Skocz do zawartości

.mp4 w przeglądarce


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

cześć i czołem, jak zwykle nie zakładam tematu bezinteresownie. Otóż, w wielkim skrócie, na chwilę obecną moje jedyne urządzonko to telefon (xperia x10 mini pro). Chcialbym sobie niezmiernie poogladać nań trochę One Piecea (inb4 manga i anime to c*** a jaranie się japonią to pedalstwo), ale na pobieranie odcinków nie mam cierpliwości a przeglądarka jak na złość nie odtwarza mp4. Tu rodzi się pytanie - gmclany, co robić? Jakieś wtyczki, przeglądarki, coś?

 

tl;dr jak na andku ogladac .mp4 online jak domyslna przegladarka (ani opera) nie ogarniaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mxplayer do odtwarzania i zasysanie czy to mp4 czy to flv na sdcard. ogladam tak filmy od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Threef, sorry, nie mysle, jaki link?

Muuczek: ze sibnet ddziala to wiem, tak sobie accel worlda ogladam, problem w tym ze wszzedzie jak chodzi o polskiego OP sa odnosniki prosto do .mp4

Wojo: po 1 nie jestem zbytnio into portowanie flash i te sprawy, jakbys mnie wtajemniczyl to moze bym powiedzial cos wiecrj. Jakosc mi wisi tak dlugo jak widze napisy

YXE i Grela: wiem ze mxplayer wymiata i w ogole, ale pobieranie odpada z 3 powodow - nie mam cierpliwosci, miejsca ani umiejetnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo twój fon ma procesor armv6 i potrzebuje flash player ,który pod te procesy teoretycznie nie ma prawa istnieć. Ale są portowane .apki na te procesorki dzięki czemu uzyskasz flash playera na twoim fonie. Poszukaj a znajdziesz bo ja na razie zalatany jestem itp. No i wtedy będziesz mógł sobie oglądać filmiki na większości stron. Ja tak robiłem ale to byłem młody i życia nie znałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...