Skocz do zawartości

PGR Online - poszukuję testerów


FrozenShade6

Rekomendowane odpowiedzi

Jak on do mnie nie ma szacunku to czemu ja mam mieć do niego?

Po za tym do niego się nie przyczepiacie, bo jest pełnoletni(nie mylić z dorosły), tylko mnie się czepiacie, jak nie ja zacząłem, i raz już zakończyłem to on znowu musiał zacząć.

Skoro chcesz to skończyć to nie reaguj. Geez...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale on wyraźnie szczycił się, że to on powiedział ostatnie słowo i sam sprowokował wznowienie tematu.

Po za tym przegiął, ja nie dam sobą pomiatać jakiemuś dziecku sieci(czyt. hejterowi).

Co mi możesz zrobić?

Pisać nawet nie powiedzieć

...

I czasem

Wyjdź z domu

...

Nie powiem nikomu

Razem możemy dać więcej, niż obraza za obrazę

Tyle o hejtach jak kolega założyciel tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynasty wygrał blokadę na 30 dni. Proszę się już nim nie przejmować i nie nawiązywać do jego wypowiedzi.

Za ostro moim zdaniem warn by wystarczył ale to Ty tu jesteś modem. ;P

 

Co do gry to testuje sobie tak od południa i gra się całkiem przyjemnie muszę przyznać. Zdziwiłem się że ogórki dziko rosną, są jakieś rośliny które nie rosną dziko i trzeba kupić nasiono żeby je zasiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostro moim zdaniem warn by wystarczył ale to Ty tu jesteś modem. ;P
moim zdaniem pan trzynasty takie cyrki wyczyniał gdzieniegdzie że się doigrał

 

poza tym był najwyraźniej alternatywnym kontem pernamentnie zbanowanego człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek, najpierw chcesz zakończyć temat, a teraz takie uwagi? I "kupe[\s]"ę to ty możesz zrobić w spodnie. Większość gier, np: plemiona obsługuje. A ja śmieciu, nie byłem zwolennikiem flasha. I na mnie nie zarobisz, bo nie robię interesów z hipokrytami i gówniarzami(tak, wykazałeś się wielką dojrzałością - mniejszą od 15 latka).

Ty za to jesteś taaaki dorosły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już 4 poziom i powiem ci, że brakuje mi trochę ofert. Mam pole na równinie ale nie mam pola w lesie. A oferty od tych kupujących są pomieszane. Trochę roślin z lasu, trochę z równiny. Nie wiem czy tu chodzi o to, że mam dokupować to czego nie mogę posadzić. Moim zdaniem powinieneś dodać kupujących, którzy dostosowują się do terenu posiadanego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gracz powinien handlować. Gdybym dostosowywał oferty klientów do mozliwości gracza to cały handel nie miał by sensu. Klienci mają losowe oferty i losowe ceny, nie każdy się opłaca, czasem lepiej nadwyżke wystawic na rynek.
Już rozumiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gracz powinien handlować. Gdybym dostosowywał oferty klientów do mozliwości gracza to cały handel nie miał by sensu. Klienci mają losowe oferty i losowe ceny, nie każdy się opłaca, czasem lepiej nadwyżke wystawic na rynek.

ale mnie wkurza ta kolejka która idzie przez całą moją farmę. ;P I mógłbyś dawać jakąś ofertę w której nagrodą byłoby kilka złotych monet tak żeby w jakieś 2 miechy dało się zebrać na kp, może jakieś nagrody za to że codzinnie się wchodzi, coś jak thesettlers online, bo targowanie było bardzo dobrą opcją która pozwalała trochę zmniejszyć kolejkę. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KP i złote monety mają być czymś, dzięki czemu opłaci się serwer. Będą konkursy promujące grę oraz eventy w samej grze gdzie nagrodą mogą być złote monety, ale to nie tak, że będziemy to rozdawać ot tak...

Nie rozumiem problemu, targując się możesz uzyskać wyższą cenę lub doprowadzić do tego, że klient sobie pójdzie. Ale możesz od razu wygonić klienta, którego cena ci się nie podoba. Jest odpowiednia opcja do tego.

 

Na samych testach konto premium jest darmowe (i chyba już o tym tu wspominałem). wystarczy napisać pm w grze o przedłużenie tego samouczkowego premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dobra to jeszcze trochę po testuje bez kp a potem napiszę. ;P

 

E. A zapomniałem napisać że przydałaby się opcja zapamiętywania ostatniego loginu i hasła na kompie.

 

E2. I brakuje mi informacji o tym ile expa dostaje może jakieś logi mógłbyś zrobić w którymś update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...