Skocz do zawartości

Mark&Kill


1pietras

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mark&Kill

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis:

Co się będzie działo za sto, dwieście czy pięćset lat? Tego nikt nie jest w stanie powiedzieć na pewno, choć można to sobie wyobrazić. Pozwól, że opowiem ci moją historię wybiegającą w przyszłość.

Ludzkość uratowała się przed końcem świata uciekając w wgłąb kosmosu. Początkowo warunki były im niesprzyjające, ograniczając ich populację do zaledwie miliona. Większą rolę w codziennym życiu zaczęły odgrywać roboty, przy zdobywaniu wody, hodowli zwierząt czy uprawy roślin. Ludzkość zdołała się przystosować do nowej rzeczywistości, z dala od domu.

Nie minęło wiele czasu zanim ludzie zaczęli zdobywać nowe planety, konkurować ze sobą co do surowców oraz.... walczyć ze sobą.

Choć początkowo używano robotów bojowych, po czasie uznano, że brakuje im cząstki człowieczeństwa. Ona miała zapewnić możność przystosowania się do nowych warunków bojowych, zdolność do planowania i strategii.

Po latach eksperymentów powstał człowiek-robot, super-żołnierz z założenia eliminujący wady zarówno człowieka, jak i robota.

 

Wcielasz się w postać takiego wojownika, a jego prosta misja odebrania tajnych dokumentów zaczyna się komplikować.

 

Download: http://www.gmclan.org/up2657_4_Mark_Kill.html

Rozmiar pliku: 14 MB

 

Autorzy:

Programowanie,Fabuła,Grafika: Ja

Muzyka:

Everlone- Peeks

Deltason- Night Terrors

Decktonic- Watch Your Dubstep Version 2

Mad Mav- Dead Or Alive

 

Screeny:

I zdjęcie

II zdjęcie

III zdjęcie

IV zdjęcie

 

Gdyby ktoś chciałby mi pomóc w utworzeniu jeszcze lepszej gry, byłbym wdzięczny :)

Najbardziej potrzebuje grafika i muzyka, lecz chetnie wyslucham kazdej oferty, szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że sporo pracy w to włożyłeś. Tu 3d, można ruszać beczkami. Urozmaica rozgrywkę :)

 

Nie podoba mi się ekwipunek. Taki zbyt prosty jest.

Sprite gracza też taki kanciasty.

 

Polskie znaki. Popracuj nad tym, żeby były.

 

Gdybyś miał taką możliwość to fajnie jakby był głos czytający wszystkie teksty.

 

Solidna robota. Zasłużone 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, grałem na średnim poziomie i muszę stwierdzić że wrogowie są za silni i przeszkadza to w rozgrywce. Cała reszta w porządku, zauważyłem kilka błędów (jak np panel sterujący windę podskoczył niespodziewanie do góry), no ale to detale. Będę obserwował bo podoba mi się. Oceniam 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim od dobrej gry dzieli cię comic sans sad.gif

Możesz rozwinąć myśl ? Z pewnością znajdzie się lepsza czcionka, ale czy to jest takie widoczne ? :)

 

Gdybyś miał taką możliwość to fajnie jakby był głos czytający wszystkie teksty.

Póki co to nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania. Dla zespołu jednoosobowego to ciężka robota :P

 

Nie podoba mi się ekwipunek. Taki zbyt prosty jest. Sprite gracza też taki kanciasty.

Masz rację, z pewnością nad tym nie posiedziałem dostatecznie długo. Niestety moje umiejętności graficzne są mocno ograniczone :P

 

Przeciwnicy na serio za silni, trzeba się z nimi naparzać 10 sekund z jednym, a walka jest taka, że umiejetności gracza nie grają roli.

No dobra, przesadziłem troche :D, ale następne wersje powinny dostarczać więcej pozytywnych bitewnych wrażeń :)

 

Czego użyłeś do zrobienia fizyki beczek?

Użyłem DLL'a ExtremePhysics. W zasadzie nie wiem dlaczego nie umieściłem tego w creditsach...

 

Dzięki wszystkim za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...