Skocz do zawartości

Badanie społeczne


outlaw

Co sądzisz o grze ściśle zintegrowanej z "cross-platform social service"?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pomysł jest wg. Ciebie interesujący?

    • Tak
      3
    • Nie
      6
  2. 2. W jakim stopniu wg. skali 1-10?

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      0
    • 7
      1
    • 8
      1
    • 9
      0
    • 10
      1
  3. 3. Jakie elementy takiej usługi są dla Ciebie najważniejsze?

    • Możliwość podzielenia się osiągnięciami, przemyśleniami itp.
      4
    • Łatwy kontakt ze znajomymi
      3
    • Prostota i przejrzystość, tzw. clean desing
      5
    • Intuicyjność i wygoda w korzystaniu
      6
    • Multiplatformowość
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ankieta jest częścią badań społecznych mających pomóc mi i mojemu zespołowi w lepszym dostosowaniu naszej najnowszej produkcji do wymagań i opinii społeczności.

Wraz z zespołem prosimy o rzetelne jej wypełnienie oraz ewentualne dodatkowe komentarze.

Jest ona przeprowadzana tutaj, ponieważ uważam, że nikt lepiej nie przedstawi swojego punktu widzenia, który można brać pod uwagę, niż osoby projektujące gry.

 

logo.png

 

O usłudze

Usługa
AFTERLOG
pojawiła się w naszych planach w wyniku doświadczeń zdobytych przy produkcji platformy GECO, przerwanej właśnie z powodu prac nad AFTERLOG.

Usługa
AFTERLOG
dostępna jest, jak na razie, z poziomu przeglądarki internetowej, dedykowanej aplikacji na system Windows(w planach również wydanie aplikacji na Android i Linux™) oraz nakładki(shell) w naszej grze znajdującej się obecnie w fazie produkcji.

 

Możliwości

- funkcje socjalne: rozmowy(w tym video i głosowe), dzielenie się osiągnięciami, możliwość śledzenia wybranych przez siebie graczy

- dzięki multiplatformowości masz możliwość być ciągle online(przydatne szczególnie gdy usługa się rozwinie, będzie więcej graczy i tytułów do uruchomienia)

- wszystkie tytuły jakie zainstalujesz używając AFTERLOG eliminują problem ponownej instalacji: wszystkie ustawienia, osiągnięcia, profile, statystyki i stany gry są połączone nie z egzemplarzem gry, a Twoim kontem AFTERLOG i są synchronizowane po każdorazowym zalogowaniu się do usługi*

- uruchamianie gier z poziomu przeglądarki*

 

Płatne czy nie płatne?

Zgodnie z regulaminem usługi, jest ona płatna okresowo, tzn. dostęp do niej zapewniony jest na zasadzie subskrypcji, na okres 1 rok jest to kwota około 10-18€(+ podatek). Jest to jednak obecnie niewymagane do gry w tytuły, których wydawca/producent zezwala na niesubskrybowany dostęp.

Ja jednak jestem za wprowadzeniem bezpłatnego dostępu do usługi.

 

Dlaczego to robimy?

Dla nas jako zespołu jest to spełnienie założeń i najskrytszych marzeń.

Dla mnie osobiście jest to projekt, który teoretycznie ma pomóc mi w dostaniu się na wymarzone studia Web Development na Bucks'ie.

 

* wciąż w fazie testowej / występują problemy z działaniem funkcji / funkcja niezaimplementowana w obecnej wersji / funkcja nieaktywna w aktualnej wersji

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej znajdują się rzeczywiste obrazki z przeglądarkowej wersji AFTERLOG.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś TradeMark na Linuksie, który chyba nie powinien mieć

 

W każdym razie - to coś jak Steam, bo nie rozumiem? (Rozmawiacie, statystyki z gier), czy jak? [bardziej Xfire?]

 

Fervi

 

Taki bardziej Origin zmieszany z Battlelog'iem.

 

A co do ™ przy Linuxie to

the name Linux is a trademark registered to Linus Torvalds
- Wikipedia oraz TO

 

a dlaczego ™ zamiast ®?

- ponieważ zarejestrowany jest tylko w USA

 

-----------------------------------------------------------

może najpierw rozpracujcie jak zrobić dobrą grę, a później takie cuda

 

Potrafimy zrobić dobrą grę, mamy doświadczenie w pewnym gatunku gier i obecnie w nim działamy. Więcej informacji bliżej 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...