Skocz do zawartości

LG L5 Zalany ciąg dalszy ;)


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

XDDD ja tu mówię o systemie na komórki a nie na kompy. Ja zdaję sobie sprawę z tego ,że na linuchy jest nawet team fortress 2 tylko ile czasu trzeba było na niego czekać XDDD. Nie zbaczajmy z tematu komórek

 

Problem w tym, że jest różnica między telefonem i smartfonem (smartphone jest telefonem, a telefon nie jest smartphonem).

 

To, że WP robi system na telefony komórkowe to dobrze, ale niech nie wpieprza się za przeproszeniem do Smartfonów, bo to za wysoka liga

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mają rację?

 

Powiedz mi, czemu Microsoft, mimo wielomilionowego (może nawet miliardowego już) dofinansowania w Windows Phone nie może pokonać darmowego i niereklamowanego Androida?

 

Hajs musi się zgadzać, jak będziesz miał więcej niż 14 lat to zrozumiesz ;)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego ,że został wydany nieco później niż Android oraz sam fakt ,że urządzeń z Androidem jest więcej

 

Internet Explorerów było więcej, ale Firefox pokazał co i jak

 

Trzeba stworzyć produkt, który będzie przynajmniej na równi z Androidem. Problem w tym, że ciemnotę można wciskać starym babciom. Możesz wierzyć lub nie, ale ludzie mówią, że będą używać Androida dzięki jego otwartości (bo można wszystko zmodyfikować, zrobić własny ROM), w WP jesteś skazany na domyślny.

 

Dodatkowo warto wspomnieć, że Intel stara się wejść na rynek Smartfonów, a to nie wróży WP nic dobrego (Większość aplikacji z Androida odpalimy na Intelu, ale z WP już nie)

 

Fervi

 

BTW. Seria Windowsów na telefony jest o wiele starsza niż Android - po prostu nie było potrzeby rozwijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mówię o wp a nie np windows mobile. o wciskaniu ciemnoty starym babciom ja nie wspomnę ( simply os ) XDDD. Na WP przecież można instalować custom ROMY ale nie rozumiem potrzeby wgrywania ich przeciętnemu użytkownikowi. no props jeśli przeciętny androidowy target ( nawet starsza osoba ) wie o tym ,że android jest otwarty , można instalować custom ROMY itp. Sam kiedyś byłem nakręcony na androida ale odkąd posiadam nowy telefon z jelly beanem to się trochę speszyłem co do tego systemu. Moim zdaniem era androida zakończyła się na wersji Ginger Bread :P. Nie mówię ,że custom romy są złe bo sam używałem cyanogenmoda ale teraz się porobiło jedno wielkie zamieszanie w tej dziedzinie. Dzisiejszy Android nie jest stabliny w porównaniu do innych systemów mobilnych. Już nieraz we mnie się krew gotowała podczas gdy przeglądałem internet a telefon się restartował. Jeśli coś jest nowsze to moim zdaniem powinno być lepsze ale tak to jest jak się skupia tylko i wyłącznie na sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oczom nie wierzę ! Jak system nie musi być stabilny !? No chyba ,że developerom nie zależy na nim i robią byle co

 

Zupełnie jak Microsoft - 90% użytkowników ma, a system tak niestabilny, że płakać się chce. Ale nie ma jako takiej konkurencji, by zagrozić. Podobnie ma Google z Androidem

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ahhahahahahahahahaha

fervi, jakie ty głupoty piszesz to płakać się chce

"system nie musi być stabilny" - bzdura kompletna, krew człowieka zalewa jak mu się co chwila appki wyłączają i telefon resetuje, ale dobra, masz racje, nie ma konkurencji (chociaż jest) to może sobie nie działać xD

"windows jest niestabilny" - ahhaha, jeszcze kompletniejsza bzdura, windows jest tak CHOLERNIE stabilny, że żeby go zmusić do zepsucia czegoś musiałbyś chyba walnąć młotkiem w twardziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhahahahahahahahaha

fervi, jakie ty głupoty piszesz to płakać się chce

"system nie musi być stabilny" - bzdura kompletna, krew człowieka zalewa jak mu się co chwila appki wyłączają i telefon resetuje, ale dobra, masz racje, nie ma konkurencji (chociaż jest) to może sobie nie działać xD

