Skocz do zawartości

All Galactic Creatures..


T-800

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: All Galactic Creatures..

Gatunek: Gra strategiczna

 

Opis: All Galactic Creatures..

Gra strategiczna czasu rzeczywistego Polaczona Unikalnie ze strategia Turowa.

Fabula: Ziemia zostala zaatakowana przez horde Galaktycznych Najezdzcow. Ty stoisz na ich czele !!!

Zjednoczony Rzad Ziemi do obrony swej nic nie wartej niebieskiej planetki wyznaczyl znakomitego stratega odnalezionego w odmetach burzliwej Ziemskiej historii.

Napoleon Bonaparte- to on bedzie Twoim przeciwnikiem. Bulka z maslem.

 

Zasady Gry: Gra odbywa sie na terenie urozmaiconym przeszkodami (drzewa, domy, rzeka). Z boku ekranu znaiduja sie cztery "ZEGARY" ktore beda sluzyly do kierowania twoimi wojskami. Kazdy zegar ozdobiony jest 4 szlachetnymi kamieniami, ich kolory maja funkcje informacyjna:

kolor niebieski- druzyna oczekuje na rozkaz/ WYBOR DRUZYNY

kolor zielony- druzyna jest w trakcie misji

kolor czerwony- druzyna jest w trakcie potyczki/bitwy/ BITWA

pomaranczowy pulsujacy- druzyna odniosla obrazenia.

 

Przyklad Kierowania Druzyna:

Kliknij zegar druzyny "bravo" (Lewy klik). Wskaz myszka na mapie (Lewy klik)

Po wykonaniu rozkazu zegar automatycznie zmieni kolor, a zolnierz sam zglosi sie w oczekiwaniu na kolejny rozkaz.

 

Download:All Galactic Creatures..

Rozmiar pliku: 7.95/11.7MB (po rozpakowaniu)

 

Autorzy: team: Something Beautiful

Programowanie:
t800 (Jakub T.) & taxi_driver (zx81)

Fabuła:
t800 (Jakub T.)

Grafika:
ALT

Muzyka:
LOne CassIDy

Screeny:

rts_mode2.jpg

 

DALEJ NIE TRZEBA CZYTAC, SPORO RZECZY JEST JESZCZE NIE UMIESZCZONYCH W GRZE,

TO JEST TYLKO DEMO!!!!

 

 

Po przelaczeniu mapy na PLAN BITWY wszystkie przeszkody terenowe zamieniaja sie w MUR, Bitwa rozpoczyna sie DOKLADNIE w miejscu potyczki. Rozgrywamy bitwe wedlug zasad PENTE starajac sie zlikwidowac wszystkie jednostki ktore nas zaatakowaly. Likwidujemy je dokonujac "aresztowan" po dwie jednostki naraz. Zlikwidowane jednostki sa usuwane ze stanu armii na ekranie RTS.

W przypadku gdy przegrywamy, mamy mozliwosc skierowania pozostalych druzyn w kierunku potyczki, by stanely w pierwszej lini boju.

Uwaga! Komputer rowniez moze sie ratowac w ten sposob i przechylic szale zwyciestwa na swoja strone.

"ZEGAR" zarzadzajacy zniszczona druzyna jest usuwany z gry.

Druzyna ktora odniosla straty (pulsujacy kolor pomaranczowy) powinna jak najszybciej( unikajac wroga) udac sie do SWOIEGO namiotu/koszar gdzie moze zrekrutowac brakujace jednostki.

Bitwy nalezy planowac w najbardziej odpowiednich miejscach mapy dla Naszego sposobu gry.

Mozliwe jest zaatakowanie i zniszczenie namiotow/koszar wroga zeby nie mogl odbudowywac oslabionych oddzialow.

Ulozenie pieciu znakow w nieprzerwanej lini jest Manewrem wojennym godnym Napoleona i powoduje natychmiastowe zwyciestwo w lokalnej potyczce.

Wykorzystanie calego dostepnego czasu na Zegarze powoduje przegrana wszystkich jednostek bioracych udzial w lokalnej potyczce.

Zwyciestwo uzyskuje sie wylacznie poprzez unicestwienie Wszystkich jednostek wroga.

