Skocz do zawartości

Youtube


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

Też wam ostatnio muli Youtube? Chodzi mi o momenty kiedy przełączam karty i nie mam akurat wyświetlonego filmu którego aktualnie oglądam. Dodatkowo, co się stało z komentarzami, ktoś mi powie? Dawniej było tak że klikałeś "Odpowiedź do użytkownika X" (czy coś w tym stylu) i gdy się klikało to ładnie się wyświetlało co i kto do kogo pisał. A teraz? Klikam, wyskakuje nowa karta jeszcze raz z tym samym filmem i gdy myślę że przynajmniej zobaczę do jakiego użytkownika jest odpowiedź to okazuje się że nic się nie pokazuje, tzn włącza się po prostu ta sama karta. Co się stało ja się pytam? ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo nie komentuję, ale teraz ma być wymagane konto Google+

 

Co do filmów, od ostatnich update'ów cuda się dzieją, Youtube działa jak chce (chociaż chyba ostatnio poprawili), sam używam ViewTube, bez Flasha i jeszcze szybciej

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Geniusze z Google'a popsuli Youtube'a, a sami siedzą na swoim blogu i narzekają w komentarzach, że stworzyli wspaniałe dzieło i tylko garstce niedobrych trolli się ono nie podoba.

 

Jak można tak spektakularnie spaprać sprawę i jeszcze oszukiwać się, że jest z czego być dumnym, to ja nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chrome oraz Chromium, po zmienieniu karty, Youtube mi zacina. Nie wiem, jak to naprawić. Wyłączanie pepper-flash w chrome://plugins (to chyba ten link był) i używanie normalnego nic nie daje. Aby posłuchać piosenki, muszę ją najpierw pobrać, a potem dopiero odtwarzać :( Masakra.

 

ViewTube zostaje ... stety, niestety

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja nie rozumiem czemu już się nie pojawiają najlepsze komentarze na youtubie jako pierwsze, tylko cały czas jest od najnowszych. Nawet jak zaznaczę żeby było od najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tam chciałbym, do cholery, żeby

 

- dało się zobaczyć komentarz, na który padła odpowiedź, bez przeładowywania całej strony (toż to technologiczny krok wstecz)

- dało się znów zobaczyć po prostu dwa najlepiej ocenione komentarze. Dotychczasowy sposób był lepszy niż enigmatyczne "top comments" (według kogo top?)

- stare komentarze sprzed zmiany nie były traktowane po macoszemu i żeby dało się na nie jakoś odpowiadać i oceniać łapkami

- normalny youtube'owy inbox, a nie ten idiotyczny dzwonek (da się chociaż coś zrobić, by pojawiały się tam tylko informacje o nowych komentarzach, a nie niekończące się "ktośtam shared your video"?)

- i żeby można było link "wszystkie komentarze" otworzyć w nowym oknie.

 

Reszta mi, co prawda, w zasadzie nie przeszkadza. Ale nie popieram zmiany, polegającej na popsuciu funkcjonalności i robieniu sobie jaj z ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsze komentarze" były największą wadą starego systemu. W ciągu ostatnich kilku lat całkowicie straciły wartość. Aktualne top opiera się chyba na waszych kręgach, więc to wy wybieracie co jest dla was ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Aktualne top opiera się chyba na waszych kręgach, więc to wy wybieracie co jest dla was ważne.

Ach, jak to pięknie brzmi. Jak z materiałów reklamowych. Tyle, że ja nie korzystam z "kręgów" ani z żadnych innych tego typu rzeczy (w ogóle serwisy społecznościowe zupełnie mnie nie interesują). Więc nie wiem, na podstawie czego ten Google+ dobiera te "najlepsze komentarze" - chyba z fusów wróży.

Zwłaszcza, że i w tym "topie" znaleźć można bez problemu sporo bluzgów, wyzwisk i tekstów spod budki z piwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda, bo najlepsze komentarze (a przynajmniej tak było parę dni temu) są wybierane na podstawie ilości odpowiedzi, co prowadzi do (mniej więcej tak wyglądających) sytuacji...:

comments.png

A nie, pomyłka, byłoby tak, gdyby "lol" ustawił, że każdy może komentować jego komentarze, gdyż DOMYŚLNIE USTAWIONE JEST ŻE MOGĄ TO ROBIĆ TYLKO OSOBY Z MOICH KÓŁEK <_< (zmieńcie tu!!) przez co nie można odpowiadać na komentarze pod własnym filmikiem przez 90%.

Głupota.

 

A propos

full_name.png

Więc Google nie wie, czy kliknąć imię, czy E-mail. Nie ma to jak doskonale znać to co samemu się tworzy. A najlepsze jest to, że nie ma ani tego, ani tego, a trzeba kliknąć na swój awatar. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
"Najlepsze komentarze" były największą wadą starego systemu.

Moim zdaniem były naprawdę całkiem nieźle pomyślane, może nie tak dobrze jak np. na imgurze, ale dawały radę. W obecnej formie są strasznie chaotyczne i mylące, w dodatku żeby znaleźć najlepszy komentarz trzeba przeszukać kilka stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc, jako autor tematu, powiem tylko że przesiadłem się z powrotem (po latach w zasadzie) znów na Firefox'a który nie dość że jest mniej wymagający, to przyjemniejszy dla oka i co najważniejsze, problem z zcinającym się Youtube znikł. Muszę powiedzieć że google coraz to bardziej psuje to co zwykle miał już dopracowane niemal do naprawdę dobrej funkcjonalności, mowa tu o apk na Androida, czy choćby o totalnym braku synchronizacji Youtube, który przecież jest ich własnością z ich własną przeglądarką. Porażka. Dodatkowym bodźcem dla mnie do zmiany przeglądarki było to że Chrome miał tendencje do zwieszania mi (i nie tylko mi) PC na kilka sekund, dając krótki sygnał dzwiękowy z głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...