Skocz do zawartości

Fare Demo


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł Gry- Fare

 

Gatunek- Przygodówka

 

Opis- Dzielny Archeolog Fare , rusza na poszukiwania mitycznej pochodzni wewnątrz której znajduje się , cenny przedmiot pochodzący z komnaty księcia który wiele , wiele lat temu miał się oświadczyć ukochanej , lecz nie wszystko poszło tak jak powinno.

 

W demie mamy do dyspozycji rozdział pierwszy i jeden poziom z drógiego bez zapisu gry , innych trybów i menu , demo lekko wprowadzi gracza w przygodę rozgrywającą się dalej.

 

Dodatkowo w paczce zamieszczam artykuł ,, Dyzmek Games News Vol 1'' w artykule opisany jest epizod 3 oraz tajniki gry których w grze nie wyjaśniono tak dokładnie , np Czym jest cybernetyczny świat mordujący każdego kto na niego wkroczy , czy tam jest mityczny przedmiot , ile osób pochłoneła , nie prawdziwa planeta oraz kto steruje wirtualna matką naturą o nazwie samuelna może ona działa samoczynnie ? to wszystko i więcej w pliku ,,DYZMEK GAMES NEWS''

 

miłej gry i lektury .

 

muzyka-dyzmek

 

programowanie-dyzmek

 

grafika-dyzmek w gimp , paint

 

DOWNLOAD- https://gmclan.org/up6167_4_FARE_DEMO.html

 

Screeny

 

screen 1- https://gmclan.org/up6167_6_Fare_screen.html

 

screen 2- https://gmclan.org/up6167_6_FARE_BETA_SCREEN_3.html

 

screen 3 - https://gmclan.org/up6167_6_FARE_BETA_SCREEN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek zainstaluj przeglądarkę, która podkreśla Ci błędy i poczytaj o znakach interpunkcyjnych stawianych na komputerze zanim dasz kolejne demo bądź zapowiedź swojej gry. To taka rada.

Nie słuchaj go, zazdrości Ci!

 

Profesjonalna robota, nie mogę się doczekać pełnej wersji. Jak zwykle 5/5, rozgrywka naprawdę wciąga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw taką grafikę jak na screenach ( nie pobierałem bo nie chce się psuć wrażenia przed pełną wersją ! ) bo jest prosta i elegancka. Fabuła spoko , Grafika spoko 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
muzyka-dyzmek

Sam wszystko skomponowałeś? Szacun.

 

- Nie mam pojęcia, co to jest ten żółty, kręcący się przedmiot do wzięcia na 1. poziomie. Domyślam się, że klucz, ale na taki nie wygląda.

- Na poziomie 2 konsola do poruszania skrzynką jakoś dziwnie działa - trzeba wejść w jej róg (?!), żeby skrzynka się ruszyła itp. To samo tyczy się przycisku do otwierania drzwi. Z jakiegoś dziwnego powodu działa raz na 10 prób wciśnięcia go i zwykle trzeba próbować go dotykać z każdej strony. (w obu przypadkach grafika konsoli/przycisku zmienia się jak trzeba, ale sam obiekt nie działa.) Być może ma to coś wspólnego ze zmiennym kształtem postaci podczas animacji (?)

- Postać trochę irytująco blokuje się w ścianach podczas chodzenia.

- Grafikę "portalu wyjściowego" chyba zmienisz, bo wygląda paskudnie.

 

I na razie tyle, bo nie mam zielonego pojęcia, jak przejść 2. poziom bez ponoszenia śmierci na wentylatorach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wylączyć wiatraki trzeba wcisnac dwa przelaczniki w ksztaltach trojkonta jest problem z wykrywaniem kolizji wiec trzeba sie obracac kolo niego az zaskoczy.

 

Trzeba nie lada finezji by grać w tę grę. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo miła jesteś na pewno moje produkcje nie będą lepsze od twoich dzieł :) .