"windows jest niestabilny" - ahhaha, jeszcze kompletniejsza bzdura, windows jest tak CHOLERNIE stabilny, że żeby go zmusić do zepsucia czegoś musiałbyś chyba walnąć młotkiem w twardziela

 

Jeśli Windows jest cholernie stabilny, to Debian musi być twoim Bogiem - innej opcji nie ma

 

A jaka konkurencja? iOS w teorii może konkurować, gdyby nie to, że jest tylko dla bogatych, reszta to niestety za małe płotki (albo bez kasy, albo bez aplikacji)

 

Fervi

 

PS. Z drugiej strony faktycznie jest stabilny - jeśli odłączymy go od neta i będziemy używać tylko to co MS dał w zestawie

PS2. Jak wreszcie MS zrobi system szybki i niezawodny - to nawet się pokuszę o instalacje go (ale chyba nie mam w co wierzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

android.png

 

Poza tym czy Android jakims malym, zupelnie niepowiazanym, przypadkiem nie jest wlasnoscia giganta z redmond ktory reklamowac siebie nie musi?

 

Jest własnością Montain View (Google)

 

Chociaż sporo na nim zarabia Microsoft (8 dolców od sprzętu), dzięki czemu Microsoft jeszcze żyje :thumbsup:

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
PS. Z drugiej strony faktycznie jest stabilny - jeśli odłączymy go od neta i będziemy używać tylko to co MS dał w zestawie

PS2. Jak wreszcie MS zrobi system szybki i niezawodny - to nawet się pokuszę o instalacje go (ale chyba nie mam w co wierzyć)

dzięki czemu Microsoft jeszcze żyje :thumbsup:

 

skończ waść, wstydu oszczędź...

ból dupki o niestabilność programów o których linux może pomarzyć (choć nic mi się nie sypnęło od... ohohoho), twierdzenie że Win7 nie jest szybki i niezawodny (o win8 sie nie wypowiadam bo nie używałem, ale podobno demon prędkości), no i najlepsze z najlepszych - Microsoft żyje z jakiegoś biedackiego androida xD no tutaj autentycznie ległem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ waść, wstydu oszczędź...

ból dupki o niestabilność programów o których linux może pomarzyć (choć nic mi się nie sypnęło od... ohohoho), twierdzenie że Win7 nie jest szybki i niezawodny (o win8 sie nie wypowiadam bo nie używałem, ale podobno demon prędkości), no i najlepsze z najlepszych - Microsoft żyje z jakiegoś biedackiego androida xD no tutaj autentycznie ległem

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,10...idem_placi.html

 

@Gnysek

Niech zgadnę, Ubuntu User?

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi zobacz sobie win8.1, tak 8.1 nie 8.

I dopiero wtedy wypowiadaj się na temat niestabilności windowsa :P

 

Może zobaczę, chociaż dużo można se o nim poczytać w kwestii stabilności, hehe :P

 

@Chell

Microsoft traci kolejne atuty i każda kasa się przyda, potężni na komputerach stacjonarnych, tracą na urządzeniach mobilnych (które wydają się być przyszłością), ich wpływy z internetu też nie są za dobre (Bing? litości), a gry stara się odebrać Steam (ciężko powiedzieć czy coś z tego będzie)

 

Niestety - Linux everywhere (chociaż nie o takiego Linuksa walczyłem)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu jest również linuxem. Powiem ci tak Fervi ja zawsze nie lubię iść z tłumem i zawsze nie zgadzam się z opinią większości lecz teraz wyjątkowo muszę się zgodzić i zostajesz sam z twoją opinią. Podoba mi się twoja postawa ,że nie zmienisz zdania pod naciskiem innych - trzymaj tak dalej a daleko zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu jest również linuxem. Powiem ci tak Fervi ja zawsze nie lubię iść z tłumem i zawsze nie zgadzam się z opinią większości lecz teraz wyjątkowo muszę się zgodzić i zostajesz sam z twoją opinią. Podoba mi się twoja postawa ,że nie zmienisz zdania pod naciskiem innych - trzymaj tak dalej a daleko zajdziesz.

 

Tylko krowa nie zmienia zdania

 

Po prostu chciałbym mieć szybki jak Linux system (i stabilny) - musiałbym siedzieć na XP, ale wtedy nie mogę odpalać gier (Optimus), więc zostaje Linux.

 

Gdyby można było mieć Optimusa na XP, to bym miał albo 2, albo Windowsa (a czemu nie)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...