 

 

*ARESZTOWANIE to zamkniecie z dwoch stron dwoch (wylacznie dwoch) wrogich znakow.

 

BRAKI:

BRAK wskazowek zegara oraz brak odmierzania czasu.

Brak armii( jest tylko jedna jednostka sluzaca do demonstracji)

W grze wszystkie zegary beda niebieskie. Zmieniac kolor beda dopiero pod wplywem wydarzen na mapie( tutaj sa 2 zegary w kolorze czerwonym wylacznie dla demonstracji)

BRAK MURU ( w grze pente mozna obecnie stawiac znaczki w kazdym miejscu, docelowo bedzie mozna grac tylko w pustych przestrzeniach)

BRAK
:
zroznicowania jednostek wroga.

BRAK: itd itd idt itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokój. Faktycznie wygląda niespójnie, ale z tego co zgaduję, to drugi screen przedstawia mapę całych krain, z daleka, a trzeci samej lokacji z bliska. I ten screen drugi to chyba przedstawia grafiki testowe, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zagrałam.

Rzeczywiście, trochę powoli się czeka na jego ruch. W trybie B też ten ludzik chodzi powolutku. Poza tym, nie czaję w takim razie różnicy między trybami - albo inaczej, ustawianie jednostek w trybie A nijak nie wpływa na B, więc albo są to dwie niezależne rzeczy i nie wiem do czego jest tryb B, albo dlatego że jest to demo...

 

Jeśli chodzi o grafikę, to jest bardzo ładna w trybie B, tryb A odstaje, jest za prosty w porównaniu z np. tymi zegarami, które zostają na tym widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Adriann, faktycznie jeszcze duzo pracy przed nami.

To jest wersja demonstracyjna (Shil).

Glos ktory slychac w grze to glos naszego muzyka, z wyjatkiem tego gdy Napoleon mowi z francuskim akcentem :)

Gra powstala na compo 72hrs. ( Za wyjatkiem dwoch grafik)

Tematem konkursu bylo: " You are the villain", stad w grze wystepuje Darth Vader ( Adriann).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporym zainteresowaniem cieszy sie nasza produkcja- dzieki

Zrobilem niewielki update,

Glownie chodzilo o uporzadkowanie ekranow przy wczytywaniu gry.

 

Szukamy pomyslu na kolejnych zolnierzy galaktycznych (typu Alien, Stormtrooper etc... )

Jak komus cos do glowy wpadnie to niech napisze swoj pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz pobiorę , ocenę napiszę jak zagram.

 

Nie no super , T-800 ma się za mistrza programistyki i zachęca by każdy z niecierpliwośćią czekał na jego gierki i grał w nie ,

owszem moje dotychczasowe gry to shity ale , ja zrobiłem postęp bo zdałem sobie z tego sprawę , i poprawiam się bo chcę więcej moje ambicje sięgają dalej niż gry na zasadzie kopiuj wklej a co do gry to na starcie powiem tak : Jesteś taki jaki ja byłem wcześniej , chłopie przecież ta gra nie ma sensu i nie ma w niej magnesu który przyciągnie na dłóżej niż pare minut.

 

Po pierwsze , nie oceniaj kogoś kto w przeciwieństwie do ciebie robi postępy i uczy się , bo sam robisz gry na takim samym dennym poziomie , radzę ci to co mi radzili zacznij się uczyć gml-a bo na kopiuj wklej daleko nie zajedziesz.

 

Po drugie - Nie przemówiła do mnie ta gra ani trochę włączyłem i pograłem z 3 minuty , interfejs jak ze starego comodore , a poza tym nie trafiłeś w mój gust bo nie nawidzę gier takich jakie prezentujesz obecnie , albo się poprawisz albo dalej będziesz trollem gmclanu , ja z trolingu przeszedłem do ANTY by to zrobić zacznij się starać o ile to wogóle u ciebie możliwe i zadaj sobie pytanie , co we mnie jest źle co zmienić , ale do tego trzeba mieć chęci , ambicje ale jak chcesz dalej tworzyć galactyki creaturesy to sobie twórz nawet 8 częśći ale ode mnie dostaniesz ocene taką , jaki poziom prezentuje gra , np teraz wręczam ci 2 gwiazdeczki : jedna na zachęte , a dróga żeby było do pary . ,,Chcesz by łódź zatoneła chodź sam nie umiesz pływać'' , oceniasz kogoś kto chce osiągnąć więcej a sam stoisz wmiejscu i robisz nudne , niegrywalne gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika: Skąd ją wzięliście? 3/5 Nie wiem jak u innych, ale u mnie na zegarze B coś się zbugowało i są paski czerwone i białe. Czemu Bonaparte wygląda jak królowa Elżbieta?

