. Dzięki za opinię. :) Ja chciałem jeszcze dodać, że to była moja pierwsza gra, zrobiona w ok. 30h. Animacje słabe lub ich brak w niektórych sytuacjach jest spowodowany tym, że robiłem wszystko sam i nigdy wcześniej nie tworzyłem pixel-artu/animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1. dlaczego nie wsad + myszka, tylko strzałki + myszka?

2. trzeba było to wrzucić najpierw do dem, dowiedziałbyś się co poprawić i miałbyś może grywalną pełną wersję do wrzucenia.

3. Nigdy wcześniej nie tworzyłeś animacji, no spoko, ale kiedyś trzeba zacząć, czemu nie teraz :P

4. Gra wygląda estetycznie także to jest coś co na pewno jest rzadkością wśród pierwszych gier.

5. Grafikę jaka by nie była też sam zrobiłeś i nawet muzykę również(?), to się chwali

 

Ogólnie radziłbym przemianować to na demo/prototyp i coś to dalej pociągnąć w kierunku grywalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało jest gier grywalnych na touchpadzie :)

+1

 

Widze zapomnieliscie juz jak to jest robic swoja pierwsza gre.

Gmclan juz widzial naprawde bardzo tragiczne pierwsze gry, a ta mimo sztywnosci jest grywalna, ma ruchome tlo i mrugajacy napis w menu glownym. Kolega mogl nie pomyslec, aby najpierw zapytac co poprawic w dziale dem lub zapowiedzi, ale uwazam ze nawet przyjemna minigierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora się przyznać że wspomagałem acerunoxa dobrą radą podczas robienia tej gry. Odpowiadałem pytaniami na pytania, odsyłałem do tutoriali, albo wskazywałem funkcje których ma użyć. Wciąż nie posłuchał wszystkich moich rad.

 

I wciąż nie zauważyliście nic na screenach? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz o "Niggas defeated" to rzucilo mi sie to w oczy zanim pobralem i rozczarowalem sie "ninjas" w grze.

BTW jak nowy nie slucha rad znaczy ze ich jeszcze nie rozumie.

Kroczek po kroczku, threef, kroczek po kroczku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...