Skocz do zawartości

Labirynt


karolo320

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Labirynt

 

Gatunek: maze?

 

Opis: trzeba przejść labirynt. Trudność jest w tym, że on znika więc trzeba go zapamietać. Robie toto od piątku i szukam nowych pomysłów (może kogoś do robienia plansz?)

 

Download: ŚCIONGNIJ

Rozmiar pliku: 5180kb

 

Autorzy:

Programowanie:
jo

Fabuła:
jo

Grafika:
jo i kradziona wróżka z internetu

Muzyka:
intro z Passanger - let her go ( Nawet źle zloopowane)

Screeny:

scr1.jpg

scr2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka miła dla ucha, a to duży plus.

Gra się nawet fajnie, choć screeny nie zachęcają ale wbrew wszytskiemy gra ma w sobie to małe co nieco ;)

Moim zdaniem warto poprawić/zmienić:

-błąd w pisowni na pierwszym przycisku w menu,

- w menu, gdy kliknę na głośnik (w prawym górnym rogu), żeby nie grał i żeby zmienił się symbol (np, przekreslony na czerwono)

- kilkanaście sekund trwało zanim zczaiłem ię jak rozpocząć grę, ale motyw z znikaniem fajny

- to znikanie zmieniłbym zamiast 3 na mniej sekund np. 2, trochę dłuży się

- i żeby podczas gry był wyświetlany gdzieś na którym jesteśmy już levelu :)

- troszeczkę za duży rozmiar pliku w stounku do tego co gra oferuję (na tym etapie),

Troszkę do poprawy jest ale wydaję mi się że warto tą grę dopieścić, gra się miło choć troszkę wymaga pamięci i precyzji.

 

Edit 1.

- poziom trudności, podświetlanie na srednim znacznie bardziej ułatwia niż czerwone kropki na łatwym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo matko, Ja rozumiem, że ktoś może nie posiadać zdolności graficznych, no ale jednak wypada wręcz posiedzieć przy tym trochę dłużej (nawet jeżeli to wersja wstępna to jednak musi wyglądać chociaż przyzwoicie) i do tego wystarczą tylko chęci, a tutaj widać, że wyraźnie ich zabrakło i jeżeli chodzi o grafikę jest podkreślam wyraźnie robiona na zasadzie, żeby coś było i koniecznie musisz wymienić dosłownie wszystko (tą kradzioną wróżka też). To tyle jeżeli chodzi o grafikę. Zaś jeżeli chodzi o pomysł jest całkiem ok, można posprawdzać/poćwiczyć trochę pamięć i wszystko wydaję się być zrobione dobrze. Przy czym od razu mówię, że gra na długo mnie nie zatrzymała, gdyż albowiem szybko się nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka miła dla ucha, a to duży plus.

Jak ją pierwszy raz usłyszałem, to już wiedziałem, że to jest to :D

Gra się nawet fajnie, choć screeny nie zachęcają ale wbrew wszytskiemy gra ma w sobie to małe co nieco

Grafikę zmienię, obiecuję!

Moim zdaniem warto poprawić/zmienić:

-błąd w pisowni na pierwszym przycisku w menu,

Specjalny, ale poprawię :D

- w menu, gdy kliknę na głośnik (w prawym górnym rogu), żeby nie grał i żeby zmienił się symbol (np, przekreslony na czerwono)

Okej!

- kilkanaście sekund trwało zanim zczaiłem ię jak rozpocząć grę, ale motyw z znikaniem fajny

Tutaj nie wiem co można dodać, żeby nowy gracz się zczaił o co chodzi, dodam trochę informacji więcej jak grać

- to znikanie zmieniłbym zamiast 3 na mniej sekund np. 2, trochę dłuży się

Oki, w sumie jak testowałem, to też mnie to wkurzało xD

- i żeby podczas gry był wyświetlany gdzieś na którym jesteśmy już levelu smile.gif

To też mnie wkurzało, fakt. Lenistwo... Ale już zmieniam

- troszeczkę za duży rozmiar pliku w stounku do tego co gra oferuję (na tym etapie),

To przez tę muzyczkę, trwa 26 sekund a zajmuje dość sporo miejsca, nie wiem czemu.

Troszkę do poprawy jest ale wydaję mi się że warto tą grę dopieścić, gra się miło choć troszkę wymaga pamięci i precyzji.

: 3333333333333333

Edit 1.

- poziom trudności, podświetlanie na srednim znacznie bardziej ułatwia niż czerwone kropki na łatwym

Na łatwym jest zapamiętana w pewien sposób cała trasa. Na średnim tylko miejsca zderzenia. Mnie osobiście jest o wiele łatwiej jak jest trasa :p

Zawsze można zrobić, że jest trasa+latarka w miejscu zderzenia

 

Łoo matko, Ja rozumiem, że ktoś może nie posiadać zdolności graficznych, no ale jednak wypada wręcz posiedzieć przy tym trochę dłużej (nawet jeżeli to wersja wstępna to jednak musi wyglądać chociaż przyzwoicie) i do tego wystarczą tylko chęci, a tutaj widać, że wyraźnie ich zabrakło i jeżeli chodzi o grafikę jest podkreślam wyraźnie robiona na zasadzie, żeby coś było i koniecznie musisz wymienić dosłownie wszystko (tą kradzioną wróżka też). To tyle jeżeli chodzi o grafikę. Zaś jeżeli chodzi o pomysł jest całkiem ok, można posprawdzać/poćwiczyć trochę pamięć i wszystko wydaję się być zrobione dobrze. Przy czym od razu mówię, że gra na długo mnie nie zatrzymała, gdyż albowiem szybko się nudzi.

Już odpalam google i szukam grafiki!

 

ogólnie dzięki za komcie, nie spodziewałem się żadnego szczerze mówiąc xD

teraz jestem zmotywowany.

 

e:bez cytatów, bo nie można tak dużo naraz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...