 

nie widzę żadnego powodu, dla którego miałyby nie być

mówię wszystko z sympatią

ale te przełączniki to już poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny bug: Ściany przy dotknięciu wysyłają w prawo - można tego użyć jako "speedhack" jak się tam idzie.

I zrób coś z tym health barem, bo jak jest się wysoko to wtedy on jest za ekranem.

 

2. poziom: Żeby użyć wszelkich przycisków trzeba przy nich stanąć przy nich i kręcić się jak kołek, w nadziei, że trafisz.

 

3. poziom: Dziwna ta świetlista podłoga, co to jest? Jakaś epidemia? Bo mnie goni. :<

Czemu jak stanę na tej pomarańczowej podłodze to się zmieniam w ciastko? I czemu jak staję na niebieskiej to też tracę zdrowie? To jakieś gorące/lodowate podłogi? Skoro to pierwszy poziom, to może mógłbyś go zrobić takim "tutorialowym". :)

W ogóle to przydałoby się pokazać, jakie klucze już zdobyłeś. I przydałoby się jakoś oznakować te drzwi, inaczej, niż plamkami. Np. dziurką od klucza!

I przy tych drzwiach też trzeba się kręcić. I w ogóle zrobiłbyś trochę inny wystrój, bo jakaś taka betonowa ta piramida czy co to tam jest. :/

 

4. poziom: Co to są te dziwne podłużne z główką co je obracam?

Te tarcze to często nie "łapią" że na nich stanąłem i przez to zginąłem ze 4 razy. :(

Strasznie się przestraszyłem kiedy stanąłem na kratce z lawą, a to dlaczego? Bo healthbar się skrył pod czarnymi klockami! :(

 

5. poziom: Co to za skorpion który potrzebuje min. 5 strzałów by zginąć? Co on, z metalu jest? Skorpion pancerny?

Mmmm... kręcące się atomy, hę? Częsty motyw w grach! Nie, serio, co to jest?

BOSS: AAAA! Gigantyczny skorpion!

Żeby go pokonać potrzeba min. 5 minut bo ma chyba z 9000 zdrowia! To stanowczo za dużo!

Fajny jest efekt slow-mo jak utyka w ścianie.

Dopiero zauważyłem, fajny tryb biegania!

Jak boss cię zaatakuje to się kręci razem z tobą, więc trudno mu się wyrwać. :<

Moja broń na niego nie działa! Co robić, co robić?

Zepsuję wszystkim niespodziankę: Trzeba strzelać dokładnie w pysk. Coś dokładna ta gra!

Wygrałem!

 

6. poziom (?):

Muzyka z bossa nadal leci, i zagłusza piękną muzyczkę.

Kto to mówi? Gdzie ten kapitan?

OK, przeszedłem obok. Kotwice mnie nie przecięły. (przynajmniej tak na amen)

Jak mogłem się domyślić, że trzeba rozstrzelić te drzwi? Powinien wystarczyć 1 strzał.

Fajny pomysł z tym odbijaniem, tylko nieco zbugowany.

Fajny teleport, tylko czemu wygląda jak okno? Czy to jakiś element z pre-alphy?

AUĆ. Muszę zacząć poziom od nowa!

OK, przeszedłem poziom.

Ciekawe zakończenie - nigdy w życiu się z takim nie spotkałem!

 

Jednak największy błąd - brak fullscreena. :crying:

 

Ogólnie: 3.8/5 Nie podoba mi się ta gra zbytnio. :/ Popracuj nad maskami kolizji!

 

Pamiętajcie dzieci - mallo chętnie poszuka bugów! :thumbsup:

 

BTW. Dyzmek, nie bierz tego do siebie, ja naprawdę uwielbiam twoje gry! Nie myśl sobie, że jestem jakiś hejter co tylko bugi wytyka! Jestem twoim fanem #1! Zawsze możesz na mnie liczyć! :crying:

 

Kto mi dyzmora zaraportował. Przejdę się w nocy i jak będziecie spali wypiszę wszystkie flamastry!

