Skocz do zawartości

Szukam gry/piosenki/filmu/książki/czegokolwiek


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • Filar Społeczności

gmclany, szukam jakiejs takiej starej gierki w ktorej gralo sie postaciami ze zwariowanych melodii. za dużo nie pamiętam - mapa coś jak w shovel knight i generalnie jedna rozgrywka to była seria minigierek w której konkurowało się z AI

liczę na was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję anime lub mangi o głównym bohaterze który zamiast walczyć bicepsem, walczy umysłem, że tak powiem. Chodzi mi o coś w stylu Code Geass, Death Note.

Mogą być shouneny, seineny, ecchi, byle było j.w. Nawet nie muszą to być walki, jakieś zwykłe szkolne życie, okruchy życia, mogą być ;)

Dodatkowo, szukam też jakiegoś naprawdę dobrego psychologicznego anime, ew. mangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kolejnej rzeczy. Tym razem jakiegoś naprawdę dobrego poradnika do robienia gier 3D w Game Makerze. Czytanie dokumentacji mi coś za bardzo nie idzie, a od analizowania przykładów, tylko dałem radę ogarnąć robienie ścian i poruszania (plus mgła :3 ). Niby szukałem po internetach, ale coś mi nie idzie ;< Nie chcę robić bezsensownego kopiuj-wklej. Oczywiście może być po angielsku, to najmniejszy problem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kolejnej rzeczy. Tym razem jakiegoś naprawdę dobrego poradnika do robienia gier 3D w Game Makerze. Czytanie dokumentacji mi coś za bardzo nie idzie, a od analizowania przykładów, tylko dałem radę ogarnąć robienie ścian i poruszania (plus mgła :3 ). Niby szukałem po internetach, ale coś mi nie idzie ;< Nie chcę robić bezsensownego kopiuj-wklej. Oczywiście może być po angielsku, to najmniejszy problem ;P

Z zimną krwią polecam kanał RealTutsGML

 

Jaka to jest muzyka?

GML
//Jesteście bezużyteczni w pytaniach związanych z GML</span>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Tym razem szukam dobrego programu VPN. Hamachi odpada, Comodo EasyVPN też (mi ani nikomu znajomemu nie chce logować, czyżby serwery padły?). Remobo też tymczasowo nie działa. Jak na razie to tylko Tunngle, ale jak dla mnie jest strasznie nieintuicyjne. A w PrivateTunnel nie można założyć jako-tako sieci, tylko serwer do podanych gier, a ja potrzebuję hostować własną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętam jak grałem kiedyś w grę, że się hodowało zwierzaka (ja miałem chyba krowę) i w wyniku walki ona mogła osiągać olbrzymie rozmiary. Można było chyba też ją karać i wynagradzać. W trakcie walki np. z innym graczem mozna było korzystać z magii robiąc chyba odpowiednie ruchy myszką w kształcie symboli konkretnych.

Jak ktoś zna, to proszę o tytuł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe? Stare? Ostatnio jest wielki bum na gry z lokalnym multiplayerem.

Zacznij od Tower Fall, w tym momencie nie ma lepszej gry żeby zagrać z kimś na kanapie.

Crawl jest ciekawą grą.

 

Rano jak coś mi się przypomni to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...