Muzyka: 3/5

Efekty dźwiękowe: 1/5 strasznie wkurzają odgłosy bębnów, ludzi czy tego sapania Vaidera...

Grywalność: 2/5 Walka to kółko i krzyżyk na zegarze A i D, zegar C nie działa a B jest bez sensu, chodzisz tylko po mapie i słuchasz Move!Move!Move!. Dlaczego po wygraniu bitwy jest tylko powrót do menu.

 

Ogólna ocena: 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interfejs jak ze starego comodore ,

Dyzmek, nawet nie wiesz jaka radosc sprawiles tym taxi_driverowi. To jest dokladnie to w co celowal!!!

a poza tym nie trafiłeś w mój gust bo nie nawidzę gier takich jakie prezentujesz

Nie kazdy musi lubic gry strategiczne ktore wymagaja myslenia.

... reszta to jakies drobne zlosliwosci, typowe dla gm clanu( z ktorych podobno wyrosles :) )

 

 

Grafika: Skąd ją wzięliście? 3/5 (...)

Muzyka: 3/5

Calosc powstala w 72 godziny, lacznie z grafika (..za wyjatkiem dwoch grafik)

 

są paski czerwone i białe.

Czemu Bonaparte wygląda jak królowa Elżbieta?

Ogólna ocena: 2.5

Paski pewnie sa, ale tylko jak grasz na starym telewizorze "rubin".. poza tym nie wystepuja ;)

Co do krolowej to nie uwazam zeby sie upodobniala do Napoleona, bo zauwaz ze to ani nie ten okres historii, ani ...nie ten kraj.

(Napoleon to Francuz, a krolowa Elzbieta to... sam sobie doczytaj, jak nie znasz podstaw)

 

Ogólna ocena: 2.5

Dzieki za oceny!!!

Znowu gmclan mnie zaskoczyl. Wg mnie gra na tym etapie (niegrywalne demo) zasluguje na 1/5 ... no ale faktycznie wsrod tutejszych "produkcji" to DIAMENT.

2.5 LOL

(To oczekuje ze gotowa gra bedzie miala co najmniej 10/5)

 

Sporo w waszych komentarzach zlosliwosci... widocznie bez tego nie potraficie oddychac. (moze to przejaw zazdrosci?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski pewnie sa, ale tylko jak grasz na starym telewizorze "rubin".. poza tym nie wystepuja ;)

Co do krolowej to nie uwazam zeby sie upodobniala do Napoleona, bo zauwaz ze to ani nie ten okres historii, ani ...nie ten kraj.

(Napoleon to Francuz, a krolowa Elzbieta to... sam sobie doczytaj, jak nie znasz podstaw)

Królowa Elżbieta pochodzi z Anglii, dlatego się pytam co tam ona robi?

Dzieki za oceny!!!

Znowu gmclan mnie zaskoczyl. Wg mnie gra na tym etapie (niegrywalne demo) zasluguje na 1/5 ... no ale faktycznie wsrod tutejszych "produkcji" to DIAMENT.

2.5 LOL

(To oczekuje ze gotowa gra bedzie miala co najmniej 10/5)

 

Demo czasem jest lepsze niż pełna gra...2.5 w demie to może być dalej taka sama ocena w wersji pełnej, lepsza bądź gorsza. Ale wątpię, żeby ta gra przekroczyła 2.6.

Sporo w waszych komentarzach zlosliwosci... widocznie bez tego nie potraficie oddychac. (moze to przejaw zazdrosci?)

Zazdrość? Za coś takiego? Proszę cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...