Hmh, po screenach grafika całkiem niezła. Schludnie to wygląda :)

Ja też lubię rysować flamastrami! Jednak polecam ci dzień, ponieważ w nocy może ci się wzrok popsuć albo co. :)

 

EDIT: SPOILER NIE DZIAŁA!! :( *mallo wzdycha głęboko. Już dawno nie czuł się tak samotnie. Spoiler był jego jedynym przyjacielem. Mallo przypomniał sobie, jak chodził z nim na spacery do parku. Jedli tam lody i gadali z fajnymi szwedzkimi laskami. Potem szli (z tymi laskami) do kina. Pod koniec dnia, już bez obecności panienek, mallo czule żegnał się ze swoim kumplem. Nie wiedział, co teraz zrobić, gdy już go nie było. Mallo postanowił podjąć najbardziej radykalną decyzję. Postanowił*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
EDIT: SPOILER NIE DZIAŁA!! :( *mallo wzdycha głęboko. Już dawno nie czuł się tak samotnie. Spoiler był jego jedynym przyjacielem. Mallo przypomniał sobie, jak chodził z nim na spacery do parku. Jedli tam lody i gadali z fajnymi szwedzkimi laskami. Potem szli (z tymi laskami) do kina. Pod koniec dnia, już bez obecności panienek, mallo czule żegnał się ze swoim kumplem. Nie wiedział, co teraz zrobić, gdy już go nie było. Mallo postanowił podjąć najbardziej radykalną decyzję. Postanowił*

wut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za komentarze , robiłem co mogłem by gra wypadła najlepiej teraz pracuje nad Revenge-Zemsta Jest Nasza ,

ostatniej czesci przed restartem serii. Potem nastepuje calkowita jeszcze lepsza odnowa , gra która okaże się genialnym

projektem , Revenge 5 klimatem będzie się miewać częśći poprzedniej czyli czwartej bowiem tutaj również bohater doznaje dziwnych wizij czy halucynacij , kto jest fanem Revenge z pewnoscia sie ucieszy a ten co niezna serij moze milo sie wtajemniczyc w konflikt wynikly przez wskrzeszenie odwiecznego tyrana majora bordowego , majace miejsce w jednych z labolatorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielny Archeolog Fare , rusza na poszukiwania mitycznej pochodzni wewnątrz której znajduje się , cenny przedmiot pochodzący z komnaty księcia który wiele , wiele lat temu miał się oświadczyć ukochanej , lecz nie wszystko poszło tak jak powinno.

Jak Ty, kurwa, wpadasz na te pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z głowy , sam wiem jak chce mieć w grze to ukazane :).

 

Pełna wersja gry Fare nie powstanie , powód zbyt niskie noty które zdobyło demo , tworzenie tej gry jest bez sensu gdyż wersja

pełna zdobyła by podobne noty co wersja demo albo jeszcze gorsze , czas napisać coś z sercem i pomysłem ale kiedy i co to będzie hmm : póki co trwają pracę nad nowym Revenge , ostatnia 5 czescia przed restartem serii , a potem czas na R.E.I.R i Seid te gry w najblizszym czasie wyjdą z mojej stajni najbliższym czasie czyli pod koniec drógiej połowy roku bądź też na początku nowego , gdyż ze wszystkim raczej nie zdąże ale to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pełna wersja gry Fare nie powstanie , powód zbyt niskie noty które zdobyło demo , tworzenie tej gry jest bez sensu gdyż wersja

pełna zdobyła by podobne noty co wersja demo albo jeszcze gorsze

Gdybym ja przejmował się tym co mówią ludzie to bym siedział w wariatkowie.

Gry trzeba "odbijać" od siebie, nie od opinii ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja przejmował się tym co mówią ludzie to bym siedział w wariatkowie.

Gry trzeba "odbijać" od siebie, nie od opinii ludzi.

przyjacielu, wierz mi, on jest w tym naprawdę dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...