Skocz do zawartości

Rasizm...


Czarny Ass

Czy jesteś rasistą?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem nietolerancyjny wobec...?

    • Żydów
      6
    • Cyganów
      18
    • Muzułmanów
      14
    • Pedałów/etc
      13
    • Czarnych
      6
    • Żółtych
      4
    • Rosjan
      2
    • Niemców
      3
    • Litwinów
      3
    • Jehowych
      7
    • Buddystów
      2
    • Hindusów
      2
    • Photela
      6
    • Bronych
      5
    • Hińskich bajek
      6
    • Lewaków
      6
    • Rudych
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też myślałem ,że ja ten temat założyłem. Ja tam nie mam nic do wyglądu i koloru skóry tylko do zachowania i poglądów. Przecież ludzie o innym kolorze skóry są normalni :P. Tylko wkurza mnie zachowanie ludzi z innych krajów ale nie chcę się za bardzo na ten temat wypowiadać. Ferrari a ty dlaczego nie lubisz cyganów ? Zrobili ci kiedyś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam co ci zrobili cyagnie ? Drogi panie zaangażowany ostatnio w sprawy polityczne ?

 

Znasz ideologię cygańską? Twierdzą oni, że mają przyzwolenie od Boga na kradzież i od małego (uwaga) uczą się kraść. Poza tym nigdy nie przestrzegają prawa etycznego i moralnego na terenie państwa na jakim się znajdują. W skrócie uważają, że wszystko im wolno.

 

Ale nie tylko oni mają dziwne poglądy na temat świata - Żydzi, uważają się za panów świata i że reszta ludzi powinna im usługiwać, podobnie Muzułmanie, stąd też często są problemy rasizmu wobec tych grup etnicznych. ;)

 

Dodałem lewaków. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ideologię, do rasy nic nie mam, co mnie obchodzi ich pochodzenie? ;)

 

Nie wszyscy kradną, większość i to zdecydowana, bo tak są uczeni. To nie jest stereotyp, to nie jakieś durne uprzedzenie, czy hiperbola, nie oszukujmy się, to jest prawda. Jak są tak uczeni od małego to uważają to za normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w Częstochowie ( B) ) to prosili o 10 zł a za rogiem sprawdzali godzinę na dotykowym telefonie naginając w bluzie nike przy okazji. Ale czy w tym momencie rasizm ma sens ? Przecież rasizm to jest chyba nienawiść do rasy a nie ideologii. Chociaż można wytłumaczyć komuś ,że to co robi jest złe albo się z tym nie zgadza a nie rzucać bluzgami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie Komentarze.

https://play.google.com/store/apps/details?...lerun&hl=pl } Sklep Play Język Polski

https://play.google.com/store/apps/details?...lerun&hl=en } Sklep Play Język Angielski

 

Dlaczego Polscy użytkownicy tej usługi nie potrafią docenić większości aplikacji ? Dlaczego nie potrafią napisać opinii w normalny sposób ? Mam wrażenie ,iż średnia wieku Polskich użytkowników nie przekracza pięciu lat ( oczywiście nie wszystkich ). W wersji np. Angielskiej opinie odnośnie wielu aplikacji są napisane w przyzwoity sposób oraz oceny są również uzasadnione. Już rozumiem dlaczego za granicą mają o nas taką a nie inną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie Komentarze.

https://play.google.com/store/apps/details?...lerun&hl=pl } Sklep Play Język Polski

https://play.google.com/store/apps/details?...lerun&hl=en } Sklep Play Język Angielski

 

Dlaczego Polscy użytkownicy tej usługi nie potrafią docenić większości aplikacji ? Dlaczego nie potrafią napisać opinii w normalny sposób ? Mam wrażenie ,iż średnia wieku Polskich użytkowników nie przekracza pięciu lat ( oczywiście nie wszystkich ). W wersji np. Angielskiej opinie odnośnie wielu aplikacji są napisane w przyzwoity sposób oraz oceny są również uzasadnione. Już rozumiem dlaczego za granicą mają o nas taką a nie inną opinię.

Ciekawe odkrycie szczerze to nigdy bym się nie spodziewał aż tak skrajnej różnicy w ocenie tej samej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał poczytać opinie innych narodowości wystarczy zmienić końcówkę (np. z pl na en). Sam już nie wiem czy Polakom dają specjalnie wadliwą aplikację z którą zawsze mają kłopoty czy po prostu sami sobie stwarzają problemy. Dodam od siebie ,że jest to jedna z moich ulubionych gier i powiem ,że nigdy nie miałem z nią problemu. Może ja jestem jakiś wyjątkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol, Wojo, niezły trolling, wystarczy spojrzeć na starsze komentarze i zobaczysz, że nie różnimy się od takich brytoli, czy amerykanów, debile znajdują się w każdym narodzie (w USA jest ich jeszcze więcej, o czym oin sami wiedzą).

 

Jest kilka opcji: bardzo niska średnia wieku, w komentarzach (niesamowicie prawdopodobny) - co da się oczywiście udowodnić i wytłumaczyć. Opcja 2 - ktoś dla beki dodawał debilne komentarze (zachowanie nie tylko popularne w Polsce), co już trudniej udowodnić. Opcja 3 - dosyć prawdopodobna - dodawanie słabych ocen, bo inni ocenili to słabo, popularne na całym świecie, w USA chyba nawet szczególnie.

 

Swoją drogą debilny przykład, dałbyś linka do komentarzy z innych gier i zobaczyłbyś, że się niczym nie różnią polskie komentarze od amerykańskich, włoskich, estońskich czy malijskich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chce mi się dawać linków do każdej gry z osobna ale wystarczy popatrzeć np. na Angry Birds (Edit: Nie do końca tak jest ale kilka dni temu było tak jak mówiłem). W Polsce płaczą ,że nie da się grać bez internetu ( i w sumie mają trochę racji ) a na Angielskim sklepie wszystko gra i oceny są dobre. Z tego co zauważyłem to dobre oceny w Polsce dotyczą głównie płatnych aplikacji bądź aplikacji biznesowych ( średnia wieku wyższa ). W sumie czemu się dziwić ? Dorośli mają swoje sprawy a dzieciaki dostają na komunie tablety. Szkoda tylko ,że z wychowaniem trochę gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim USA dużo bardziej respektuje się netykietę i te sprawy. Tam nawet rejestrując się na niektórych forum musisz mieć x lat (a podawanie fałszywych danych to przestępstwo, ale nie wiem czy u nas też tak nie ma) i oni dużo bardziej to przestrzegają od nas, w Polsce większość olewa takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest w korei południowej gdzie żeby się zarejestrować gdziekolwiek to musisz podać numer z ich dowodu osobistego. Tzw KSSN.

Powstały nawet generatory takich numerów http://www.kssn.yoyo.pl/ ale i tak nie da się tylko za pomocą takiego kodu rejestrować bo oni potrafią tam jakoś veryfikować te dane.

 

Przez to jak jest jakaś gra online od 18 lat to żadne dziecko się tam nie zarejestruje i koniec a już tym bardziej obcokrajowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trollować, czy poważnie pisać. Zmiksuję więc.

Rasizmem gardzę. Ja nigdy nie zakładam, że przedstawiciel jakiejkolwiek rasy czy ktoś pochodzący z danego regionu może mieć predefiniowane cechy. Co do religii: dopóki ktoś się z tym nie obnosi mam głęboko schowane czy ktoś wierzy w Krysznę, Jezusa, czy Hińskie bajki.

Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki Hińskie bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...