Skocz do zawartości

Strefa indie na PGA


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Więc na facebookowej grupie zgłosił się do nas pan Albert. Dużo nie wytłumaczył ale jest wiarygodny. Otóż jego firma "prezentująca hardware" szuka kogoś kto chciałby pokazać swoją grę na ich stoisku (na targach PGA). Wymiana obustronna, wy dostajecie reklamę gry, a oni mogą pokazać sprzęt. Wszystko za darmo. To praktycznie wszystko co wiem. Sam bym skorzystał z tej propozycji gdyby nie to że nie mam co pokazać. :( Ktoś jest chętny? Chce kontakt do pana Alberta?

Wydaje mi się że nie jest wymagana obecność na targach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie do imprezy i aż dziwne że Fano nie wbił i nie założył nowego tematu. Ja jadę i biorę udział (chyba jako prowadzący) w panelu. Poza tym z YXE deklarował się na 99%. A ja już zaczynam pisać nowy temat związany z ZTG. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Taki prawie ostateczny rozkład:

 

Sobota, 13:00 - Multiplatformowy eksport gier w silniku od twórców GTA - GameMaker:Studio 1.2

https://www.facebook.com/events/183122705209960/

 

Niedziela, 15:00 - Panel: Tworzenie gier w międzyczasie Sos, Patryk Budziński, Adrian Gardian, Damian Komorowski

https://www.facebook.com/events/127176554135332/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sorry, że pytam tak o, ale ty Threef zrobiłeś w ogóle jakąś grę kiedyś? Bo szczerze nic nie kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę smutne że stać mnie tylko na kończenie gier w Jamach i Compo. Żeby coś kończyć muszę pracować pod naciskiem i chyba trzeba będzie znaleźć sobie menadżera albo iść do corpo. :( Drugą moją wadą jest to że nie lubię budować nadziei gdy wiem że coś może nie wypalić. Dlatego z gry którą tworzę od marca, w 12 osobowej ekipie, wyciekł tylko 1 screen. A dopiero w tym tygodniu wyeliminowałem wszystkie błędy z silnika. Więc można ruszać dalej z robotą.

 

Kilka moich gier jest na moim profilu. Może coś stamtąd pamiętasz? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anty, każdy z nas ma innych odbiorców gier, więc to, że nie kojarzysz, by ktoś grał w gry threefa, czy moje (bo o to też się czepiałeś ;>), choć może Sosa kojarzysz. i tak my nie znamy odbiorców Twojej gry, przez co możemy uznać, że w skali globalnej to faktycznie to żadnej gry nie zrobiłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ja nie mówię, że nie kojarzę odbiorców gier Threefa (?) tylko, że jego gier nie kojarzę. No i nie wiem po co moje gry tutaj wspominasz, bo nie porównywałem trifa do siebie nigdzie

 

 

@Threef: faktycznie, Fall Off pamiętam, tak się tylko zastanawiałem, bo pamiętam, że to jakąś strategię z Shil robiłeś, to cośtam ale nie pamiętałem nic z tych mniejszych skończonych, dzięki za rozjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć może Sosa kojarzysz

Gdy słyszę jego ksywę mam odruch wymiotny. Owszem taki McPixel jest popularny bo to wielki comp niepoważnych gagów, ale uznanie z tego powodu jego twórczości za grę jest taką formą tego określenia, jak nazwanie współczesnych malunków i ubrań wybiegowych modą.

No oficjalnie jest (i mniej lub bardziej zbiera atencję ludzi), ale jeśli ktoś ma dobry smak unika takiej sztuki i wątpi w określane przez nią sławy.

 

tl;dr sos nie zasługuje na uwagę którą mu się poświęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ty Sosa znasz tylko z McPixela, a ja np z ogromnego wspierania niezależnej sceny oraz udziału w Jamach. Zasłużył sobie na swój tytuł, ale zobaczymy co pokaże za 2 tygodnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu przy tych testach monitorów nie użyli najnowszych darmowych gier (chodzi mi pod względem graficznym typu War Thunder czy NFS: World na full). Takie coś moim zdaniem lepiej by pokazało możliwości monitora (chyba, że ktoś ma inne zdanie)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ty Sosa znasz tylko z McPixela, a ja np z ogromnego wspierania niezależnej sceny oraz udziału w Jamach. Zasłużył sobie na swój tytuł, ale zobaczymy co pokaże za 2 tygodnie. ;)

Nie mówię, że jest zlym człowiekiem, mówię, że na sławę nie zasłużył.

A z czego jest sławny? Nie ze wsparcia. Nie z jamów. Z McPixela. Bez niego bylby jak jeden z wielu, którzy również na jamach się zjawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gdy słyszę jego ksywę mam odruch wymiotny. Owszem taki McPixel jest popularny bo to wielki comp niepoważnych gagów, ale uznanie z tego powodu jego twórczości za grę jest taką formą tego określenia, jak nazwanie współczesnych malunków i ubrań wybiegowych modą.

No oficjalnie jest (i mniej lub bardziej zbiera atencję ludzi), ale jeśli ktoś ma dobry smak unika takiej sztuki i wątpi w określane przez nią sławy.

 

tl;dr sos nie zasługuje na uwagę którą mu się poświęca.

ojezu, myślałem, że tylko ja jeden na całym świecie tak myślę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie widocznie inny smak, a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje. mi i threefowi jego twórczość się podoba, mi na pewno przez to, że jego pomysły są chore, głupie i wychodzą poza ramy standardów, tak jak i ja staram się takie gry robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...