Skocz do zawartości

Power Bomberman 0.5.3


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy to by było to samo, no i przede wszystkim, "Bombermana" więcej ludu pobierze niżeli "Jakąś grę o stawianiu bomb". ;)

 

Jaklub, możesz zagadać do Hudson Softu o prawa do gry. Wtedy to lepiej wydaj na Wii, albo jakiś stary sprzęt to może coś grubszego zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ehhh, gdzie te czasy, gdy gry robiło się dla frajdy, a nie dla kasy.

nigdy? chyba, że chodzi ci o czasy kiedy się nie umiało robić gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że chodzi ci o czasy kiedy się nie umiało robić gier

 

No chyba tak :D

 

@E

 

Ale chodziło mi raczej o to, że może Jaklub nie ma zamiaru w ogóle tego sprzedawać (tak jak wszyscy mu sugerują), tylko po prostu bardzo lubi bombermana, chciał zrobić taką grę i zrobił.

Czasami to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zawsze można robić i dla kasy i dla frajdy (a kasa to też frajda). ;)

każdy robi gry bo nie lubi, logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
@Edit, przy okazji: nie działa bindowanie z padem do Xbox One, później sprawdzę czy tylko z nim jest kłopot.

mi stary pad od xboxa 360 nadal trybi, więc niestety na szybko rozwiązania nie znajdę; może dll ma generalnie z xbonem kłopot

 

edit btw stealth update bo się zapisywanie triali zjebąło

teraz se ide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie wiem co to ma znaczyc, 2 razy pobieralem całą grę i archiwum totalnie uszkodzone

widocznie windows z dropboxem się gryzie i rozpiernicza archiwa przy wymianie pojedynczych plików, 7zip wypakowuje ale coś zrzędzi przy tym, nie wiem jak winrar, przepakowałem i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

gitarka, jutro powiem czy wciaz takie fajne

@jutro: wciaz takie fajne, dobra robota. dość powiedzieć, że przed 23 chciałem pyknąć jedną rundkę i skończyłem teraz. żadnego buga nie widziałem, wszystko śmiga, tylko że albo podkręciłeś boty albo przez te półtora roku zapomniałem jak się gra

@jutro+1h: przypomnialo mi sie ze mialem sprawdzic czy pad dziala, otoz dziala. zauwazylem przy okazji ze na mapie na ktorej sa te przezroczyste panele, jest wyrazny podzial na lewa i prawa czesc i miedzy czesciami sa tylko 3 mosty AI dziwnie dziala przy hurryupie, logiczna wydaje sie ucieczka na srodkowy mostek, a boty zrobily to dopiero gdy grozila im bomba gdzies indziej. also, wygral wtedy koles ktorego klocek przygniotl na troche przed innymi, ale siedzial na metalowym kangurze i dlugo mrygal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie dzięki

co do ucieczki przed hurry-upem, według mnie nieduży problem, ale można zrobić prostą poprawkę która załatwiłaby sprawę

metalowy kangur ma taką funkcję - ma długo mrygać i bierze na klatę dwa wybuchy nieczerwonej bomby; gdy jest uszkodzony spowalnia gracza. innej funkcji nie ma, blokuje używanie większości specjalnych itemów tak samo jak inne kangury, więc balans jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem buga w classycznym chodzonym trybie. Coś się stało że seria nowych potworków z podpalonych drzwi wychodziły masowo, jakby ich resp odpalił się więcej razy niż raz.

za jednym razem ma ich wyjść dwadzieścia, jeśli wyszło więcej to jest bug, przyjrzę się temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli nie bug a lekki bezsens :D

w oryginale bodajże może wyjść do dwunastu, więc źle imo nie jest, dorzucę do następnej wersji górną granicę przy spawnowaniu bo zapomniałem, ale 20 raczej zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...